Spustit hudbu Vypnout hudbu

Napsali a řekli o léčení na dálku

.

Dobrý den,
Ráda bych se podělila o mé zkušenosti s možnostmi alternativního léčení pana Břetislava Báťka, které zahrnují diagnostiku a energetickou léčbu, léčení na dálku, léčebné a meditační večery, semináře, osobní porady a konzultace týkající se zdraví, duchovních nauk a životní moudrosti. Pro mě osobně, to bylo důležité uvědomění si svého vnitřního Já, jako součást vesmírného,božského celku. Díky jeho láskyplnému přístupu, empatii a léčebným schopnostem dokáže skutečně pomoci. Velmi si cením jeho okamžité a účinné pomoci, kterou tolikrát poskytl také mým nejbližším při léčení na dálku, kteří se ocitli ve vážném zdravotním stavu. Vzdávám úctu, moc děkuji a vřele doporučuji!
J. Davidová


S Léčením pana Báťka na dálku mám velmi dobré zkušenosti. Opravdu pomáhá. Zároveň velmi citlivě diagnostikuje různá oslabení a osvětlí jejich skutečnou příčinu. Umí doporučit vhodné přírodní léčebné přípravky, které mohou posílit a regenerovat jednotlivá témata či orgány. Je také ochotný pomoci v urgentních případech. V posledním případě pomohl mojí mamince, která měla mozkovou příhodu. Jsem velmi vděčná za jeho léčení a dary, které sdílí s ostatními. Děkuji.
Jana T.


Milý Břetislave
Jsem moc ráda, že jsem tě poznala. Otevřel jsi mi oči a otvíráš mi stále nový svět. Díky za vše. Vždy když si na tebe vzpomenu, mám lehký úsměv na tváři. Každý den si uvědomuji ten dar, který máš a nám jej předáváš. Jsem Ti za něj a vše ostatní moc vděčná. Na Mercedes je znát každé tvé pohlazení a vždy cítí tvé léčení na dálku. I druhá dcera Isabella je po něm taky jak vyměněná… Děkujeme a přejeme krásné dny.
Janette K.


Poděkování
Zcela bez nadsázky mohu napsat, že setkání s Břetislavem, byl pro mě jeden z přelomových mezníků života… Život se mi hodně měnil a on do něj vstoupil právě včas, jako můj velký průvodce… Samozřejmě to nebyl jen on, kdo mě na mé cestě inspiroval, ale kdybych měla jmenovat jen jediného člověka, byl by to on… Učil mě vnímat život a události v něm ve zcela jiném světle. Ve světle a bezpodmínečném přijetí, které léčilo nejen mě, ale i všechny zúčastněné strany… Byl to pro mě ohromný dar, díky kterému jsem asi už navždycky našla svou největší životní radost – kontakt sama se sebou, se svou vlastní duší… A zjistila, že ostatní věci vlastně už ani nepotřebuji. Ty pro mě začaly být už jen třešničkou na dortu… A zajímavé je, že díky tomuto postoji se těch třešniček začalo objevovat v mém životě stále více… Poznala jsem jeho léčení, které jsem po nějaké době začala sama hodně praktikovat. Mezitím jsem ze zvídavosti vyzkoušela spoustu dalších a jiných cest, spousty inspirujících oklik, abych se z nich osvěžena o další náhledy – stejně nakonec vrátila zpět k jádru, k esoternímu léčení…
Síla světla, kterou Břetislav léčí, je velmi jemná, takřka nepostřehnutelná a stále znovu mě fascinuje ta intenzita, s jakou působí. Stejně tak mě fascinuje i jeho léčení na dálku, u kterého jsem stále znovu překvapována, jak božsky funguje. Není pochyb, že léčí, i když by se pochybovačné mysli chtělo zakřičet: „vždyť si to jen vsugerováváš“. Jenže výsledky léčby jsou minimálně na fyzické rovině tak zřejmé, že se odporovat nedá. Každé takové jeho léčení prosvětlilo a tím i odstranilo záněty u mně i u mých dětí, aniž bychom museli používat antibiotika… A to je jen jedna stránka věci… Ještě silnější věci se děly na té jemnější rovině… Jako by se člověku vracela míza jeho života… Břetislavovo léčení je prostě božská světelná lázeň, kterou bych každému člověku přála alespoň jednou v životě zažít… Díky Ti, Břetislave!!!
Lucie


 

Napsali o léčení a terapiích, řekli o mně.

.

Břéťu znám jako skvělého, hodně vnímavého člověka. Je výborný léčitel, chodím k němu moc ráda už několik let, a když bylo potřeba, poléčil a podpořil i dceru a moji maminku. Vede meditace, léčivé večery a semináře – pokaždé je to nejen pro mě velice silný zážitek, ze kterého čerpám ještě dlouhou dobu. Díky za takovou krásnou duši, která nás s láskou, lehkostí a s nadhledem provází životem.
Bára Vašíčková, Strančice


Milý Břetislave,
chtěla jsem Ti moc poděkovat za to, jak jsi maminku hezky léčil, když byla začátkem roku nemocná a hrozily jí antibiotika. Byla to zrovna doba, kdy jsem byla v bříšku a vyvíjela se mi hlavička a léky by ji třeba mohly poškodit. To teplo a energie léčení bylo moc příjemné… Obě jsme Ti s maminkou dodnes za to vděčné! Taky bylo prima, že jsi mamince doporučil seminář o Esoterním léčení. Měl jsi pravdu, moc se ji to líbilo a mně taky! Hezky jsem si to v bříšku s maminkou užila. Maminka často meditovala a tak jsme se na sebe zvláštním způsobem napojily a zatím to tak i zůstává, i když už je pupeční šňůra mezi námi dávno ustřihnutá. A protože jsme s maminkou obě zvědavé, zajímalo by nás, co jsem to vlastně zač? Mohly bychom prosím někdy přijít na výklad numerologie? Kdyby to někdy vyšlo, budu moc ráda. Prozatím se Břetislave měj moc, moc hezky.
Těšíme se, maminka Lucie a dceruška Anežka


Milý Břetislave,
klidné a pokojné vánoce a do nového roku Světlo a Lásku jsme si již popřáli na meditaci i v objetí. Chtěla bych Vám však ještě poděkovat za všechen ten čas prodchnutý moudrostí, laskavostí, lidskou sounáležitostí. Vlastně jsem se nikdy nedostala k tomu, abych Vám řekla, že Vás znám už dlouho… Každou hodinu jógy jsme zakončili taoistickým dechovým cvičením – prodýcháváním levé a pravé poloviny našeho těla. Když jsem to zkoušela úplně poprvé a měla jsem si přitom vizualizovat svého vnitřního muže a svou vnitřní ženu, tak jsem jako svoji jangovou podstatu uviděla Vás. Každou další hodinu jógy to bylo stejné. Ten muž seděl v pozici lotosového květu, byl zcela nehybný, zavřené oči, bílé kalhoty, vršek těla nahý, delší černé vlasy. Nějak jsem věděla, že je to Ind a jako bych slyšela vzdálené drnkání sitáry a cítila vůni santálu. U Džoudyho, kde jste tehdy pracoval, byla dříve dcera než já. Koupila mi tam úžasné CD, které jí prý doporučil „docela sympatický kluk, co tam prodává“. Ta relaxační hudba byla skutečně výjimečně krásná a jemná. Při nejbližší příležitosti jsem se tam vypravila také, a když jsem konečně prozkoumala všechny prostory a našla i ten skrytý koutek s hudbou, zůstala jsem stát v němém údivu. Uviděla jsem svého vnitřního muže v životní velikosti, i když oblečeného. Byl jste to Vy. A tak chci říci. Děkuji že jste.
Drahomíra


Dobrý den vzácný a milý Břetislave,
dovolím si sdělit své dojmy z vyvíjejícího se vztahu s partnerem následně po mém léčení 13. února. Proběhla doporučená komunikace, pak velmi krátké důvěrné setkání a …(následují soukromé informace, které neuvádím). Z celého srdce Ti přeji co nejvíc klientů, kteří budou slzet láskou štěstím a naplněním Tvojí zásluhou, Tvým jedinečným vhledem, darem léčby a zlatým srdcem. Stejně jako já nyní slzím a děkuji. Děkuji! Se srdečným objetím.
Eva Jonášová


Přeji hezký den,
rozhodla jsem se Vám napsat zpětnou vazbu ohledně návštěvy mého muže u Vás (Jaromír). Byl u vás v úterý podruhé. Musím říci, že jste na něj udělal velký dojem a to, že se k vám objednává i dál, je skoro neuvěřitelné. Ani nevíte, jak jsem ráda! Mám pocit, že to, co mu říkáte, je opravdu OCHOTEN PŘIJMOUT. Po vaší první i druhé návštěvě se u něj výrazněji projevila změna chování, samozřejmě k lepšímu. Děkuji Vám tímto za vše, co děláte a přeji hezký víkend.
Daniela


Milý a vzácný Břetislave,

Harmonie muže a ženy

není chvíle, abych nevzpomněla a nevzpomínala… Přeji a posílám krásné zářící sluníčko a tento obrázek pro Vás.
Za vše Vám moc děkuji Eva Jonášová


Milý Břetislave,
i když těch 354 dnů tak rychle uteklo, stalo se tolik věcí… Nikdy v životě jsem nestihla udělat více práce, než letos. A to ve všech možných oblastech života. Přesto, že nemám ráda spěch, celý rok jsem nepolevila v tempu. Jako bych měla v patách tmu a musela jsem rozsvěcet jedno světýlko za druhým, abych něco, někoho, sebe zachránila… Teprve teď v klidu a tichu, když ti píšu, si to vlastně uvědomuji a pojmenovávám to. A to mé úsilí provází nejen letos, ale už pěknou řádku let takový zvláštní pocit. Vždy, když se rozhoduji, mám možnost volby. Je to jako v pohádkách, jedna cesta je jednodušší, sladší, výhodnější, ale vede dolů a druhá je nejistá – vede vůbec někam?, obtížná, nepohodlná, ta vede nahoru. Pochopit směr a cíl však není vždy jednoduché. Cesta srdce je plná slz a trápení, protože každým správným rozhodnutím (ovšem ta správnost se ukáže, až když překonám strach a vykročím do neznáma) jako by se rozpustilo něco ve mě, co už nepotřebuji, co je mi vlastně na obtíž. A tak si slzím a slzím a hledám svůj tón, svůj hlas, sebe sama. Na své cestě je každý sám, sám za sebe. Někdy mi připadá, že jsem na stěně ledové hory a snažím se vystoupat na její vrchol. Zpočátku se výstup zdál docela snadný, bezproblémový – stačí si přečíst pár knížek, vyslechnout pár přednášek a všechno už jde samo… Čím výš se vystoupá, tím je větší rozhled. A je to krása, možnost nadhledu, pochopení širších souvislostí. Vidím i záda vystupujících přede mnou a také skloněné hlavy za mnou. Ta stěna je vlastně pokrytá lopotícími se bytostmi, které mají společný cíl. Občas se přižene taková bouře, že je těžké udržet se tam, kam až se člověk dostal. Oči oslepené výhodami, uši zacpané sliby a lichotkami, nos omámený lacinou pečínkou a prsty měkkým sametem… Když se bouře přečká, protože se srdce ošálit nedalo, potom je třeba nabrat sil. Všechny ty bytosti potřebují nabrat sil, a tak neomylně směřujeme ke zdroji tepla, světla, pohody, klidu, bezpečí, moudrosti a lásky. Děkuji ti za tento „záchranný vysokohorský tábor“ :-), kterým jsi pro mě už řadu let ty. Nemůžeš za mě něco rozhodnout nebo něco udělat, ale můžeš mi pomoci znovu nabrat sílu k dalšímu výstupu. Vybavit mě mapou, abych nebloudila v mlze, nabalit mě správnými potravinami, protože jídlo má být lékem, naučit mě rychle regenerovat všechna svá těla a přidat ještě více světla – posílit mou naději, že na této cestě nejsem první ani poslední a že na vrcholu není nic většího a úžasnějšího než mé Já, které je zároveň i Oním, tedy vlastně Vším. Za to za všechno ti, Břetislave, z celého svého srdce děkuji! Tobě i Květě přeji kouzelné vánoce, protože jsou plné kouzel a překvapení a v novém roce Lásku a Světlo.
Drahomíra


Ahoj Břetislave,
Již delší dobu čítající více než pět let jsem hledal někoho, kdo by mě posunul v životě dále a dal mému životu posun, protože jsem se motal v bludném kruhu. Než jsem poznal Tebe a Tvoji partnerku, byl můj život stálá deprese a chaos. Nejdříve jsem navštěvoval meditační série Květy K. od Sanay Roman doprovázený simultánním překladem s příjemným hlasem Květy. Asi po roce jsem objevil tebe, Břetislave. Tvůj cyklus Léčivých večerů je veden s láskou k posluchačům, k jejich pochopení sebe sama a jejich uzdravení. Je naplněn spoustou informací a praktických rad. Totéž se dá napsat i o Tvých „Meditačních večerech“, které jsou zaměřeny duchovněji. Léčivé večery, které doprovázíte oba a kde se střídáte, mají tak jangový a jinový prvek, což působí velmi harmonicky. Nyní po pár letech cítím, že se můj život vrací tam, kde má být – k umění, harmonii a lásce. Po více než  deseti letech vnímám citlivěji také ženy a jednu z nich bych rád měl ve svém srdci. Večery tebou pořádané a také tvé terapie a léčení mohu jen doporučit, protože mimo praktických rad do života si lidé odnáší i pohlazení na duši. Vibrace Tvého hlasu a hudby, kterou používáš, Břetislave, nás léčí ještě dlouhou dobu po skončení večerů. Také Ti děkuji za Tvůj značný přínos harmonie do mého života prostřednictvím léčení. Jsem Ti velmi vděčný a vážím si toho, že takoví lidé s tvořivou světelnou duší jako Ty jsou.
Vše krásné a pozitivní Ti přeje Tomáš


 

Inspirující příběh ze života

 

Panická ataka, deprese, úzkost a strach
Radek, 26 let

Chci se podělit o příběh, který může pomoci i ostatním v rozhodnutí vydat se na cestu životní pohody a objevení světla uvnitř sebe.
Je začátek prosince 2013 a já jedu domů autem z nákupu. Z ničeho nic a naprosto nečekaně mám pocit, že umírám. Bušení srdce neskutečnou rychlostí až v krku, vysoký tlak, brnění rukou a nohou, pocit strachu a bezmoci, tíha na prsou, nemohu polapit dech, nezastavitelný třes, nával horka a pocit na zvracení. Proboha co se děje? Mám infarkt nebo mrtvici? Mám o sebe velký strach. Nějakým způsobem, ani nevím jak, přijíždím domů a tam to pokračuje asi ještě dvě nekonečné hodiny. Uklidňuji se a usínám s tím, že mám jen vysoký tlak, protože na jeho snižování beru bezvýsledně prášky asi rok. Druhý den ráno jedu k lékařce, která mi předepisuje silnější prášky na tlak. Proč ale pořád cítím pálení v žaludku jako před maturitou, tíhu na prsou, ztížené dýchání, příšernou únavu, nechuť do života, strach z ničeho a nemohu spát? Tuším, co se děje, ale nechci si to přiznat..)

Po týdnu se scházím s přáteli v restauraci a cítím, že je to tady znovu. Odjíždím domů a totálně se hroutím. Celý víkend proležím v bolestech celého těla a hlavně duše. Začíná deprese, která je v tu chvíli přirozenou průvodní reakcí.
Jsou tu Vánoce a psychosomatické potíže neustupují, naopak se zhoršují a já už začínám cítit beznaděj. Začátkem ledna přichází večer opět další a zase silnější „ta odporná věc“. Druhý den se skoro doplazím k lékařce a prosím ji o antidepresiva. „Máte úzkostnou depresivní poruchu“. A na světě byla má diagnóza.
Odcházím od lékařky jako tělo bez duše, vnitřně zlomený a nemám v sobě ani buňku štěstí. Pokládám si otázku: Jak budu žít dál? Nechci přece brát prášky štěstí až do konce života.

Asi po třech dnech užívání léků mi kamarádka doporučuje z vlastní zkušenosti Břetislava Báťka. Vnitřně cítím, že je právě on moje poslední naděje, ale přiznávám, že jsem v tu chvíli nevěřil tomu, že by mi mohl nějak zázračně pomoci, ale neměl jsem co ztratit. To jsem však nevěděl, jak moc se mi s jeho pomocí obrátí život naruby. Už když čtu jeho odpověď na můj mail s prosbou o pomoc, cítím zvláštní příjemný pocit. Po necelém týdnu mi Břetislav píše, že se mu uvolnil termín a tak mohu přijít na léčení. Cestou třikrát zastavuji, protože na mě přichází ataka, ale nakonec jsem nějakým vnitřním vedením na místě.

Vybírám si svůj oblíbený čaj, usedám do krásné místnosti, ale stejně se ještě pořád třesu. Začínám popisovat své stavy a pocity a zaposlouchávám se do doporučeného numerologického rozboru osobnosti duše, který má pro mě Břetislav už připravený. Vše krásně zapadá, zná moje pocity a strachy. Hovoří sice ústy, ale jakoby více srdcem. Najednou se přestávám třást a cítím se bezpečně. Následuje hodinové léčení, po kterém mám pocit, jaký jsem už hodně dlouho neměl. Cítím se opět vnitřně silný, vitální a plný energie.

Po 14 dnech přichází ataka znovu, v té nejsilnější podobě jakou znám. Ale jak to? Vždyť jsem byl na léčení! Nasedám do auta a jedu na pohotovost. EKG, krevní obraz, saturace atd. – vše v normě. Dostávám prášek Neurol a jedu domů. Najednou si uvědomuji slova před léčením, že to Já jsem si z toho udělal utrpení. Zázraky se dějí, ale jen s vlastním přičiněním a trpělivostí. Léčení je proces a případné výkyvy jsou součástí celého procesu. Jsou to také strachy v mojí hlavě a Já musím začít bojovat a nespoléhat se pouze na druhé. To Já jsem strojvedoucí mé duše, emocí a myšlenek. Po dalším léčení a návrhu Břetislava začínám pomalu a systematicky vysazovat antidepresiva a pozor, ono to funguje. Všechno. Každý den mi je lépe třeba o 5% a to je taková nádhera. Ráno, po konečně plnohodnotném spánku, se probouzím plný síly, bez vnitřního pnutí, s radostí z každého nového dne. Už se nebojím usínat. Naopak, těším se, až se ráno probudím a bude mi zase o kousíček lépe.

Na léčení teď chodím pravidelně a po každé je to taková čistá nádhera a vím, že jsem zase o kus dál. Neumím si představit, jaký by byl můj život nyní bez Břetislava a jeho pomoci. Jediné co vím, že mi dává sílu a má to obrovské výsledky. Když si s něčím nevím rady, vše mi moudře vysvětlí a řekne jak dál. Znám původ své nemoci, ale to s osobních důvodů nechci zveřejňovat. Chci poukázat na to, že všechny problémy se dají nějak vyřešit a že je možné mít své zdraví pod kontrolou i když je cesta dlouhá. Jakkoliv dlouhá, vždy může být úspěšná. Otevřel jsem se téhle změně, nebál se a udělal rozhodnutí jít na léčení, abych mohl žít svůj život v síle. To, co tu čtete, není vlastně recenze, ale důkaz, že vždy existuje někdo, kdo Vám může pomoci a kdo pomůže. Tady je krásným důkazem také to, že jsem panickou ataku zažil od příhody na pohotovosti ještě dvakrát a pokaždé jsem ji zvládl naprosto bez problému rozdýchat. Už mě to ani trošku nerozhodilo jako dříve, protože mám své procesy více pod kontrolou. A to mi dává další naději a sílu.

Děkuji životu a energii, která mi dala šanci poznat Břetislava, protože to on mi ukázal cestu a dal opět chuť do života.  A to jediné, čeho lituji je, že jsem ho nepotkal už dřív.
Radek


.

Napsali o meditačních a léčivých večerech, seminářích

.

Ahoj Břéťo,
musím ti ještě jednou moc poděkovat za dnešní večer a hlubokou meditaci. Rozšíření psychických schopností se projevuje okamžitě a střelhbitě. Co jsem se vrátil, sedím u počítače a nápady k mojí práci se jen hrnou. Mám pocit, že mám ustřelenou hlavu a místo ní jsem napojený na zbytek všehomíra! Všechno do mě teče proudem a já to jen vypouštím ven se slastným vědomím, že všechno je možný a snadný a samozřejmý. Ať jsou s tebou andělé hojnosti a láskyplné víly ať provází Vaši Videoseznamku! Fajnové dny.
Pavel


Ahoj milý Břéťo,
děkuji Ti za včerejší hodně silný večer s prožitky. Moc Ti děkuji za důvěru, velmi si toho vážím. Těším se na další meditační a léčivé večery, které mě naplňují pohodou a posilují. Dodatečně Ti Břéťo, děkuji za léčení pro mne, zapomněl jsem poděkovat. Na konci jsem se cítil mnohem lépe. Můj prvotní záměr u mě byl vyléčení. Nevím co se vše dělo v meditaci, ale bylo to hodně silné. První 2 hodiny jsem byl úplně zpocený a pak jako mávnutím kouzelného proutku jsem se cítil mnohem líp a pocení rázem přestalo. A ještě doma mě karty ujišťují o podpoře, a hojnosti tvoření.
Děkuji své duši, Bohu a všem světelným bytostem, že mě dali možnost Tě poznat a také že jsem díky Tobě poznal další krásné lidi. Po té obrovské práci na sobě, co jsem díky své duši a Tebe vykonal, jsem se opět po desetiletích našel, za což jsem Ti obrovským způsobem vděčný a rád. Nenalézám na to slova, víte lépe, co cítím. Před pěti lety a dále jsem byl troska, uzlíček nervů plný vzteku, ignorace a rezignace na vlastní život. Co jsem dnes, je něco nádherného a těším se na další úžasné Večery. Výše uvedené je niterné vyznání mé duše Tobě.
Děkuji, s vděčností a úctou k Tobě Tomáš


Hezký den Břetislave,
opravdu moc, moc vám děkuji za krásný večer. Tolik krásných, moudrých a pravdivých slov …., nádhera. Chtěla jsem se po skončení zastavit na slovíčko, ale bohužel mě někdo předběhl a vypadalo, že to bude nadlouho. Fakt jsem moc ráda, že jsem se k vám konečně dostala na tento meditační večer. Už chápu, Břetislave, proč jsi mi tuto meditaci tak doporučoval. I když myslím, že tohle by měl absolvovat naprosto každý člověk. Dlouho jsem nemohla usnout, byla jsem plná dojmů. I moje kamarádka, která byla se mnou, zářila nadšením. Věděla o Vás pouze z mého vyprávění. Počítám, že jsme se obě s Vámi neviděly naposledy. Tedy, jestli brzo nezměníte své působiště. Už se těším na Vaše předané cvičení. Přeji vám krásný víkend.
Blanka


O mojí práci Doporučuji