Spustit hudbu Vypnout hudbu

Cordyceps je ze všech hub asi nejsilnější dobíječ energie. Díky tomu, že pochází z vysokých nadmořských výšek Himálají, je schopen stimulovat naši imunitu a odolnost. A to nejen proti virům, bakteriím, parazitům, ale i odolnost vůči stresu. Podporuje ledviny, jejich esenci a yang. Esence je to, co získáváme po předcích. Esence je základní síla našeho života. Určitě jste si všimli, že někdo žije zdravě a přesto je nemocný, kdežto někdo jiný má nezdravý životní styl a dožije se ve zdraví vysokého věku. To souvisí často právě s esencí. Ledvinová esence je jako svíčka, když dohoří, umíráme. Esenci si umenšujeme sexem (muži), porody (ženy), tím, že příliš pracujeme, vyčerpáváním rezerv, nedostatkem spánku, nekvalitní či nepravidelnou stravou, dlouhodobým stresem, dlouhotrvající nespokojeností se svým stavem či emoční nestabilitou, dlouhotrvající nemocí či alkoholovou, drogovou nebo jinou závislostí. A esence se velmi těžko doplňuje. Cordyceps patří k několika mála produktům, které to dokáží.

Použití v praxi

  • podpora výkonu a zkrácení fází regenerace
  • zlepšení odolnosti vůči stresu + Reishi, Hericium
  • regulace plodnosti, regenerace sexuálních dysfunkcí a poruch, podpora libida
  • podpora funkce ledvin
  • regulace štítné žlázy + Reishi, Agaricus
  • posílení imunitního systému
  • pozvednutí lidské nálady
  • podpora funkce srdce + Reishi, Agaricus, Shiitake
  • podpora funkce plic + Reishi, Coriolus 
  • přírodní antibiotikum

Další motivy

diabetes, neplodnost, zlepšení kvality spermií, impotence, předčasná ejakulace, zvyšuje hladinu testosteronu, astma (především u dětí), přetrvávající kašel, nemoci plic (COPD, emfyzém, rozedma, alergická rýma, opakující se infekce močových cest, únavy, vyčerpání, ochrana jater (cirhózy, hepatitidy), anti-aging účinky, virové či bakteriální infekce, osteoporóza, snižuje cholesterol, regenerace svalů, stimuluje oběh krve a reguluje menstruaci (metrorrhagie, silná menstruace…), podpora při selhávání ledvin, stresové stavy, aktivuje fagocytózu makrofágů, podporuje spánek (je-li málo energie), ateroskleróza, arytmie, zvyšuje počet trombocytů(trombocytopenie po chemoterapiích), borelióza, strach, deprese, profilaxe očkování (+Coriolus), alergie na spermie, slabá imunita od dětství.

Charakteristika dle tradiční čínské medicíny
teplota – teplá
chuť – sladká
tropismus – plíce, ledviny

Účinky podle tradiční čínské medicíny
– doplňuje ledvinový yang a ming men
– posiluje plicní yin
– vyživuje esenci ledvin
– transformuje hlen a zastavuje kašel
– uklidňuje ducha
– podporuje obrannou qi

Doporučené dávkování1-3 kapsle denně (děti od 3 do 15 let 1 kapsle denně). Nepodávat večer. Nepodávat u stavů nespavosti, horkých onemocnění, akutních zánětů a při stavech horkosti. Opatrně v těhotenství. Při užívání medicinálních hub se doporučuje zvýšit příjem vitamínu C. Posílí se vstřebatelnost účinných látek medicinálních hub.

Cena 690 Kč/ 1 balení obsahuje 90 kapslí po 500 mg extraktu

Objednávka
Pro objednání uvedeného výrobku pište na můj mail: breetabatek@seznam.cz, nebo SMS na tel: 776 112 362
Do objednávky s osobním vyzvednutím uveďte název výrobku, počet kusů a váš telefon.
Adresa pro osobní vyzvednutí zboží: Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, Praha 4 – Kunratice. Je nutné předem domluvit termín a čas předání.
Do objednávky s doručením Dobírkou uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon.
Objednané zboží vám zašlu do 10 dnů dobírkou na uvedenou adresu i ze způsobem užívání a dávkováním pro vás.

Cordyceps CS-4

O mojí práci Doporučuji