Spustit hudbu Vypnout hudbu
Coriolus neboli outkovka pestrá je trochu rebel. Přestože ho úředníci v EU zakázali užívat, tak si dovoluje růst na mnoha místech i v naší republice.
V terapeutické praxi je Coriolus nejsilnějším bojovníkem s různými druhy patogenů. Je mu jedno, jestli to jsou bakterie, chlamydie, viry, kvasinky, borelie, koky nebo rakovinové buňky. Skenuje náš organismus a vyhledává tyto škůdce a následně je likviduje. Abych byl tedy přesný, nedělá to přímo, ale pomocí jednotlivých buněk našeho imunitního systému. Z hub je v tomto nejlepší.
Trochu se mu přibližuje Reishi, ale ta je více vyživující, lépe podporuje vitalitu. Trochu je podobná i Chaga, ale ta je více zaměřená na trávicí systém. Coriolus má mnohem širší zaměření. Je to nejčastěji užívaná houba u různých onkologických problémů. Dává se u rakoviny plic, jícnu, rakoviny prsu, děložního čípku, dělohy, krve (leukémie), u lymfomu(rakovina mízní tkáně, projevuje se zduřením uzlin), střev (s ABM, po měsíci ABM vysadit a dát houbu podle akt. stavu), u melanomu (rakovina kůže), mozku, obecně u rakovin pod pupkem. Vždy pokud jsou metastáze.
Může se podávat a je dobré ho podávat i během konvenční léčby, kterou bývá chemo či radioterpaie. Nejen že pomáhá likvidovat rakovinné buňky, ale pomáhá organismu zvládnout náročnou konvenční léčbu, kterou obvykle provází mnoho nepříjemných vedlejších příznaků.
Má výrazné působení na viry. Existují studie a moje praxe je potvrzuje, že je výborný u lidského papylomaviru – HPV, který může způsobit genitální bradavice nebo i rakovinu děložního čípku. Je výborný i u dalších typů bradavic či oparů (herpes).

Použití v praxi

  • doplňková terapie při rakovině a prevence rakoviny společně s ostatními houbami dle typu nádoru
  • vyhledává a ničí především viry, bakterie, rakovinové buňky, borélie, chlamidie, kvasinky
  • má protizánětlivé účinky a regeneruje sliznice
  • zlepšení snášenlivosti chemoterapie a radioterapie a posílení imunitního systému + Reishi, ABM, Shiitake
  • podpora při poruchách funkce jater + Maitake, Reishi, ABM, Shiitake
  • posílení tělesného obranného systému, především proti virovým a bakteriálním nemocem + ABM, Cordyceps, Reishi, Shiitake
  • má schopnost regulovat imunitní systém, proto je vhodný pro celou řadu autoimunitních problémů
  • protiplísňový účinek + Shitake

Další motivy
chrání a regeneruje sliznice, infekce močových cest!, papilomavirové infekce!, chlamydie (s Polyporem)!, virové infekce (opary, chřipka, bradavice…), mykózy (canida…), tinnitus, edémy, u IMC a sinusitid, záněty střev a žaludku, v preventivní medicíně posiluje vertikální osu (osu potencionality), základ pro dobré těhotenství (+Cordyceps), hepatoprotektivní účinky, hepatitidy, cirhózy, záněty kloubů, melanom, nefritidy, nádorováonemocnění pod pupkem, lymfom, leukémie, rakovina dělohy, prsou, žaludku, plic, tlustého střeva, akutní sinusitida, podpůrná léčba při HIV, únavové stavy, infekce horních cest dýchacích, herpes (opar), EB viróza, mononukleóza, autoimunitní problémy, štípnutí hmyzem (externě s octem), akutní bronchitida, celoroční alergická rýma.

Charakteristika dle tradiční čínské medicíny
teplota – mírně teplá (jiné zdroje uvádí mírně chladný, proto použitelný u horkostí a zánětů)
chuť – sladká
tropismus – slezina, srdce, žaludek (některé zdroje uvádí i ledviny)

Účinky podle tradiční čínské medicíny
– doplňuje slezinu
– odvádí vlhkost a transformuje hlen, odvádí patogeny
– vyživuje srdce a ducha
– doplňuje yin jater a ledvin
– ochlazuje horko

Doporučené dávkování1-3 kapsle denně (děti od 3 do 15 let 1 kapsle denně). Lze užívat dlouhodobě.
Při užívání medicinálních hub se doporučuje zvýšit příjem vitamínu C. Posílí se vstřebatelnost účinných látek medicinálních hub.

Cena 690 Kč/ 1 balení obsahuje 90 kapslí po 500 mg extraktu 

Objednávka
Pro objednání uvedeného výrobku pište na můj mail: breetabatek@seznam.cz, nebo SMS na tel: 776 112 362
Do objednávky s osobním vyzvednutím uveďte název výrobku, počet kusů a váš telefon.
Adresa pro osobní vyzvednutí zboží: Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, Praha 4 – Kunratice. Je nutné předem domluvit termín a čas předání.
Do objednávky s doručením Dobírkou uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon.
Objednané zboží vám zašlu do 10 dnů dobírkou na uvedenou adresu i ze způsobem užívání a dávkováním pro vás.

Coriolus

O mojí práci Doporučuji