Spustit hudbu Vypnout hudbu

Patentovaná technologie od společnosti ASEA

  • Tělu vlastní / přirozená
  • Bez možnosti vedlejších účinků
  • Bez alergických reakcí
  • Nulová toxicita
  • Vědci v oblasti biologických věd přirovnávají tento objev k objevení penicilinu
  • Není to lék, ale nástroj k uzdravení těla

Jedná se o redoxní signální molekuly / RSM /, které pomáhají buňkám v našem těle správně komunikovat. Zabezpečují obnovu a náhradu poškozených, či starých buněk, čímž omlazují organizmus. Když jsou tyto RSM ve správné rovnováze, pak imunitní systém, regenerace a hojení fungují na optimálni úrovni. Při narození má tělo těchto buněk dostatek k dokonalému zdraví. S věkem a negativním myšlením se v těle tyto buňky eliminují a tím dochází ke stárnutí organizmu. Doplněním těchto buněk umožníme tělu se opět dokonale regenerovat tam, kde je poškození, či nefunkčnost a nemoc. Pravidelné užívání RSM zvyšuje produkci gluthationu v těle o 500%! Produkty ASEA se tedy nezaměřují na léčení nemocí, jako oficiální medicína, ale pomáhají tělu zcela přirozenou a čistou cestou k celkovému samouzdravení na buněčné úrovni. Jedná se o revoluční produkt s revolučními výsledky v léčbě.Asea Redox

Množství Asea: Doporučuje se každému (bez ohledu na věk nad/pod 50let a zdravý nebo nemocný) začít s 1 kelímkem Asea dvakrát denně po dobu prvního týdne! Pokud je vám méně než 50 let a jste docela zdraví, můžete užívat toto množství 1 kelímku dvakrát denně dlouhodobě. Pokud je vám více než 50 let (nebo méně, ale nejste zdraví), měli byste zvýšit dávku na 2 kelímky dvakrát denně a buď na ní zůstat, nebo postupně zvýšit ještě více, pokud se jedná o vážné zdravotní problémy! Pokud se ze začátku některé projevy detoxu stanou pro Vás až příliš, snižte dočasně dávku Asea na půl kelímku dvakrát denně po dobu několika dní. Detoxikace bude trvat déle, ale bude mít mírnější projevy. Naopak, pokud se jen cítíte unavení a chcete detoxem projít rychleji nebo necítíte moc benefitů a chcete cítit účinky rychleji, zvyšte dávkování na 2 kelímky 2x denně. Pamatujte si, že potřebujete alespoň 90 dní na nápoji Asea Redox, abyste pocítili benefity naplno!
Co to znamená Detox s Asea Redox?
Je normální, že během detoxikace dochází k některým ,,vedlejším účinkům“. Typicky, čím více toxinů je ve vašem těle k vyloučení, tím více vedlejších účinků můžete očekávat. Když svému tělu nabídnete výživné potraviny, doplňky a pomůcky pro trávení, které pomohou vašim orgánům vytlačit odpad, vaše tělo upadne do menšího šoku. Přizpůsobilo se určité úrovni toxicity, a když jsou tyto toxiny odstraněny, tělo má tendenci odolávat. Buďte si jisti, že zažívání příznaků je dobré znamení. Váš detoxikační program funguje. Vaše tělo tvrdě pracuje na tom, aby se zbavilo nečistot, toxinů, parazitů a jakékoli nerovnováhy a vyléčilo se zevnitř ven. Podobně jako horečka je známkou toho, že vaše tělo bojuje s infekcí, můžete zaznamenat některé z následujících příznaků, když vaše tělo pracuje na vytvoření ,,nové úrovně pohody“.
Narušení střev: Více než pravděpodobné, že to bude problém číslo jedna pro ty, kteří procházejí procesem detoxikace. Detoxikace přímo ovlivňuje náš trávicí systém a orgány, které pomáhají při odstraňování toxinů. Během prvních dvou až tří dnů vašeho detoxu můžete očekávat časté pohyby střev, protože odpad se přesouvá z vašeho střeva. Je také známo, že se může vyskytnout průjem a zácpa.
Bolesti hlavy: Někteří lidé zažijí jen tupou bolest hlavy během prvních pár dnů detoxu, někteří si stěžovali na migrény po celou dobu trvání detoxu (několik týdnů) a někteří nepociťují vůbec žádné bolesti hlavy. Dalšími příčinami bolestí hlavy může být dehydratace, napětí přenášené v ramenou a krku a odvykání od kofeinu a/nebo cukru. Bolesti hlavy mohou také vzniknout z kombinace těchto problémů. S vědomím, že je můžete zažít, je v tomto období snazší řešit bolesti hlavy.
Plynatost a nadýmání: Když se vaše tělo snaží dosáhnout neutrálního stavu, může vytvářet plyny, které vám způsobí nadýmání a nadměrnou plynatost. Je to další způsob, jak se tělo zbavuje odpadu. Snaha zabránit uvolnění plynů může mít za následek podrážděný žaludek či slabé zažívací potíže. I když to není příjemné, měli byste se tohoto plynu zbavit, kdykoli je to možné.
Podráždění pokožky: Jak se toxiny dostávají ven z našich střev, orgánů a krevního řečiště, jsou vylučovány buď našimi střevními pohyby, nebo póry naší kůže. Uvolňované toxiny mohou dráždit pokožku a vytvářet kopřivku nebo vyrážky. Můžete zaznamenat praskliny na kůži, když se nečistoty a toxiny pokoušejí opustit vaše tělo skrz vaše póry.
Únava: Vaše tělo během očisty tvrdě pracuje. Procesů, které probíhají ve vašem střevě a orgánech, je více, než je vaše tělo zvyklé každodenně řešit. Můžete očekávat, že se budete cítit unavení, protože toxiny opouštějí váš systém a vaše tělo se snaží samo vyléčit z potíží, jako jsou propustná střeva, syndrom dráždivého tračníku, a pracuje na vyrovnání vlastních hladin pH.
Výkyvy nálad: Skvělá zpráva je, že někteří hlásili pocity euforie během detoxikace. Tvrdili, že jejich mysl je jasnější než kdy jindy, a jako by byli na blaženém oblaku. Jiní zažívají záchvaty podrážděnosti a náladovosti. Narušení, které se děje uvnitř, se může navenek projevit ve formě špatné, nebo zrychlené nálady. Buďte si vědomi toho, co dělá vaše tělo a udržujte klidnou mysl a kontrolu nad svými činy.
Chuť: Jakmile vaše tělo vyloučí potraviny, na kterých jste se stali závislými (jako je cukr, kofein a zpracované potraviny), budete po nich toužit. Mnoho lidí nám říká, že touží po náhodných věcech, které před detoxem nejedli pravidelně. Můžete pociťovat žaludeční křeče, protože zbytkový odpad je vyloučen z vašeho těla a váš trávicí systém se učí absorbovat živiny z potravin, které jsou pro vás nové. Držte se svého rozhodnutí a nepodléhejte touze a závislostem. Místo toho je nahraďte zdravými volbami. Další příznaky mohou zahrnovat: Křeče v žaludku, neklid, nespavost (v takovém případě užijte druhou dávku odpoledne a ne před spaním) překrvení dutin, horečka nízkého stupně, příznaky nachlazení nebo chřipky, úzkosti. Protlačit se trochu nepříjemnými chvílemi během detoxu bude znamenat, že budete nakonec zdravější. Naslouchejte svému tělu a tomu, co potřebuje, aby bylo zdravé. Je důležité si pamatovat, zda se jedná o váš první detox, nebo zda detoxikujete čtyřikrát do roka. Pokaždé, když detoxikujete, příznaky by měly být méně závažné.
Jak dlouho užívat Asea? Asea není krátkodobá kúra, ale doplňování Redoxních molekul, které je dobré užívat průběžně po celý život. První týden se 10-15% lidí cítí lépe, za 1 měsíc 50-65% lidí a 3 měsíce na produktu si všímá 90% lidí (lepší spánek, více energie, detox, snížení bolesti, krevní cukr, tlak, cholesterol, zrak atd.) Dejte Asea alespoň 90 dní (se správným dávkováním), abyste začali cítit výsledky!
Kolik Asea Redox nápoje užívat? Lidé do 50ti let (považováni za mladé) a zdraví by měli užívali 1 kelímek (60ml) dvakrát denně. Starší lidé (nebo mladí se zdravotními problémy) potřebují alespoň 2 kelímky dvakrát denně První týden na Asea doporučujeme začít s 1 kelímkem 2x denně. Pokud jste ve věku nebo zdravotním stavu, kdy potřebujete užívat více, zvyšujte dávku od druhého týdne. To proto, abyste minimalizovali případný silný detox, pokud budete brát doporučené množství od prvního dne.
Ceník
1x Asea Redox – drink 1l – 1150 Kč
4x Asea Redox – drink 1l – 4520 Kč

RENU 28 NÁVOD K POUŽITÍ A OČEKÁVÁNÍ

Gratulujeme, že jste si vybrali Renu 28 a vnesli do svého života sílu Redoxních Signálních molekul
NEŽ ZAČNETE
Foto před: vyfoťte si jakékoli kožní problémy (volná kůže, jizvy, vrásky, poškození sluncem, skvrny, strie nebo jiné kožní problémy). Obrázky řeknou více než tisíc slov. Často si nevšimneme každodenních malých změn; postupem času se stávají velkými změnami. Fotografie před a po jsou důležité, abyste viděli hodnotu a ne cenu a pomohou vám sdílet výhody použití gelu. Abychom byli objektivní, ohodnoťte si na škále 1- 10 všechny bolesti nebo nepohodlí, ve kterých chcete vidět přínos. Sledujte své změny každý týden.
POUŽÍVÁNÍ RENU 28
1. Před každým použitím gel vždy protřepejte.
2. Aplikujte na čistou a suchou pokožku alespoň dvakrát denně (zamezte kontaktu s vodou a kovem, tak aby nedošlo k destabilizaci molekul).
3. V případě, že aplikujete na bolavé místo, aplikujte 3x po sobě během 5ti minut! Takže aplikujte jednou, počkejte 1-2 minuty, aplikujte znovu, počkejte 1-2 minuty a aplikujte potřetí. Po dalších 5ti-10ti minutách 90 % lidí cítí, že bolest ustoupila nebo zmizela!
4. Pro zvýšení efektu můžete aplikovat i častěji během dne, jak na bolest, tak na problematickou pleť.
5. Na postiženou oblast naneste dostatečné množství gelu a jemně vmasírujte do pokožky, trvá asi 30-60 sekund, než se gel absorbuje. Po několika minutách po zaschnutí Renu 28 můžete stále aplikovat svůj hydratační krém nebo make-up. Každý je jiný… používejte Renu 28 denně, po dobu alespoň 3 měsíců, tak abyste svému tělu umožnili zažít výsledky.
KDE POUŽÍVAT RENU 28
Renu 28 můžete použít na jakýkoli kožní problém kdekoli na těle. Nezapomeňte, že tento produkt je 100% netoxický, má antibakteriální, ntivirové, antimykotické, antimikrobiální vlastnosti a přesto zvyšuje buněčnou účinnost a funkci. Doslova pomáhá buňkám fungovat, jako by byly mladší. Použijte jej na bolavé a unavené svaly, různé bolesti a další. Sami uvidíte, co se stane. Nebo to vyzkoušejte na svalech ihned po cvičení, kde můžete zaznamenat rychlejší regeneraci a menší bolestivost svalů. Buďte kreativní s tím, jak a kde Renu 28 používáte: Kousnutí a bodnutí hmyzem s dětmi, spálení sluncem, trávicí výzvy, kožní problémy, problémy s klouby, hojení zubů, vrásky, viditelné známky stárnutí, hormonální problémy, skvrny, zarudnutí nebo podráždění, na zvířatech, jizvy, strie a celulitida, první pomoc.
CO OČEKÁVAT
Dočasná suchost: někteří lidé zaznamenají dočasnou suchost, která může trvat několik dní až několik týdnů, jak se buňky obnovují. Studie Dermatest prokázala 11% zlepšení hydratace po 28 dnech. V případě pocitu pnutí nebo vysušení pokožky můžete smýt film (zbytky gelu), které se nedostaly do pokožky, anebo nanést hydratační mléko.
Detoxikace: Někteří lidé mohou zažít detox přes kůži, protože toxiny a odpad jsou vyplavovány z buněk. Kůže je největším orgánem těla, může přes ní docházet k detoxikaci negativních účinků znečištění životního prostředí, špatné stravy a dalších produktů péče o pleť. Pokud zaznamenáte jakoukoli vyrážku, podráždění, pupínky, odlupující se kůži:
• Pijte hodně vody, abyste vyplavily toxiny
• Pokračujte v používání Renu 28, protože Redox molekuly podpoří proces detoxikace
• Pokud dochází k rychlé obnově kožních buněk, zkuste jednou nebo dvakrát týdně použít exfoliační nebo jílovou masku.
Skladování vašeho Renu 28
Ikdyž RENU 28 je stabilní, nedoporučujeme jej nechávat v autě na prudkém slunci! V koupelně, ve vaší kanceláři či v kabelce mu bude skvěle.
OČEKÁVÁNÍ
Pokud je pokožka zdravá a mladá její buňky se samy obnovují každých 28 dní. S věkem se tento cyklus může prodloužit až na 90 dní. Možná budete muset projít několika cykly obnovy, než uvidíte viditelné výsledky. Někteří lidé vidí a cítí výsledky rychle; u jiných to může trvat až několik měsíců. Dejte svému tělu pro problémové oblasti 3-4 měsíce. Ukázalo se, že výsledky jsou opravdu mimořádné pro mnoho a mnoho lidí.
Ceník
Renu 28 – gel 90ml – 1250 Kč
Renu 28 – gel 10ml – 140 Kč

– 40 minutové video Martina Suchého – Redoxní Signální molekuly – objev století v oblasti zdraví 💦 a finančně životní příležitost 💰
– Další videa o Asea Redoxních signálních molekulách

Pokud vás tato technologie zaujala, rád odpovím na případné dotazy, předám další informace, nebo dodám zmíněné preparáty.

Ceník
1x Asea Redox – drink 1l – 1150 Kč
4x Asea Redox – drink 1l – 4520 Kč
Renu 28 – gel 90ml – 1250 Kč
Renu 28 – gel 10ml – 140 Kč

Objednávka
Pro objednání uvedeného výrobku pište na můj mail: breta.batek@sebeleceni.cz, nebo SMS na tel: 776 112 362
Do objednávky s doručením dobírkou
uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon. Objednané zboží vám bude zaslané do 5 dnů na uvedenou adresu i ze způsobem užívání a dávkováním pro vás.
Do objednávky s osobním vyzvednutím uveďte název výrobku, počet kusů a váš telefon. Po mém potvrzení objednávky je nutné předem domluvit termín a čas předání.
Adresa pro osobní vyzvednutí zboží: Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, 148 00 – Praha 4  

O mojí práci Doporučuji