Spustit hudbu Vypnout hudbu

Zde nabízím výběrový přehled důležitých a zcela výjimečných preparátů sloužících lidskému zdraví, které mám ve svojí léčitelské praxi dlouhodobě ověřené jak v rovině účinnosti, tak i v rovině kvality vzhledem k ceně výrobku. Pro objednání zde uvedených výrobků pište na můj mail: breetabatek@seznam.cz, nebo SMS na tel: 77 6112 362. Do objednávky uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon. Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na mojí adrese Štichova 46/668, Praha 4, nebo vám ho zašlu dobírkou na vaši adresu. Zboží i ze způsobem užívání a dávkováním přímo vám na míru obdržíte poštou do 5 dnů. Věřím, že budete s nabídkou spokojeni a výsledky působení preparátů naplní vaše očekávání.


Štětka soukenická  < více informací >

Bylina Štětka soukenická (dipsacus sativus) je považována za jednu z nejsilnějších bylin v boji proti infekci Boreliózy. Se svým silným působením dokáže reagovat dokonce i na různé mutace Borélií v našem těle. Tinktura s úspěchem léčí boreliózu a její následky jako kloubní a ledvinové problémy, lupénku, revmatizmus. Také velmi často úspěšně zabírá na stále častější nákazu Chlamydií, chrání životní energii a čistí lymfatický systém. Tinktura je zpracována s nejvyšší kvalitou všech použitých surovin a přístupem, který zaručuje žádaný výsledek pro léčení. Celý proces výroby je doprovázený frekvenčním působením prostřednictvím speciálních akustických vibrací. Produkt je energeticky a informačně ošetřený pro posílení účinnosti a ochranu před různým zářením.


..Koloidní stříbro 20ppm  < více informací >

..Koloidní stříbro je univerzální a širokospektrální prostředek k léčení četných onemocnění bez vedlejších ..účinků. V mnohých pojednáních bylo prokázáno, že je velmi účinné proti bakteriím, virům a především ..plísním. Patří  mezi  nejúčinnější  prostředek  proti  celkovému  zaplísnění organismu,  zejména ..trávicího .traktu.. Koloidní stříbro může být použito k léčení nemocí, ale i k prevenci, protože podporuje ..imunitní .systém a ulehčuje mu jeho funkce. Užívá se jako přírodní antibiotikum a imunostimulant. Má ..výborné výsledky u potíží se zrakem, dýchacího systému, kůže, pohybového aparátu a nervového ..systému. Je dobré na desinfekci, hojení a regeneraci ran a poškozené tkáně, klystýry, odličování, pro ..naše ..zvířecí miláčky, květiny i cestování. 
.


Bázická koupelová sůl  < více informací >

Bázická koupelová sůl výrazně pomáhá s odstraněním překyselení organismu, které je většinou způsobeno nevhodným jídlem, těžkou fyzickou námahou, stresem, častým rozčilováním se a špatným životním stylem vůbec. Překyselení organismu může způsobovat řadu závažných onemocnění od ekzémů, cyst, kardiovaskulárních chorob až po rakovinu. Při koupeli v Bázické soli zcela jistě a velmi rychle zjistíte její pozitivní účinek. Jen při samotném pocení poznáte po týdenním používání bázické koupele razantní rozdíl. Bázická sůl upravuje Ph koupelové vody a doplňuje minerální látky, které přispívají k výrazné očistě celého těla a k  rychlé regeneraci kůže a normalizaci Ph organizmu. Proto je také velmi vhodným doplňkem při celkové detoxikaci a očistě těla.


Křemelina – Diatomaceous Earth  < více informací >

Křemelina je velmi prospěšný doplněk stravy, který mechanicky od­straňuje větší parazity žijící v trávi­cím ústrojí, detoxikuje organismus, odstraňuje z těla nežádoucí bakterie a další látky jako například houby, viry, prvoky, pesticidy, endotoxiny, zbytky drog a těžkých kovů. Tím zvyšuje odol­nost imunitního systému člověka a posiluje celkové zdraví a vitalitu. Vyživuje tělo základním stavebním kamenem – křemíkem, jehož doplňování je vysoce žádoucí pro správný vývoj a fungování našeho organismu. Doplněním 28 základních minerálů a stopových prvků vyživuje vlasy, nehty, pokožku, vazy, klouby, zlepšuje elasticitu pokožky, čímž přirozeně odstraňuje vrásky.


EDTA  < více informací >

Aminokyselina ethilendiamintetraoctová neboli EDTA  má zvláštní afinitu k toxickým kovům, jako je rtuť, kadmium, hliník a olovo. EDTA běží přes krevní řečiště, chytá kovy jako drápem a odstraňuje toxiny močením. Chelatace se využívá pro očištění a zlepšení vstřebávání minerálů. Jestliže trpíte nezjistitelnými únavami, můžete se začít cítit lépe velice rychle, protože průtok krve a tím i okysličení začne fungovat lépe i na méně přístupných místech vašeho těla. Zaznamenáte lepší paměťovou funkci, vymizení depresí a únavy, zlepšení zraku, vymizení bolestí a zlepšení funkce srdce. Čistí proti ucpání celý cévní systém od největších tepen až po nejmenší kapiláry. Po chelatační terapii člověk omládne v mnoha směrech, protože tělo dostane opět možnost se samo léčit.


Thioctic Acid  < více informací >

Kyselina thioktová je tělu vlastní látka, kterou si organizmus sám vytváří. Má vliv téměř na každou buňku v těle a její primární funkcí je chránit buňky před poškozením. Tělní produkce je však omezená vhledem k velkému znečištění a nedostatku stavebních kamenů jako minerály, vitamíny a enzymy. Chelací se pročistí tělo od škodlivých toxinů a toxických kovů, čímž se podpoří játra a jejich vitalita. Přispívá k správnému fungování mozku, nervové soustavy, srdce očí a tvorbě červených krvinek. Pomáhá při nemocech stárnutí, včetně Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby, šedého zákalu, migréně. Snižuje hmotnost, podporuje svalovou činnost, zlepšuje využití kyslíku a oddaluje vznik únavy při sportovním výkonu. Celkově chrání náš genetický materiál a zpomaluje stárnutí.


Vitamín C  < více informací >

Čistý vitamín C v nejvyšší kvalitě bez přídavných látek, plnidel a pojidel. Je velmi účinný antioxidant, který se podílí na mnoha důležitých procesech v organizmu. Už v malém množství dokáže chránit nepostradatelné molekuly v těle, jako jsou proteiny, lipidy (tuky), sacharidy, molekuly nukleových kyselin a chrání před poškozením volnými radikály. Chrání tkáně před oxidačním stresem a dokáže odbourávat radioaktivitu v těle. Dále je nezbytný pro tvorbu kolagenu, pojivové tkáně, která podporuje stavbu arteriálních stěn, kůže, kostí a zubů. Podporuje vstřebávání železa a ostatních minerálů a je doslova krmivem pro bílé krvinky. Výborný při rýmě a nachlazení Je významným činitelem při regeneraci celého organizmu.


Ořešák černý – Americký  < více informací >

Tato tinktura je podle zdokonaleného receptu Dr. Huldy Clarkové v současné době bez jakýchkoliv pochybností jedním z nejdokonalejších přípravků k očistě střevního traktu od parazitů a všech jejich vývojových stádií. Ořešák černý- americký je v našich končinách velice vzácný. Proto je tato tinktura u nás téměř neznámá a to i přes to, že jde o naprosto skvělý preparát. O tomto nesmírně účinném prostředku získala Dr.Clarková informace od členů indiánského kmene, který pomocí zelených slupek z ořešáku černého léčil mnohá těžká onemocnění. Používá se při očistě od nežádoucích parazitů, virů, bakterií a plísní. Má výborné protinádorové působení, zvyšuje obranyschopnost, zlepšuje činnost centrální nervové soustavy a celkově posiluje organismus.


Clarkia – Tinktura tří bylin  < více informací >

Tinktura pro očistu zažívacího ústrojí od parazitárních zátěží. Přicházejí hmyzím kousnutím, s potravou, vdechnutím či dotykem. Postupným zamořováním lidského těla parazité získávají na síle a stále více zatěžují veškeré životní pochody a funkce. Naše tělo se snaží udržet rovnováhu, která je stálým atakem parazitů narušována. Pokud nedochází k zástavě množení těchto vetřelců, pak se stav projeví i fyzicky. Někdy se ani s vypětím veškerých možných prostředků návrat ke zdraví nepodaří a postižený člověk umírá na různá onemocnění, na jejichž příčině se paraziti podílejí. Pravidelným užíváním tinktury Clarkia min. 2x ročně, si můžete být jisti, že výrazně pomáháte ………………………………………………………………………………… svému tělu zachovávat rovnováhu.


Quinton Hypertonic -minerální mořská plazma< více informací >

Výrobky Quinton jsou špičkou na trhu v oblasti koloidních minerálů, které jsou nezbytné pro správnou funkci organizmu. Obsahují celé spektrum minerálů, a organických stopových prvků, které se vyskytují v přirozených oceánských podmínkách. Mořská voda s minerály obsažená v produktech Quinton je stáčena z planktonových vírů v neznečištěných oblastech oceánu. Prochází speciální studenou mikrofiltrací v přísně střežených laboratorních podmínkách. Všechny produkty jsou farmaceuticky testovány podle evropského lékopisu. Cílem tohoto produktu je remineralizace a revitalizace organismu. Quinton Hypertonic obsahuje pouze čistě přírodní a tělem plně využitelné ……………………………………………………..minerály nezbytné pro vysoké výkony a správnou funkci celého těla.


Quinton Isotonic – minerální mořská plazma  < více informací >

Špičkové a skutečně přírodní doplňky stravy jsou výrobky Quinton. Jsou tím nejlepším v oblasti koloidních minerálů, které jsou nezbytné pro správnou funkci organizmu. Obsahují celé spektrum minerálů, a organických stopových prvků, které se vyskytují v přirozených oceánských podmínkách. Mořská voda s minerály obsažená v produktech Quinton je stáčena z planktonových vírů v neznečištěných oblastech oceánu a v chráněných laboratořích pomocí speciální studené mikrofiltrace získává konečnou podobu. Celkem 78 koloidních minerálů v jedné ampuli, které výrazně aktivují imunitní systém, mají silný ochranný a posilující účinek na organizmus, vyživují buňky a obnovují biologický terén, což se projeví na výrazném zlepšení zdraví.


Quinton Isotonic – nosní hygiena  < více informací >

Správná nosní hygiena je důležitá u dospělých, dětí i u kojenců, jelikož nosní dutiny jsou ideálním místem pro šíření bakterií. Pokud je na sliznici příliš velké množství hlenů nebo pokud je naopak nadměrně vyschlá, jedná se o nepříznivé faktory pro respirační výměnu s vnějším prostředím. Quinton nosní hygiena stimuluje přirozenou obranu mechanickým mytím a čištěním nosních dutin tím, jak mikroživiny z mořské vody prochází sliznicí. Přitom brání hnilobným procesům a rozvoji infekčních zárodků na sliznicích. Prostřednictvím působení všech mořských iontů podporuje dobrou trofii buněk. Přírodní mořská voda z oceánu zpracována na základě originálního postupu Reného Quintona.


Reishi – Lesklokorka lesklá  < více informací >

Po dobu 4000 let je tato houba označována jako elixír života s pověstí posilujícího prostředku rovnajícího se ženšenu. Ten, kdo ji užívá, se dle čínské tradice dožije nejen vysokého věku, ale bude navíc také sexuálně velmi zdatný. V Číně je považována za všelék a prostředek prodlužující život. V moderní medicíně vykazuje protinádorové, imunostimulační, antialergické a afrodiziakální účinky. Všeobecně posiluje odolnost proti nemocem, používá se při rekonvalescenci, neurózách, kašli, bronchitidě, astmatu, únavě a nespavosti. Užívá se při kardiovaskulárních chorobách, vysokém cholesterolu a k regulaci cukru a tuku v krvi. Výzkumy dokazují, že je vhodná při ………………………………….rakovině, kde snižuje negativní účinek chemoterapie a ozařování.


Cordyceps CS-4 – Housenice čínská  < více informací >

Po staletí čínskou medicínou hojně využívaná a vynikající houba k léčbě mnoha chorob. Dříve natolik vzácná a ceněná, že se používala pouze v císařském paláci. Pro léčivé účinky a omezený výskyt se cena pohybuje kolem 2,5 tisíce dolarů za kilogram. Posiluje ledviny, výrazně podporuje a vyživuje plíce, rozpouští hlen a likviduje kašel. Je vhodná při impotenci, dušnosti, bolestech zad a chronickém kašli. Příznivě ovlivňuje činnost jater, snižuje tuk a cholesterol v krvi, rozpouští tromby. Rozšiřuje cévy a zlepšuje zásobování srdce a plic krví. Vhodná při diabetu, sexuálních dysfunkcích a impotenci. Má protizánětlivé, antimikrobiální, antioxidační a tonifikační účinky. Působí proti stárnutí ………………………………….a slouží jako významný prostředek u nádorových onemocnění.


Coriolus – Outkovka pestrá  < více informací >

Tato houba je považována za poklad mezi rostlinami tradiční čínské medicíny a je nazývána královskou houbou. Užívá se při poruchách funkce plic, chronické únavě a vyčerpanosti. Dále při nespavosti, bolestech hlavy, nočním pocení, slabé a opožděné menstruaci. Houba má významné protinádorové, imunostimulační, antioxidační a hepatoprotektivní účinky. Je úspěšná při léčbě rakoviny jícnu, prsu, prostaty, žaludku, střev, plic a při melanomu. Obnovuje imunitní systém poškozený nádory a počet bílých krvinek. Dále léčí Hepatitidu B, chronický únavový syndrom, roztroušenou sklerózu a diabetes. Má protivirové účinky (Staphylococcus aureus), ………………………………….posiluje oslabenou imunitu, prodlužuje a oddaluje stáří a celkově posiluje celý organizmus.


Chaga – Rezavec šikmý  < více informací >

Obyvatelé Sibiře ji nazývají „Dar od boha“ a vaří z ní odvary k léčbě nádorů. Posiluje imunitní systém v boji proti virům, bakteriím či rakovinovým buňkám. Podporuje trávení a řeší celou řadu trávicích problémů. Pro své protizánětlivé působení je vhodná též u zánětů střev. Roste hlavně na břízách ruské Sibiře a na severu Číny. Nejvýznamnější účinnou látkou chagy je kyselina betulinová, kterou chaga vysává z břízy. Tato látka je od 90. let studována pro své protinádorové a antivirové účinky. Například u rakovinových buněk má schopnost vyvolat proces buněčné „sebevraždy“. Zkoumají se také její antiparazitické a protizánětlivé účinky. Chaga je bohatá na velké ………………………………….množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.


Enoki – Penízovka sametonohá  < více informací >

Japonská houba Enoki byla starými Egypťany považována za houbu nesmrtelnosti a byla vyhrazena jen pro faraony. Dnes je pěstovaná po celém světě a hojně využívaná pro vysoký obsah účinných látek. Je výborná houba se značnými imunostimulačními a antimikrobiálními účinky vůči bakteriím, kvasinkám a plísním. Užívá se především k léčbě diabetu, ischemické choroby srdeční a při chronické dysfunkci slinivky, kde zvyšuje její činnost. Vykazuje protinádorovou aktivitu a zpomaluje tvorbu metastáz. Využívá se jako přírodní antibiotikum při zánětech, působí proti stresu, snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Enoki obsahuje mnoho účinných látek vitamíny, minerály, ………………………………… polysacharidy, beta glukany, antioxidační polyfenoly a isoflavony, terpeny a steroidy.


Moringa Oleifera  < více informací >

List stromu Moringa oleifera je mimořádně nutričně hodnotný rostlinný produkt s nejvyšší koncentrací živin na světě. Tato rostlina je právem považována za jednu z nejvšestrannějších a nejužitečnějších rostlin na Zemi a je považována za královnu mezi super potravinami. Bývá také označována jako zázračný strom života. Moringa byla známá svými léčivými účinky už před tisíci lety v Ajurvédské medicíně. Obsahuje komplexní zdroj vitamínů, minerálů, bílkovin a silných antioxidantů. Veškeré obsažené látky jsou zastoupeny v jedinečné rovnováze a formě, kterou lidské tělo může nejlépe vstřebat a využít. Jako doplněk stravy se užívá v tabletách nebo ve formě prášku jako přísada do teplých i studených nápojů, polévek, omáček a pečiva, lze jej využít k přípravě čaje, pesta či ovocných koktejlů smoothies.


 Regulatpro® Bio 350 ml  < více informací >

Regulatpro® Bio je kaskádově fermentovaný enzymový doplněk stravy z bioovoce, ořechů, zeleniny, klíčků a bylin. Ideální fermentovaná výživa k podpoře procesů biologické regulace. Pro dobití baterek v každém věku, při regeneraci organizmu, pohybových aktivitách a nesprávné životosprávě, při bolestech, kožních a chronických problémech. Upevňuje a obnovuje zdraví na buněčné úrovni. Energií dobité buňky restartují a aktivují imunitní systém.Vynikající pro nastartování celé látkové výměny. Výrobcem je německá Dr. Niedermaier Pharma. Regulatpro® Bio je na trhu od roku 1999 a sklízí velký úspěch. 

Sortiment výjimečných a pro zdraví užitečných přírodních produktů pro regeneraci a léčení je v mojí nabídce mnohem širší a na jejich postupném doplnění do tohoto přehledu se průběžně pracuje. Věřím, že vám bude ku prospěchu.


O mojí práci Doporučuji