Spustit hudbu Vypnout hudbu

Zde nabízím přehled některých osvědčených přírodních preparátů pro zdraví, které mám ve svojí léčitelské praxi dlouhodobě ověřené v rovině účinnosti i kvality. Uvedené produkty a mnoho dalších, které zde neuvádím si můžete vyzvednout osobně na mojí adrese, nebo vám od dvou kusů produktů zašlu zásilkou.
Objednávku prosím pište na můj email: breetabatek@seznam.cz Do písemné objednávky uveďte název produktů a počet kusů, celé jméno, svoji adresu, nebo přesnou adresu Balíkovny a telefon. Při volbě Balíkovny s předchozí platbou vám zašlu celkovou částku a číslo účtu k platbě. Šablona k objednávce je uvedena níže. S odesláním balíčku obdržíte informační e-mail s informacemi o způsobu užití a individuálním dávkováním pro vás. 
Osobní odběr
Při vyzvednutí vaší objednávky osobně zaplatíte pouze částku za produkty. Zboží je možno vyzvednout po předchozí domluvě termínu v Praze na mojí adrese: Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, Praha 4 – Kunratice. Pro domluvu předání volejte na tel. 776 112 362 v čase mezi 16 – 17 hodinou.

Ceník poštovného a výběr způsobu dopravy: 
• Česká pošta doporučenou dobírkou na adresu: 150 – 230 Kč
• Do Balíkovny dobírkou: 110 Kč
• Do Balíkovny s předchozí platbou na můj účet: 90 Kč

Objednávku vyplňte do emailu:
Váš vybraný způsob dopravy: 
Jméno a příjmení:
Adresa bydliště nebo Balíkovny:
Poštovní směrovací číslo:
Telefon:

Náhled cesty a úkolů duše s diagnostikou na dálku (náhled cesty 1000 Kč plus cena preparátů s poštou) Prostřednictvím náhledu na dálku vám mohu pomoci stanovit pro vás vhodné preparáty a optimální postup regenerace. Do e-mailu s žádostí o náhled uveďte chronologicky všechny svoje zdravotní problémy, celé své jméno a datum narození. Výsledky náhledu úkolů cesty duše s návrhem vhodných preparátů, postupem léčby a dávkováním preparátů pro vás pošlu emailem. Věřím, že budete s nabídkou i léčbou spokojeni a výsledky působení preparátů naplní vaše očekávání.
.


Asea  < více informací >

Dokonale vyvážená směs redoxních signálních molekul (RSM) je jedním z nejvýznamnějších zdravotních průlomů 21. století. RSM obsažené v ASEA drinku nebo gelu aktivují tělu přirozenou schopnost posílit imunitní systém a celkově zásadně obnovují zdraví. RSM vyhledávají, opravují a nahrazují poškozené buňky v našem těle. Zodpovídají za komunikaci mezi buňkami, uvnitř buněk a udržují komunikaci s imunitním systémem. Tímto procesem buněčného omlazování brání stárnutí celého organizmu. Čistě přírodní, tělu vlastní a přirozené molekuly jsou naprosto bezpečné pro každého bez ohledu na věk a zdravotní stav. Bez vedlejších účinků, alergických reakcí a kontraindikací na léky. S nulovou toxicitou bezpečné v jakémkoliv množství. Revoluční technologie, která vás vrátí do života v síle.


Štětka soukenická  < více informací >

Bylina Štětka soukenická (dipsacus sativus) je považována za jednu z nejsilnějších bylin v boji proti infekci Boreliózy. Se svým silným působením dokáže eliminovat i různé mutace Borélií v našem těle. Tinktura s úspěchem léčí boreliózu a její následky jako kloubní a ledvinové problémy, lupénku, revmatizmus. Také velmi často úspěšně zabírá na stále častější nákazu Chlamydií, chrání životní energii a čistí lymfatický systém. Tinktura je zpracována s nejvyšší kvalitou všech použitých surovin a přístupem, který zaručuje žádaný výsledek pro léčení. Produkt je energeticky a informačně ošetřený pro posílení účinnosti a ochranu před různým zářením. Doporučuji. 


..Koloidní stříbro 20ppm  < více informací >

..Koloidní stříbro je univerzální a širokospektrální prostředek k léčení četných onemocnění bez vedlejších ..účinků. V mnohých pojednáních bylo prokázáno, že je velmi účinné proti bakteriím, virům a především ..plísním. Patří  mezi  nejúčinnější  prostředek  proti  celkovému zaplísnění organismu, zejména ..trávicího .traktu.. Koloidní stříbro může být použito k léčení nemocí, ale i k prevenci, protože podporuje ..imunitní .systém a ulehčuje mu jeho funkce. Užívá se jako přírodní antibiotikum a imunostimulant. Má ..výborné výsledky u potíží se zrakem, dýchacího systému, kůže, pohybového aparátu a nervového ..systému. Je dobré na desinfekci, hojení a regeneraci ran a poškozené tkáně, klystýry, odličování, pro ..naše ..zvířecí miláčky, květiny i cestování.
.


Bázická koupelová sůl  < více informací >

Bázická koupelová sůl výrazně pomáhá s odstraněním překyselení organismu, které je většinou způsobeno nevhodným jídlem, těžkou fyzickou námahou, stresem, častým rozčilováním se a špatným životním stylem vůbec. Překyselení organismu může způsobovat řadu závažných onemocnění od ekzémů, cyst, kardiovaskulárních chorob až po rakovinu. Při koupeli v Bázické soli zcela jistě a velmi rychle zjistíte její pozitivní účinek. Jen při samotném pocení poznáte po týdenním používání bázické koupele razantní rozdíl. Bázická sůl upravuje Ph koupelové vody a doplňuje minerální látky, které přispívají k výrazné očistě celého těla a k  rychlé regeneraci kůže a normalizaci Ph organizmu. Proto je také velmi vhodným doplňkem při celkové detoxikaci a očistě těla.


Křemelina – Diatomaceous Earth  < více informací >

Křemelina je velmi prospěšný doplněk stravy, který mechanicky od­straňuje větší parazity žijící v trávi­cím ústrojí, detoxikuje organismus, odstraňuje z těla nežádoucí bakterie a další látky jako například houby, viry, prvoky, pesticidy, endotoxiny, zbytky drog a těžkých kovů. Tím zvyšuje odol­nost imunitního systému člověka a posiluje celkové zdraví a vitalitu. Vyživuje tělo základním stavebním kamenem – křemíkem, jehož doplňování je vysoce žádoucí pro správný vývoj a fungování našeho organismu. Doplněním 28 základních minerálů a stopových prvků vyživuje vlasy,.nehty, pokožku, vazy, klouby, zlepšuje elasticitu pokožky, čímž přirozeně odstraňuje vrásky.


EDTA  < více informací >

Aminokyselina ethilendiamintetraoctová neboli EDTA  má zvláštní afinitu k toxickým kovům, jako je rtuť, kadmium, hliník a olovo. EDTA běží přes krevní řečiště, chytá kovy jako drápem a odstraňuje toxiny močením. Chelatace se využívá pro očištění a zlepšení vstřebávání minerálů. Jestliže trpíte nezjistitelnými únavami, můžete se začít cítit lépe velice rychle, protože průtok krve a tím i okysličení začne fungovat lépe i na méně přístupných místech vašeho těla. Zaznamenáte lepší paměťovou funkci, vymizení depresí a únavy, zlepšení zraku, vymizení bolestí a zlepšení funkce srdce. Čistí proti ucpání celý cévní systém od největších tepen až po nejmenší kapiláry. Po chelatační terapii člověk omládne v mnoha směrech, protože tělo dostane opět možnost se samo léčit.


Thioctic Acid  < více informací >

Kyselina thioktová je tělu vlastní látka, kterou si organizmus sám vytváří. Má vliv téměř na každou buňku v těle a její primární funkcí je chránit buňky před poškozením. Tělní produkce je však omezená vhledem k velkému znečištění a nedostatku stavebních kamenů jako minerály, vitamíny a enzymy. Chelací se pročistí tělo od škodlivých toxinů a toxických kovů, čímž se podpoří játra a jejich vitalita. Přispívá k správnému fungování mozku, nervové soustavy, srdce očí a tvorbě červených krvinek. Pomáhá při nemocech stárnutí, včetně Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby, šedého zákalu, migréně. Snižuje hmotnost, podporuje svalovou činnost, zlepšuje využití kyslíku a oddaluje vznik únavy při sportovním výkonu. Celkově chrání náš genetický materiál a zpomaluje stárnutí.


Vitamín C  < více informací >

Čistý vitamín C v nejvyšší kvalitě bez přídavných látek, plnidel a pojidel. Je velmi účinný antioxidant, který se podílí na mnoha důležitých procesech v organizmu. Už v malém množství dokáže chránit nepostradatelné molekuly v těle, jako jsou proteiny, lipidy (tuky), sacharidy, molekuly nukleových kyselin a chrání před poškozením volnými radikály. Chrání tkáně před oxidačním stresem a dokáže odbourávat radioaktivitu v těle. Dále je nezbytný pro tvorbu kolagenu, pojivové tkáně, která podporuje stavbu arteriálních stěn, kůže, kostí a zubů. Podporuje vstřebávání železa a ostatních minerálů a je doslova krmivem pro bílé krvinky. Výborný při rýmě a nachlazení Je významným činitelem při regeneraci celého organizmu..


Ořešák černý – Americký  < více informací >

Tato tinktura je podle zdokonaleného receptu Dr. Huldy Clarkové v současné době bez jakýchkoliv pochybností jedním z nejdokonalejších přípravků k očistě střevního traktu od parazitů a všech jejich vývojových stádií. Ořešák černý- americký je v našich končinách velice vzácný. Proto je tato tinktura u nás téměř neznámá a to i přes to, že jde o naprosto skvělý preparát. O tomto nesmírně účinném prostředku získala Dr.Clarková informace od členů indiánského kmene, který pomocí zelených slupek z ořešáku černého léčil mnohá těžká onemocnění. Používá se při očistě od nežádoucích parazitů, virů, bakterií a plísní. Má výborné protinádorové působení, zvyšuje obranyschopnost, zlepšuje činnost centrální nervové soustavy a celkově posiluje organismus.


Clarkia – Tinktura tří bylin  < více informací >

Tinktura pro očistu zažívacího ústrojí od parazitárních zátěží. Přicházejí hmyzím kousnutím, s přijímanou potravou, vdechnutím či dotykem. Postupným zamořováním lidského těla parazité získávají na síle a stále více zatěžují veškeré životní pochody a funkce. Naše tělo se snaží udržet rovnováhu, která je stálým atakem parazitů narušována. Pokud nedochází k zástavě množení těchto vetřelců, pak se stav projeví i fyzicky. Někdy se ani s vypětím veškerých možných prostředků návrat ke zdraví nepodaří a postižený člověk umírá na různá onemocnění, na jejichž příčině se paraziti podílejí.


Quinton Hypertonic -minerální mořská plazma< více informací >

Výrobky Quinton jsou špičkou na trhu v oblasti koloidních minerálů, které jsou nezbytné pro správnou funkci organizmu. Obsahují celé spektrum minerálů, a organických stopových prvků, které se vyskytují v přirozených oceánských podmínkách. Mořská voda s minerály obsažená v produktech Quinton je stáčena z planktonových vírů v neznečištěných oblastech oceánu. Prochází speciální studenou mikrofiltrací v přísně střežených laboratorních podmínkách. Všechny produkty jsou farmaceuticky testovány podle evropského lékopisu. Cílem tohoto produktu je remineralizace a revitalizace organismu. Quinton Hypertonic obsahuje pouze čistě přírodní a tělem plně využitelné minerály nezbytné pro vysoké výkony a správnou funkci celého těla.


Quinton Isotonic – minerální mořská plazma  < více informací >

Špičkové a skutečně přírodní doplňky stravy jsou výrobky Quinton. Jsou tím nejlepším v oblasti koloidních minerálů, které jsou nezbytné pro správnou funkci organizmu. Obsahují celé spektrum minerálů, a organických stopových prvků, které se vyskytují v přirozených oceánských podmínkách. Mořská voda s minerály obsažená v produktech Quinton je stáčena z planktonových vírů v neznečištěných oblastech oceánu a v chráněných laboratořích pomocí speciální studené mikrofiltrace získává konečnou podobu. Celkem 78 koloidních minerálů v jedné ampuli, které výrazně aktivují imunitní systém, mají silný ochranný a posilující účinek na organizmus, vyživují buňky a obnovují biologický terén, což se projeví na výrazném zlepšení zdraví.


Quinton Isotonic – nosní hygiena  < více informací >

Správná nosní hygiena je důležitá u dospělých, dětí i u kojenců, jelikož nosní dutiny jsou ideálním místem pro šíření bakterií. Pokud je na sliznici příliš velké množství hlenů nebo pokud je naopak nadměrně vyschlá, jedná se o nepříznivé faktory pro respirační výměnu s vnějším prostředím. Quinton nosní hygiena stimuluje přirozenou obranu mechanickým mytím a čištěním nosních dutin tím, jak mikroživiny z mořské vody prochází sliznicí. Přitom brání hnilobným procesům a rozvoji infekčních zárodků na sliznicích. Prostřednictvím působení všech mořských iontů podporuje dobrou trofii buněk. Přírodní mořská voda z oceánu zpracována na základě originálního postupu Reného Quintona.


Reishi – Lesklokorka lesklá  < více informací >

Po dobu 4000 let je tato houba označována jako elixír života s pověstí posilujícího prostředku rovnajícího se ženšenu. Ten, kdo ji užívá, se dle čínské tradice dožije nejen vysokého věku, ale bude navíc také sexuálně velmi zdatný. V Číně je považována za všelék a prostředek prodlužující život. V moderní medicíně vykazuje protinádorové, imunostimulační, antialergické a afrodiziakální účinky. Všeobecně posiluje odolnost proti nemocem, používá se při rekonvalescenci, neurózách, kašli, bronchitidě, astmatu, únavě a nespavosti. Užívá se při kardiovaskulárních chorobách, vysokém cholesterolu a k regulaci cukru a tuku v krvi. Výzkumy dokazují, že je vhodná při rakovině, kde snižuje negativní účinek chemoterapie a ozařování.


Cordyceps CS-4 – Housenice čínská  < více informací >

Po staletí čínskou medicínou hojně využívaná a vynikající houba k léčbě mnoha chorob. Dříve natolik vzácná a ceněná, že se používala pouze v císařském paláci. Pro léčivé účinky a omezený výskyt se cena pohybuje kolem 2,5 tisíce dolarů za kilogram. Posiluje ledviny, výrazně podporuje a vyživuje plíce, rozpouští hlen a likviduje kašel. Je vhodná při impotenci, dušnosti, bolestech zad a chronickém kašli. Příznivě ovlivňuje činnost jater, snižuje tuk a cholesterol v krvi, rozpouští tromby. Rozšiřuje cévy a zlepšuje zásobování srdce a plic krví. Vhodná při diabetu, sexuálních dysfunkcích a impotenci. Má protizánětlivé, antimikrobiální, antioxidační a tonifikační účinky. Působí proti stárnutí a slouží jako významný prostředek u nádorových onemocnění.


Coriolus – Outkovka pestrá  < více informací >

Tato houba je považována za poklad mezi rostlinami tradiční čínské medicíny a je nazývána královskou houbou. Užívá se při poruchách funkce plic, chronické únavě a vyčerpanosti. Dále při nespavosti, bolestech hlavy, nočním pocení, slabé a opožděné menstruaci. Houba má významné protinádorové, imunostimulační, antioxidační a hepatoprotektivní účinky. Je úspěšná při léčbě Boreliózy, rakoviny jícnu, prsu, prostaty, žaludku, střev, plic a při melanomu. Obnovuje imunitní systém poškozený nádory a počet bílých krvinek. Dále léčí Hepatitidu B, chronický únavový syndrom, roztroušenou sklerózu a diabetes. Má protivirové účinky (Staphylococcus aureus), posiluje oslabenou imunitu, prodlužuje a oddaluje stáří a celkově posiluje celý organizmus.


Hericium – Korálovec ježatý  < více informací >

Hericium má schopnost harmonizovat žaludek a trávení a ochraňuje a zklidňuje sliznice. Používá se tedy u problémů trávicího traktu, jako jsou gastritidy, žaludeční vředy, pálení žáhy, reflux a celkově zlepšuje zažívání. Zklidňuje sliznice trávicího traktu. Další oblast, kde se Hericium používá, jsou různé neurologické problémy, jako je demence, Alzheimerova choroba, Parkinson, roztroušená skleróza, neuropatie či neurastenie. Podporuje mentální funkce, pamět a soustředění. Hericium je naprosto unikátní v tom, jak působí na nervovou soustavu a podporuje tvorbu nových nervových buněk a regeneruje nervovou tkáň třeba po Borelióze. Jednoznačným přínosem je Hericium v případech, kdy dochází k degenerativním procesům v mozku, poranění či poškození nervů a míchy.


Chaga – Rezavec šikmý  < více informací >

Obyvatelé Sibiře ji nazývají „Dar od boha“ a vaří z ní odvary k léčbě nádorů. Posiluje imunitní systém v boji proti virům, bakteriím či rakovinovým buňkám. Podporuje trávení a řeší celou řadu trávicích problémů. Pro své protizánětlivé působení je vhodná též u zánětů střev. Roste hlavně na břízách ruské Sibiře a na severu Číny. Nejvýznamnější účinnou látkou chagy je kyselina betulinová, kterou chaga vysává z břízy. Tato látka je od 90. let studována pro své protinádorové a antivirové účinky. Například u rakovinových buněk má schopnost vyvolat proces buněčné „sebevraždy“. Zkoumají se také její antiparazitické a protizánětlivé účinky. Chaga je bohatá na velké množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.


Enoki – Penízovka sametonohá  < více informací >

Japonská houba Enoki byla starými Egypťany považována za houbu nesmrtelnosti a byla vyhrazena jen pro faraony. Dnes je pěstovaná po celém světě a hojně využívaná pro vysoký obsah účinných látek. Je výborná houba se značnými imunostimulačními a antimikrobiálními účinky vůči bakteriím, kvasinkám a plísním. Užívá se především k léčbě diabetu, ischemické choroby srdeční a při chronické dysfunkci slinivky, kde zvyšuje její činnost. Vykazuje protinádorovou aktivitu a zpomaluje tvorbu metastáz. Využívá se jako přírodní antibiotikum při zánětech, působí proti stresu, snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Enoki obsahuje mnoho účinných látek vitamíny, minerály, polysacharidy, beta glukany, antioxidační polyfenoly a isoflavony, terpeny a steroidy.


Moringa Oleifera  < více informací >

List stromu Moringa oleifera je mimořádně nutričně hodnotný rostlinný produkt s nejvyšší koncentrací živin na světě. Tato rostlina je právem považována za jednu z nejvšestrannějších a nejužitečnějších rostlin na Zemi a je považována za královnu mezi super potravinami. Bývá také označována jako zázračný strom života. Moringa byla známá svými léčivými účinky už před tisíci lety v Ajurvédské medicíně. Obsahuje komplexní zdroj vitamínů, minerálů, bílkovin a silných antioxidantů. Veškeré obsažené látky jsou zastoupeny v jedinečné rovnováze a formě, kterou lidské tělo může nejlépe vstřebat a využít. Jako doplněk stravy se užívá v tabletách nebo ve formě prášku jako přísada do teplých i studených nápojů, polévek, omáček a pečiva, lze jej využít k přípravě čaje, pesta či ovocných koktejlů smoothies.


 Regulatpro® Bio   < více informací >

Regulatpro® Bio je kaskádově fermentovaný enzymový doplněk stravy z bioovoce, ořechů, zeleniny, klíčků a bylin. Ideální fermentovaná výživa k podpoře procesů biologické regulace. Pro dobití baterek v každém věku, při regeneraci organizmu, pohybových aktivitách a nesprávné životosprávě, při bolestech, kožních a chronických problémech. Upevňuje a obnovuje zdraví na buněčné úrovni. Energií dobité buňky restartují a aktivují imunitní systém.Vynikající pro nastartování celé látkové výměny. Výrobcem je německá Dr. Niedermaier Pharma. Regulatpro® Bio je na trhu od roku 1999 a sklízí velký úspěch.


Cytosan  < více informací >

Cytosan je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek s obsahem lignohumátu draselného, silymarinu a kyseliny jantarové. Je určen pro hloubkovou detoxikaci a regeneraci organismu, eliminuje účinky cizorodých látek. Používá se u celé řady infekčních, degenerativních či hormonálních onemocnění. Je vhodným doplňkem onkologické léčby. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a k vyvolání zpětného regeneračního procesu v celém organizmu. Dokáže detoxikovat až na úrovni buněčné úrovně.


Drags Imun – dračí krev  < více informací >

Drags Imun působí proti řadě infekčních a zánětlivých onemocnění. Uplatňuje se při hojení ran a podporuje imunitní systém. Byla prokázána celá řada farmakologických účinků: anestetický, antialergický, antibakteriální, antivirový, antioxidační, antiseptický, hemostatický, hojivý, imunomodulační, protinádorový, protiplísňový, protiprůjmový, protizánětlivý, tonizační, afrodiziakální a protistresový. Jejich výčet je velmi dlouhý a ukazuje, že „dračí krev“ by měl mít každý člověk vždy po ruce jako alternativní první pomoc. Drags Imun má díky svým vlastnostem široké pole indikací, je určený jak k vnitřnímu, tak vnějšímu užití. Váš výborný základ domácí lékárničky s kterým zvládnete celou řadu svých potíží.


Fytominerál

Koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů s bioinformacemi, které posilují aktivitu produktu. Obsahuje 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v organické přírodní formě, jež jsou pro organismus maximálně vstřebatelné a využitelné. Minerály v koloidním roztoku se považují za nejdokonalejší formu minerálů pro svou až 98% vstřebatelnost a jsou získávány originálním procesem, z pozůstatků deštného pralesa, jenž rostl na zemi před 100 miliony let. Fytominerály regulují metabolismus lidských buněk a jsou nezbytné pro udržení zdraví, regulují hormonální činnost endokrinního systému těla, detoxikují organismus a zabraňují předčasnému stárnutí, urychlují regeneraci slinivky a podporují tvorbu inzulinu, hrají významnou roli při syntéze DNA, která je základem obnovování a rozmnožování buněk, zvyšují využitelnost vitaminů a udržují elektrickou rovnováhu v lidském těle. Cena 620 Kč.


Regalen

Lze jej využít při poruchách zažívání souvisejících se zhoršenou činností trávicích orgánů, nebo špatnou životosprávou. Díky vysokému obsahu hořčin výrazně podporuje trávení a pomáhá tělu zbavovat se odpadních látek. Zároveň lze tento přípravek použít k důkladné celkové detoxikaci těla, krve, tkání i trávicího systému. Vzhledem k tomu, že Regalen stimuluje činnost orgánů, které souvisejí se zpracováním a odstraňováním toxických látek z těla, je velmi vhodným přípravkem pro jarní očistné kúry. Zlepšením činnosti jater příznivě ovlivňuje i všechny ostatní fyziologické procesy v těle. Regalen je také velmi vhodný při řešení všech kožních projevů, které jsou způsobené právě nedostatečnou funkcí jater a žlučníku a zhoršenou schopností těla zbavovat se škodlivých látek. Cena 589 Kč


Korolen

Lze jej užívat nejen preventivně při nedostatku energie a celkovém opotřebení organismu, ale i při potížích souvisejících především se srdcem, cévním systémem a duševní rovnováhou. Zlepšuje kognitivní funkce a činnost mozku. Celkově zlepšuje přirozenou obranyschopnost a příznivě účinkuje na psychické obtíže (poruchy spánku, výkyvy nálad, únava a stres). Poruchy chování, duševní neklid, netrpělivost, hysterie, citová labilita, neschopnost navázat přátelské vztahy, poruchy řeči (překotná mluva nebo naopak neschopnost komunikace), poruchy paměti, poruchy spánku, zapomnětlivost, ztráta motivace a chuti k životu. Korolen dodává energii k životu a chuť se z něj radovat, otevírá osobnost člověka a kladně ovlivňuje rozvoj dávno zapomenutých schopností. Cena 589 Kč


Gynex

Harmonizuje výkyvy organismu na psychické a hormonální úrovni jak u mužů, tak u žen. Ochraňuje vlákna nervových buněk a harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí prostřednictvím působení na hypofýzu – žlázu, která řídí činnost všech ostatních. Vysoký obsah přírodních fytohormonů v Gynexu má výraznou schopnost detoxikovat tělo především od toxických chemických látek, které se ukládají v tukové tkáni, a působí tak na organismus dlouhodobě. Fytohormony dále pomáhají předcházet infekcím a napomáhají dobré činnosti kardiovaskulárního systému. Obtížná adaptace na změny, lenost a nezájem, sebelítost, emoční labilita, pomalé myšlení, přílišná starostlivost, uvíznutí v kruhu nekonečných obav a pochybností, poruchy paměti a soustředěnosti. Gynex vede člověka k přijetí sebe sama, jeho dobrých i špatných stránek, učí klidnému přijímání životních okolností s vědomím, že k životu patří dobré i zlé. Cena 589 Kč


Vironal

Lze jej využít jako účinnou obrannou bariéru jak preventivně při styku s větším počtem lidí, zvláště v obdobích virových epidemií, tak při akutním onemocnění. Vironal posiluje právě ty orgánové systémy, které se s vnějšími patogeny setkávají jako první – dýchací systém, trávicí systém. Jedině podpora a ochrana ohroženého terénu je správným přístupem v boji proti infekčním chorobám. Smutek, melancholie a sevřenost, emoční otupělost, pocit nesvobody a strach z chybného rozhodnutí, sebepodceňování a neschopnost udržet v životě řád, alibismus, lpění na pořádku, vyžadování pozornosti a nepřirozené autority, mluvení ze spánku, noční můry, případně nespavost, fobie. Vironal přináší jistotu založenou na pocitu, že jsme schopni ubránit si svůj životní prostor, posiluje vůli a zodpovědnost za svůj vlastní život. Cena 589 Kč


Renol

Ovlivňuje správnou funkci vylučovacích orgánů, především ledvin, s jejichž správnou funkcí souvisí proudění všech tekutin v těle a udržování rovnováhy vnitřního prostředí organismu. Ledviny jsou velmi citlivým orgánem, který se při poškození složitě regeneruje. Je v nich uložena vrozená energie, a pokud jsou ledviny přetížené, tato energie vyprchává, což souvisí se snižováním veškerých funkcí lidského organismu. Neschopnost uvolnit se, nedůvěřivost spojená s podezřívavostí a cynismem, nesmělost, nerozhodnost, rezignace, neklid spojený se strachem a pocitem neustálého ohrožení, hyperaktivita CNS, především u dětí s LMD a ADHD. Renol přináší důvěru k životu, pocit, že vše je tak, jak má být, odvahu postupovat vpřed a nechat věcem jejich přirozený průběh. Cena 589 Kč


Stimaral

Zvyšuje odolnost organismu, fyzickou a duševní výkonnost, odstraňuje únavu a navrací energii. Stimuluje, harmonizuje a šetří tělo. Jeho obrovskou výhodou je, že neobsahuje kofein, není návykový a přitom má stimulační účinky vyšší o 40–60 % než přípravky na bázi kofeinu, které tělo zatěžují. Obsahuje vysoce biologicky aktivní a ochranné látky, které mají pozitivní vliv na zvýšení imunity. Lze jej využít pro lepší přizpůsobení organismu v novém prostředí, při prudkém střídání teplot, při zvýšené fyzické a psychické námaze. Je vhodný pro podání maximálních tělesných a duševních výkonů, zbystření smyslů, paměti a zraku. Cena 497 Kč

 


King Kong

Bioinformační přípravek se širokospektrálním účinkem pro sport a vitalitu. King Kong obsahuje komplex bylin s regeneračním a vitalizujícím účinkem. Základní rostlinou je smilax lékařský s významným podílem přírodních steroidních saponinů. Je vynikajícím a oblíbeným doplňkem pro sportovce, osoby se zvýšenými fyzickými a psychickými nároky, seniory a pacienty v rekonvalescenci po úrazech a operacích. Bylinný extrakt: čubet benedikt, hloh obecný, ibišek súdánský, klanopraška čínská, konopice velkokvětá, máčka ladní, ostropestřec mariánský, rakytník řešetlákový, smilax lékařský, vachta trojlistá, vojtěška setá, ženšen, sečuán. pepř, muira puama, dang-šen. Cena 491 Kč

 


Audiron

Produkt obsahuje extrakt ze sedmi rostlin, vitamin E, komplex bioinformací a éterických olejů. Má protizánětlivé, antibakteriální a protivirové účinky. Lze jej použít při zánětech středního ucha, hučení, zaléhání a pískání v uších, poruchách sluchu. Přináší úlevu a urychluje hojení při herpetických onemocněních (opary, neštovice). Zevně se aplikuje také u některých typů bradavic, vřídků, plísňových onemocnění kůže (zejména na nohou), zánětlivých a jiných kožních obtíží. Pomáhá při bolestech a zánětech zubů a v ústní dutině, při aftech, rýmě, zduření sliznic, hemoroidech, vaginálním výtoku. Potírají se jím krk, šíje, podčelistní a krční uzliny, ale také bolestivé úpony svalů ramen nebo nadloktí. Cena 350 Kč


Grepofit kapky

Grepofit kapky je bioinformační přípravek s vyváženou kombinací vysokého obsahu extraktu z grapefruitu, Echinacey purpurey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Obsahuje vyváženou kombinaci nejúčinnějších přírodních látek s antimikrobiálním působením. Je vhodný k užívání zvláště v chladných měsících roku. Efektivní složky z grapefruitu (Citrus paradisi) přispívají k mikrobiální rovnováze tělesných orgánů a tkání. Echinacea napomáhá ke zdraví dýchacích cest a přispívá k přirozené obraně organismu. Ibišek súdánský podporuje funkce močových a trávicích cest, přispívá k udržení zdravých cév. Šalvěj lékařská obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které působí proti škodlivým volným radikálům a napomáhají k posílení obranyschopnosti organismu. Cena 434 Kč


Annona

Annona muricata je tradiční rostlinou domorodých obyvatel amazonských oblastí Jižní Ameriky se širokým spektrem účinků, známá též pod názvem graviola. Jejím domovem jsou oblasti peruánské Amazonie, především pak tropické oblasti Peru. Užití annony v tradiční medicíně lze dohledat již v předkolumbovské éře. Od 70. let probíhají ve světě na sobě nezávislé výzkumy, díky nimž je rostlina s jejími nepřehlédnutelnými účinky velmi dobře zmapována. Protože působí na nádorovíé buňky, doporučuje se jako podpůrná terapie při onkologických onemocněních i jako prevence proti recidivě onemocnění. Má antivirové, antimikrobiální a antiparazitické účinky. Příznivě působí při cukrovce, nervových poruchách a depresích, snižuje krevní tlak. Cena 584 Kč


Imunosan

Imunosan obsahuje unikátní kombinaci účinných exotických hub Agaricus blazei murill s vysokým obsahem beta-glukanů přispívajícím k imunitní aktivitě, Eleutherococcus sentiocosus pro podporu imunitního systému a zvýšení fyzické a psychické energie. Dále obsahuje houbu Ganoderma lucidum a trikomplex nejúčinnějších bylin tradiční činské medicíny Fu Zhen. Podporuje vlastní obranyschopnost a mobilizaci přirozených zbraní imunitního systému ke zvýšení odolnosti. Při zatížení organismu chemickými látkami, špatná životospráva, kouření, drogy, pobyt ve znečištěném prostředí, manipulace s toxickými a radioaktivními látkami, užívání velkého množství chemických léků, antibiotik. Imunosan působí proti poškozování buněk těla. Zlepšuje psychickou i fyzickou kondici, odolnost při stresové zátěži a efektivně pomáhá odstraňovat únavu. Dodává potřebnou životní energii a zpomaluje stárnutí organismu. Cena 675 Kč


Revitae

Revitae je bioinformační přípravek obsahující unikátní kombinaci kustovnice čínské, kořene kudzu, jinanu dvoulaločného, ženšenu, rakytníku řešetlákového, květ měsíčku lékařského, vitamín C, směs vitaminů skupiny B, a oleje z dýňových semen. Obsahuje kombinaci prospěšných přírodních látek a vitaminů, které účinně napomáhají odstraňovat negativní projevy stresu a únavy. Podporuje zdravý spánek. Optimalizuje metabolické pochody a  celkově regeneruje a detoxikuje organismus vystavený dlouhodobé zátěži. Pečuje současně o krev, cévní, nervový, hormonální i trávicí systém, posiluje činnost vnitřních orgánů a předchází jejich poškození. Dodává životní sílu, vitalitu, optimismus, pozitivní myšlení a duševní svěžest. Cena 620 Kč


Skeletin

Skeletin je bioinformační přípravek s obsahem unikátních přírodních látek, zejména manganu, který podporuje zdravý stav kostí a tvorbu pojivových tkání. Dále obsahuje prášek ze sépiové kosti, kolagen, rybí olej, extrakt ze stonku a listu kopřivy dvoudomé, síran manganatý, extrakt z plodu šípkové růže. Působí zvláště při zánětlivých degenerativních kloubních onemocněních jako artróze, artritidě, revmatismu a dně, při osteoporóze, loupání a bolestech  kloubů, ochraně kloubní chrupavky a její  regeneraci, nadměrném zatěžování kloubů sportem nebo vysokou tělesnou hmotností. Je velmi vhodný v růstovém období, v období po menopauze a ve stáří pro zpomalení úbytku kostní hmoty. Osvědčí se při  zvýšené lomivosti nehtů, vypadávání vlasů a povadlé pokožce. Cena 640 Kč


Vitaflorin

Bioinformační přípravek je bohatý na přítomnost čistě přírodních organických vitaminů, minerálů a biologicky aktivních látek. Zásobuje lidské tělo optimálním množstvím vitaminů, celkově tonizuje, osvěžuje organismus a podporuje imunitní systém. Zvyšuje odolnost proti stresu, virovým a bakteriálním onemocněním a vyrovnává negativní vlivy způsobené znečištěním životního prostředí. Zlepšuje psychickou kondici, povzbuzuje náladu a výrazně předchází únavě a vyčerpání. Díky vysokému obsahu antioxidantů zpomaluje stárnutí organismu, podporuje trávení, chrání sliznice trávicího traktu a zajišťuje dobrý stav střevního traktu. Ochraňuje srdce a cévy a preventivně působí proti kardiovaskulárním a ostatním civilizačním chorobám. Cena 542 Kč


Vitamarin

Bioinformační přípravek s obsahem unikátního rybího oleje, který je nejdůležitějším přírodním zdrojem řady nenasycených mastných kyselin a vitaminu A a D. Vitamarin je vhodný k posílení imunitního systému, pro pacienty s kardiovaskulárními problémy, vysokém tlaku a pro podporu správné činnosti mozku. Je vhodný po infarktu, mozkové příhodě, ateroskleróze a pro všechny lidi trpící jakýmikoliv alergiemi. Podporuje hojení všech zánětlivých onemocnění a má pozitivní vliv na různé psychické obtíže a poruchy nálady. Výborně podporuje vývoj plodu v těhotenství a zdraví matky při kojení. Přípravek podporuje růst kostí, vlasů, kůže a dásní a působí příznivě na zrak a problémy s vysokým cholesterolem. Cena 403 Kč


Peralgin

Obsahuje extrakt a olej z perily křovité, která je pro své účinky velmi ceněnou bylinou tradiční čínské medicíny. Přípravek dále obsahuje výtažek z léčivé cizopasné houby cordyceps, užívané jako tradiční lék k upevnění zdraví a pro zvýšení odolnosti. Komplex účinných látek je doplněn esencí z brutnáku, kozlíku, ze semen vinných hroznů a obohacen hořčíkem. Peralgin posiluje a harmonizuje přirozenou imunitu,  působí proti všem alergickým projevům jako senná rýma, astma, kopřivka, exémy, uklidňuje záchvaty kašle, svědění sliznic a zčervenání kůže. Působí také při menopauze na migrenózní bolesti hlavy a návaly horka. Posiluje oslabenou imunitu, harmonizuje při vyčerpání, nervozitě a stresu. Je vhodný při únavovém syndromu, svalových křečích a kinetóze. Cena 586 Kč


Probiosan

Probiosan je bioinformační přípravek s výjimečnou kombinací obsahující sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, obohacenou o inulin a účinný probiotický komplex, který působí blahodárně zejména na zažívání a regeneraci střevní flóry. Udržuje zdravou střevní mikroflóru, podporuje funkci střev a trávení. Pomáhá posilovat imunitní systém a detoxikuje. Chlorella napomáhá zbavovat tělo toxických látek, příznivě ovlivňuje správnou hladinu cukru a cholesterolu. Podporuje látkovou výměnu a trávicí systém, má blahodárný vliv na funkci žlučníku, jater a ledvin, pomáhá zvýšit růst prospěšné střevní mikroflóry a zklidnit podráždění střevní stěny. Vhodný při alergiích a únavových stavech, zvýšených zátěžích, nebo dietách. Chlorella obsahuje chlorofyl a růstový faktor CGF, vitaminy, minerály, aminokyseliny a nukleové kyseliny. Cena 451 Kč


Sortiment přírodních produktů pro regeneraci a léčení je v mojí nabídce mnohem širší a
pokryje všechny zdravotní problémy a diagnózy.

O mojí práci Doporučuji