Spustit hudbu Vypnout hudbu

Napsali a řekli o léčení na dálku


Reference od paní Ilony
V minulosti jsem prožila traumatické období, které se projevilo ztrátou radosti ze života a posléze i na fyzickém těle boreliózou. Při hledání případné pomoci jsem našla kontakt na pana Břetislava Báťka.
Už při první návštěvě u pana Břetislava jsem moc ocenila možnost nahrávat si celý náš rozhovor. Byl pro mne tak plný láskyplné investice a práce, že by byla opravdu škoda s tím dále nepracovat. Stále dál nahrávky poslouchám a dál objevuji pro mne důležitá poselství.
Mám zkušenosti s léčiteli a terapeuty a sama jsem s lidmi pracovala a pan Bátěk se mi jeví jako výjimečný. Z mého pohledu je jeho práce vysoce profesionální s hlubokým vhledem a zároveň nepodbízivě, přesvědčivě a opravdově láskyplná. Tyto dvě kvality, profesionalita a láska se neokázale a přirozeně prolínají. Je to koncert vlídnosti a zároveň jednoznačné moudrosti. Pro zprostředkování a otevírání dalších a dalších rovin k nazření sebe samé pan Břetislav používá „obrazy“, které jsou velkou a zábavnou pomocí k pochopení situace. Dobře se mi s nimi pak i v budoucnu pracuje.
Každým okamžikem se od pana Břetislava učím, jako klientka i jako terapeutka. Oceňuji pocit bezpečí, přijetí, klidu a maximální péče a také maximální výjimečné nasazení a laskavost. Také je příjemné a zajímavé pozorovat lingvistické kvality pana Báťka a například jeho osobité a citlivé používání slůvka „ne“.  Pracuje velice citlivě i s intonací hlasu. Když je třeba, abych si všimla nějaké své nežádoucí vlastnosti, nebo pokřiveného pohledu, pomůže mi s tím soucitným, průhledným téměř neviditelným způsobem, který dovoluje, aby můj systém zůstal otevřen, nezavřel se kritikou a mohl se dále proměňovat a léčit.
Už po první návštěvě jsem cítila výrazný příliv energie jak psychické, tak fyzické a to ještě několik dní. V návštěvách dále pokračuji a vnímám své zlepšení jak na celkovém zdraví, tak na kvalitě života a pozitivních změnách v něm a děkuji za jeho podporu a skvělou péči.
Největší kvalitu terapie pana Báťka vnímá v tom, že on sám JE těmi kvalitami, které nabízí. Stojí velice pevně v Lásce a Pravdě. Není rozdíl mezi tím, co říká a jak existuje. Opravdovost je velice mocná vlastnost, které se bojí ti, kdo jsou spoutaní a neví o tom a je okouzlující pro ty, kdo se už chtějí a touží osvobodit.
Děkuji, že se stalo a mohu být v jeho péči a spolupracovat s ním na svém postupu ke zdraví a radosti.
Ilona


Ahoj Břeti,
nespočítám ani, kolika tvými energetickými léčeními jsem již v minulosti prošla. Vždy jsem zaznamenala úlevu na tělesné schránce, hluboké uvolnění, anebo krátkou vizi k danému heslu. Minulý týden v  léčení – ,,Radost,“  jsem zažila u srdečního centra velký třes. Říkala jsem si, něco se se mnou děje! Jakoby se bořilo a odcházelo vše staré. Včera při energetickém léčení a vibračním pozvednutí – ,,Jednota vesmíru,“ jsem zažila něco tak úchvatného, že jsem se rozhodla o to s tebou podělit.
Dnes ti děkuji a jsem s velkou vděčností a láskou za dar, kterého se mi dostalo během léčení. Dostalo se mi vhledu a pochopení o celistvosti a jednotě vesmíru. Velký Duch mi ukázal, že nemám koukat a hodnotit bytosti jaké jsou, ale dívat se za ně, na ty nádherné světla duše. Viděla jsem tisíce zářivých duší a všechny byli spojené láskou v Jedno. Vím, že tisíckrát to bylo tebou v minulosti řečeno, ale teprve dnes jsem se dostala k hlubokému prožitku uvědomění. Už nikdy se nebudu nad něčím tolik a dlouho trápit – teď již vím! Po léčení jsem zůstala dojatá odevzdaně ležet a koukala do stropu. Šťastná u srdce s vděčností za tyto dary a po chvíli pak, jsem zažila znovu něco úžasného! Viděla jsem nádherné křišťálově modré blikající světlo ve tvaru koule a kolem byla zlatá zář. Nedá se to nazvat ani září, spíše zlato v mikroskopických drobných částečkách rozeseté kolem a vše se zlehka blikotalo kolem mě. Byla jsem uchvácena krásou zážitku a celého večera. Opět po letech jsem byla obdařená viděním něčeho Božského a děkuji Duchu svatému za pomoc a vedení k probuzení. Zvláště děkuji tobě Břeti. Srdečně děkuji a jsem za tuto možnost a lásku, která nám všem skrze tebe přichází, velmi, velmi vděčná.
Hana


Dobrý den,
Ráda bych se podělila o mé zkušenosti s možnostmi alternativního léčení pana Břetislava Báťka, které zahrnují diagnostiku a energetickou léčbu, léčení na dálku, léčebné a meditační večery, semináře, osobní porady a konzultace týkající se zdraví, duchovních nauk a životní cestě moudrosti. Pro mě osobně, to bylo důležité uvědomění si svého vnitřního Já, jako součást vesmírného, božského celku. Díky jeho láskyplnému přístupu, empatii a léčebným schopnostem dokáže skutečně pomoci. Velmi si cením jeho okamžité a účinné pomoci, kterou tolikrát poskytl nejen mně osobně, ale také mým nejbližším při léčení na dálku, kteří se ocitli ve vážném zdravotním stavu. Vzdávám upřímnou úctu, moc děkuji a vřele doporučuji!
J. Davidová


Moje zážitky a zkušenosti s Léčením na dálku s Břetislavem
První léčení na dálku jsem zkusila z pouhé zvědavosti, zajímalo mě, jak to ten Břetislav na dálku dělá? Moje pochybnosti brzy zmizely, dokonce i má nevěřící dcera v pubertě zažila vlastní pozitivní zkušenost s léčením na dálku, když měla virózu s horečkou. Překvapilo mě hned u prvního léčení, že jsem ve zklidnění zřetelně vnímala úvodní ladění jednotlivých čaker i jejich otáčení, jako by se energeticky opravovaly a rozhýbávaly. Léčení i Břetislava jsem si velmi oblíbila a účastním se pravidelně už více než rok. Vážím si Břetislava jako pravdivého a laskavého člověka, který se na léčení vždy poctivě připravuje a věnuje se svým klientům s upřímným zájmem a obětavostí. Léčení na dálku je velikým darem, přináší možnost všem, kteří by nemohli dojet na osobní konzultaci a pravidelným opakováním se prohlubuje. Pro mě osobně je též cestou, jak rozvíjet své dary tvořivosti a malování novým směrem. Vyhovuje mi soukromí, že nemusím nikam chodit a mohu zůstat doma ve svém klidu. Stále se prohlubuje intenzita prožitků z léčení a u mě osobně nejde jen o to, že se léčí nějaká akutní zdravotní indispozice, ale o pravidelný čas klidu jen pro sebe, i o péči o svou duchovní část. Velmi mě naplňují také pravidelné semináře s meditacemi Břetislava v centru Maitrea, kde hovoří také o aktuálních tématech souvisejících s přechodem do 5D a které doplňuji svými obrazy.

Zažívám při léčení nádherné výlety mé duše do zářivých jemnohmotných světů, kde jsou tak úžasné obrazy, že je někdy neumím věrně namalovat, ale občas se mi to i podaří. Často druhý den sdílím Břetislavovi, co mi to má fantazie a veliká představivost při léčení předváděla a on se pak usmívá, protože mu popisuji přesně všechny pomocníky, které sám na pomoc přizval. Přelomové bylo pro mě léčení s růžovým drakem, kdy jsem zažila tak přátelské setkání s mateřsky pečující energií dračice, jako bychom se setkaly znovu po mnoha životech odloučení, a její přenádherné laskavé oči mě úplně dojímaly. Po tomto léčení se mi nechtělo vůbec zpátky na zem. Tak jsem ji hned namalovala přírodním inkoustem z kůry olšového dřeva, kterou jsme nasbírali společně s Břetislavem na procházce v lese. Změnil se mi pohled na draky, které nám v dětství v pohádkách dávali za vzor lidožroutů a děsivých monster. Až nyní v roce draka 2024 jsem objevila svět laskavých pomocných bytostí hodných draků, kteří k nám na zem přicházejí pomáhat a někdy i užít svůj oheň k očistě a spálení staré energie, která nás zde na zemi uvězňuje a už neslouží dobru.

K novému léčení na dálku pro pozvednutí do 5D jsem vnímala, že mé tělo jakoby ztrácí hranice nebo spíš rozšiřuje vědomí na celou místnost, na propojení v jednotě. Byla jsem světélkující vodou a součástí moře v jednotě bez hranic fyzického těla. Vnímám, že toto nové léčení je velmi prospěšné pro všechny, kteří chtějí zvyšovat své vibrace a žít bezpodmínečnou lásku a jednotu. Zatím si úplně nedokážu představit, jak budeme žít v páté dimenzi, je to jako jet na velkou cestu do neznámé země, toto léčení může být jako „přípravka“ toho, co nás čeká. Těším se na to, bude to jistě parádní a duhová jízda všech barev!
Děkuji za to, že mě cesty osudu zavedly k Břetislavovi a že můžeme spolupracovat v radostném spolutvoření a sloužit druhým na cestě ke Světlu.
Magdaléna


Milý pane Břetislave,
už je to týden od léčení, které jste mi posílal, a já bych chtěla ještě jednou moc poděkovat. Bylo to tak krásné, že jsem přemýšlela, jestli si to můžu dopřát jen tak k občasné harmonizaci a ne jen když je nějaký vážnější problém.
Ráda bych vám napsala, že jsem cítila, jako by se moje tělo nadnášelo, potom velikou sílu od nohou nahoru, na močovém měchýři tlak, který se změnil ve vodní kruhy a taky se tam procházela nějaká krásná bytost žena, snad anděl…
Další den začal o mnoho radostněji, necítím se již tak unavená, spím mnohem lépe, i když ještě s bylinkami na noc. Jen kolem kostrče a třísel ještě trochu cítím ten tlak, ale věřím, že se věci posunuly již tím správným směrem a chce to jen trpělivost. Řídím se vašimi radami a dokonce jsem přeobjednala všechny klienty tak, abych poslední masáž měla od 17h a ne už později. A moc se mi ulevilo. V rodině se ukázala hlavně s rodiči nějaká ta „zrcadla“ a já pochopila, že jsou to vzorce – např. to nekonečné puzení, abych něco dělala a  neužila si jen tak volno, které jsem si v tyto dny dopřála, abych se ještě dala do pořádku. Ale určitě je to vše na dobré cestě a to také díky vám. Pokud budu ještě něco cítit, co z té hlavy prostě ven nejde, ozvu se ještě o pomoc.
Přeji vám krásné slunečné dny a jsem moc ráda a vděčná, že jste mi byl přiveden do mé životní cesty.
Zdraví vás Iva


S Léčením pana Báťka na dálku mám velmi dobré zkušenosti. Opravdu pomáhá. Zároveň velmi citlivě diagnostikuje různá oslabení a přesně a výstižně osvětlí jejich skutečnou příčinu. Umí doporučit vhodné přírodní léčebné přípravky, které mohou posílit a regenerovat jednotlivá oslabení, či orgány. Je také vždy ochotný pomoci v urgentních případech. V posledním případě pomohl mojí mamince, která měla mozkovou příhodu. Jsem velmi vděčná za jeho léčení a dary, které sdílí s ostatními. Moc děkuji.
Jana T.


Milý Břetislave
Jsem moc ráda, že jsem tě poznala. Otevřel jsi mi oči a otvíráš mi stále nový svět. Díky za vše. Vždy když si na tebe vzpomenu, mám lehký úsměv na tváři. Každý den si uvědomuji ten dar, který máš a nám jej předáváš. Jsem Ti za něj a vše ostatní moc vděčná. Na Mercedes je znát každé tvé energetické pohlazení a vždy krásně cítí tvé léčení na dálku. I druhá dcera Isabella je po něm taky jak vyměněná… Děkujeme a přejeme krásné dny.
Janette K.


Poděkování
Zcela bez nadsázky mohu napsat, že setkání s Břetislavem, byl pro mě jeden z přelomových mezníků života… Život se mi hodně měnil a on do něj vstoupil právě včas, jako můj velký průvodce… Samozřejmě to nebyl jen on, kdo mě na mé cestě inspiroval, ale kdybych měla jmenovat jen jediného člověka, byl by to on… Učil mě vnímat život a události v něm ve zcela jiném světle. Ve světle a bezpodmínečném přijetí, které léčilo nejen mě, ale i všechny zúčastněné strany… Byl to pro mě ohromný dar, díky kterému jsem asi už navždycky našla svou největší životní radost – kontakt sama se sebou, se svou vlastní duší… A zjistila, že ostatní věci vlastně už ani nepotřebuji. Ty pro mě začaly být už jen třešničkou na dortu… A zajímavé je, že díky tomuto postoji se těch třešniček začalo objevovat v mém životě stále více… Poznala jsem jeho léčení, které jsem po nějaké době začala sama hodně praktikovat. Mezitím jsem ze zvídavosti vyzkoušela spoustu dalších a jiných cest, spousty inspirujících oklik, abych se z nich osvěžena o další náhledy – stejně nakonec vrátila zpět k jádru, k esoternímu léčení…
Síla světla, kterou Břetislav léčí, je velmi jemná, takřka nepostřehnutelná a stále znovu mě fascinuje ta intenzita, s jakou působí. Stejně tak mě fascinuje i jeho léčení na dálku, u kterého jsem stále znovu překvapována, jak božsky funguje. Není pochyb, že léčí, i když by se pochybovačné mysli chtělo zakřičet: „vždyť si to jen vsugerováváš“. Jenže výsledky léčby jsou minimálně na fyzické rovině tak zřejmé, že se odporovat nedá. Každé takové jeho léčení prosvětlilo a tím i odstranilo dlouhodobé záněty u mně i u mých dětí, aniž bychom museli používat antibiotika… A to je jen jedna stránka věci… Ještě silnější věci se děly na té jemnější rovině… Jako by se člověku vracela míza jeho života… Břetislavovo léčení je prostě božská světelná lázeň, kterou bych každému člověku přála alespoň jednou v životě zažít… Díky Ti, Břetislave!!!
Lucie


Milý Břetislave,
chci ti napsat pár vět k léčení na dálku se Svatou Trojicí. Vnímala jsem energii, která mnou proudí a bylo mi velmi dobře. Cítila jsem se projasněná, klidná a silnější. A na konci jsem se musela smát, protože jsem dostala důkaz, že léčení opravdu zafungovalo i na hmotné úrovni. Měla jsem strašně namožené zápěstí a nedokázala jsem si už několik dní ani vymačkat citrón nebo odemknout dveře. Po léčení to bylo úplně pryč jak zázrakem nebo jako z pohádky o živé vodě.
Děkuji moc a těším se na další léčení.
Markéta


Ahoj Břetislave,
léčení bylo úžasné, tolik jemnosti a světla. Veliký dík za to, že jsem mohla být při tom přítomna.
Už spojení bylo ohromné, naše monády se samy spojily do jedné, jak jsem ještě neviděla. Vytvořil se široký posvátný prostor pro léčení. Pokyn byl poléčit krční čakru a co s tím souvisí. Všude množství jemného světla a jas v toku energie, že mě andělé chytli za ruce a chodidla. Pak se harmonizovala jemnohmotná těla, jakoby se víc zhmotňovala, opět mohutné vyzařování. Pak jsem cítila tvá horní centra, byla tak obalená světlem, že zakrývala světelnou strukturu, dá-li se to tak vůbec nazvat, centra samotného. Přineslo to ještě větší mohutnost světla a láskyplného vyzařování a něco jako větší opravdovost. Ještě se podpořil tok z nebes přes těla, uzemnění do bytí.
Najednou odlehčení všeho co by ještě bránilo plnému bytí tady. A pak nastal hluboký všude mír, vibrující tón duše, laskavá jemnost – no není pro to slov. Všude v prostoru veliké široké požehnání pro sebe, své blízké, rodinu, všechny bytosti. Léčení skončilo, ale světlo zářilo dál, mohutně. Tak jsem ještě zůstala v meditaci. Ještě jednou dík za sdílení té nádhery. Byly tam pro mě úplně nové momenty, ale nedokáži jim zatím dostatečně porozumět, natož popsat. Teď vnímám, že se v srdci jakoby otevírá nový květ. Kdyby bylo možné třeba jedenkrát měsíčně poléčit, bylo by to úžasné. Moc děkuji. Měj se pěkně, zářivý radostný den,
Jindra


Břetislave,
moc děkuji, bylo to nádherné. Cítila jsem tak silné a současně něžné vibrace, jako by mě přikryla jemná peřina z hebounkých vláken, jakási světelná ochrana. Cítila jsem spoustu lásky a rozpuštění starých bolestí. Hodně jsem plakala a nakonec hluboce usnula. Vím, že to bylo přesně tak, jak to mělo být. Ještě jednou ti moc děkuji a přeji, ať se ti vše daří.
Ludmila


Ahoj Břeti,
píši ti reakci na dubnové léčení na dálku. Musela jsem si nechat čas na uchopení mých pocitů.
Přiznám se, že kdyby nebyla pozvánka od tebe, ale někde bych ji jen viděla, nepřihlásím se, protože Duch svatý a Svatá trojice, je pro mě moc křesťanské a k tomu já cítím odpor s bolestí dohromady.
Léčení pro mě nebylo až tak příjemné. Já nejraději medituji ráno, hned pro probuzení, to dokáži být v absolutním klidu. Večer vnímám neklid těla, nedokáži jen tak ležet, musím sebou stále šít. Co jsem cítila při léčení, byly tlaky v hlavě a tlak v krční čakře, jako by mě někdo škrtil a teď to mé neklidné tělo, které se samo cukalo do všech stran. A tak jsem se celé léčení věnovala tělu, abych ho vlastně zklidnila.
Zamýšlím se nad tím a mohla bych si říci, tohle není cesta pro mě a hledat něco jiného, někde jinde. ALE…. ty jsi ke mně přišel, když jsem vyslala záměr a začala hledat lásku, nebo taky cestu k Bohu. Moje duše jásala a to jsem tě ještě neznala, teď když tě znám, vím, že jsi člověk, kterému můžu plně věřit,… a možná teď ještě víc, než sama sobě, protože možná teď slyším víc ego, než lásku v sobě.
Nechám se tebou vést dál. Cest je mnoho, ale jen jeden cíl, a tak teď, když se mohu k Bohu přiblížit nejblíže skrz tebe, tvé učení a léčení, přeci neuteču.
Na příští léčení se opět přihlásím. Nevím jak to celé uchopit, ale napadlo mě, že bych v době léčení nebyla doma v posteli, to cítím moc špatně. Raději bych šla do přírody a tam, možná v klidu a možná v tanci se na tebe a ostatní napojila. Budu ráda za tvoji jakoukoli myšlenku a radu pro mě.
Měj se krásně Iveta

Moje odpověď na email Ivety
Ahoj Ivi,
předně jsem rád, že se tak lehce nevzdáváš, neboť by ses jen opět vzdálila cíli, do kterého směřuješ. Ty postoje strachu k Duchu svatému a Svaté trojici ve tvém vnímání sice chápu, ale nemění nic na tom, že buď svůj postoj ke zdroji narovnáš a tím uzdravíš život a tělo, anebo se budeš vykrucovat a pak budeš následně sklízet výsledky vnitřního boje, útoku ega a trpět. Je to stejné jako kdybys řekla, že nemusíš slyšet nic o své matce a otci, protože to zní moc rodinně. A stejně jako oddělování se od matky, i oddělování se od Božské lásky nese jako následek bolest, prázdnotu, osamocení a utrpení.
Svatá trojice v kontextu mého energetického léčení na dálku nemá nic společného s náboženstvím, ale s naší Božskou láskyplnou podstatou. A dle toho s čím si ji budeš spojovat, budeš také reagovat. Otvírat se anebo zavírat. Neboť náboženství nám v dlouhodobé minulosti všem způsobilo řadu utrpení, které máme mnozí v paměti, avšak to nemá nic společného s láskou Otce, která zůstává neměnná, bezpodmínečná a osvobozující z manipulací a iluzí lidských. Ten vnější boj na úrovni odsouzeného a nemocného těla je pak jen následkem, vyčlenění se z lásky na úrovni mysli. Jak příště přijdeš na terapii, vstoupíme do toho kořenového uzdravování, neb jsi připravena.
To, co se nyní děje s tvým tělem jsou poryvy ega, které se vzpírá, neb mu hrozí ztráta existence a ty mu jeho boj obavami a strachem o tělo ulehčuješ. Že cesta je správná, to cítíš, pokračuj bez snahy něco řídit a kontrolovat dál a budeš to i vědět a vidět. Kde se nachází tvé tělo při léčení, není tolik důležité a přizpůsob si, jak cítíš. Rozhodující však je, kde se nachází tvoje mysl. Proto se řiď pokyny k energetickému léčení na dálku, které posílám s heslem k účasti. Ty pomohou k naladění a stavu mysli, která dovolí nechat vejít léčivé světlo a Ducha svatého, který tě povede opět k sjednocení s Božskou myslí a uzdravování následků oddělení.
Pokud se tedy rozhoduješ pro lásku, pak pokračuj s hlubokou důvěrou ne jen ve mě, ale především v energii lásky Otce, která za mnou stojí a která tě bezpečně dovede do místa míru, kde se opět všichni jednou potkáme.
S láskou a objetím Břetislav


Ahoj Břéťo,
moc díky za krásné a silné léčení na dálku. Cítím se zase výborně a chci aby to tak zůstalo. Tvoje a Jeho léčení je opravdu velký dar.
S přáním krásných dnů, ze srdce Bára


Krásný den Břetislave,
posílám zpětnou vazbu k proběhlému léčení na dálku. Bylo to příjemné, mravenčily mě ruce, nohy a v jednu chvíli jsem měla pocit, že rozpínám v těle do všech stran, měla jsem vizi, že jsem někde vysoko v horách s nějakým šikmookým domorodcem. Nakonec mě polilo horko. Když jsem se podívala na hodiny, bylo půl deváté a byla jsem nabitá, že jsem vydržela do rána bez potřeby spánku. Občas si vzpomenu na pana Hrabicu, který mi napsal do jedné své knihy věnování – „Snaž se méně snažit a víc vyzařuj“ a taky na Vás a vaši větu vyslovenou po mém léčení „Život je moc dobrý.“
Opatrujte se a mějte hezké dny
Šárka


Ahoj Břetislave,
tak si představ, co se dnes odehrálo u doktorky, kvůli receptu pro moji mámu  Okamžitě na mě poznala, že je mi mnohem lépe a že mám dobrou náladu atd.. Začala se vyptávat. Tak jsem jí řekl o tobě, že k tobě chodím na terapie a léčení. Pak jsme se bavili o těch antidepresivech a že je vysazuji dle tvého postupu a ona mi řekla, že mi to dokonce doporučuje. Že je ráda, že je vysazuji, protože jsem je ani nepotřeboval a že jsem si tím musel projít. Řekl jsem jí, že co jsem je ubral, tak je mi lépe. Hrozně mě překvapilo, že se k tomu takhle postavila, čekal jsem, jak jsem ti před tím psal, že mi bude nadávat, že je nemůžu jen tak vysazovat a ono ejhle, přesně naopak..  Takže zase opět můj strach a obavy byly zbytečné. Měl jsem dokonce i dobrý krevní tlak 135/85 a to jsem byl ráno ještě na pohovoru. A ty prášky na tlak neberu už 14 dní.
Je to až neuvěřitelné, jak se můj život začíná viditelně měnit díky tomu, že se mi v hlavě začíná dělat pořádek.. Každý den je mi o kus lépe. A za to vděčím tobě, to ty jsi mi ukázal cestu a ve své podstatě cítím, že je to jednodušší cesta, než se trápit a žít život v negacích a strachu. Děkuji za to, že jsem měl to štěstí tě potkat. Tohle období beru jako mezník života, kde se vše začíná rovnat..   Moc za vše děkuji.
Měj krásný den. Radek

Napsali a řekli o osobním léčení a terapiích


V minulosti jsem prožila traumatické období, které se projevilo ztrátou radosti ze života a posléze i na fyzickém těle boreliózou. Při hledání případné pomoci jsem našla kontakt na pana Břetislava Báťka.
Už při první návštěvě u pana Břetislava jsem moc ocenila možnost nahrávat si celý náš rozhovor. Byl pro mne tak plný láskyplné investice a práce, že by byla opravdu škoda s tím dále nepracovat. Stále dál nahrávky poslouchám a dál objevuji pro mne důležitá poselství.
Mám zkušenosti s léčiteli a terapeuty a sama jsem s lidmi pracovala a pan Bátěk se mi jeví jako výjimečný. Z mého pohledu je jeho práce vysoce profesionální s hlubokým vhledem a zároveň nepodbízivě, přesvědčivě a opravdově láskyplná. Tyto dvě kvality, profesionalita a láska se neokázale a přirozeně prolínají. Je to koncert vlídnosti a zároveň jednoznačné moudrosti. Pro zprostředkování a otevírání dalších a dalších rovin k nazření sebe samé pan Břetislav používá „obrazy“, které jsou velkou a zábavnou pomocí k pochopení situace. Dobře se mi s nimi pak i v budoucnu pracuje.
Každým okamžikem se od pana Břetislava učím, jako klientka i jako terapeutka. Oceňuji pocit bezpečí, přijetí, klidu a maximální péče a také maximální výjimečné nasazení a laskavost. Také je příjemné a zajímavé pozorovat lingvistické kvality pana Báťka a například jeho osobité a citlivé používání slůvka „ne“.  Pracuje velice citlivě i s intonací hlasu. Když je třeba, abych si všimla nějaké své nežádoucí vlastnosti, nebo pokřiveného pohledu, pomůže mi s tím soucitným, průhledným téměř neviditelným způsobem, který dovoluje, aby můj systém zůstal otevřen, nezavřel se kritikou a mohl se dále proměňovat a léčit.
Už po první návštěvě jsem cítila výrazný příliv energie jak psychické, tak fyzické a to ještě několik dní. V návštěvách dále pokračuji a vnímám své zlepšení jak na celkovém zdraví, tak na kvalitě života a pozitivních změnách v něm a děkuji za jeho podporu a skvělou péči.
Největší kvalitu terapie pana Báťka vnímá v tom, že on sám JE těmi kvalitami, které nabízí. Stojí velice pevně v Lásce a Pravdě. Není rozdíl mezi tím, co říká a jak existuje. Opravdovost je velice mocná vlastnost, které se bojí ti, kdo jsou spoutaní a neví o tom a je okouzlující pro ty, kdo se už chtějí a touží osvobodit.
Děkuji, že se stalo a mohu být v jeho péči a spolupracovat s ním na svém postupu ke zdraví a radosti.
Ilona


Břéťu znám jako skvělého, hodně vnímavého člověka. Je výborný léčitel, chodím k němu moc ráda už několik let, a když bylo potřeba, poléčil a podpořil i dceru a moji maminku. Vede meditace, léčivé večery a semináře – pokaždé je to nejen pro mě velice silný zážitek, ze kterého čerpám ještě dlouhou dobu. Vnímám ho jako čistý nástroj nejvyššího. Díky za takovou krásnou duši, která nás s láskou, lehkostí a s nadhledem provází životem.
Bára Vašíčková, Strančice


Milý Břetislave,
je to teprve dva dny, co jsem byla u vás a chtěla jsem Vám ještě jednou moc moc poděkovat. Je mi skvěle, prožívám krásnou kombinaci pohody, energie, radosti a naplnění. Mnoho jsem si díky Vám uvědomila, zapadlo do sebe mnoho věcí a sestoupila jsem konečně ke své duši a už vím mnohem lépe, kam zaměřit mysl, tím i energii. Uvědomila jsem si, co je pro mne opravdu důležité, najednou to velmi jasně vykrystalizovalo.
Vlastně jste mi dal největší možnou podporu, jakou jsem nikdy před tím nezažila a v takové míře, že mně to úplně pohltilo a začínám tomu všemu věřit a prociťovat veškerý obrovský potenciál mého bytí. A pochopila jsem, že i když se už teď mohu rozletět v mysli (to mi jde velmi dobře ) nemusím v těch reálných krocích spěchat a hnát se za novou aktivitou přínosnou pro svět, ale postupnými kroky rozvíjení sebelásku. Pak se to vše bude dít automaticky a bude to i velmi podpořeno – to je obrovské uvolnění a nádherná životní jistota. DĚKUJI!
Pořád cítím Vaši nádhernou energii, kterou jsem podobnou také vnímala u muže jménem Xolotl  Děkuji ještě znovu mnohokrát, krásný podvečer a těším se na viděnou,
Květa


Milý Břetislave,
chtěla jsem Ti moc poděkovat za to, jak jsi maminku hezky léčil, když byla začátkem roku nemocná a hrozily jí antibiotika. Byla to zrovna doba, kdy jsem byla v bříšku a vyvíjela se mi hlavička a léky by ji třeba mohly poškodit. To teplo a energie léčení bylo moc příjemné… Obě jsme Ti s maminkou dodnes za to vděčné! Taky bylo prima, že jsi mamince doporučil seminář o Esoterním léčení. Měl jsi pravdu, moc se ji to líbilo a mně taky! Hezky jsem si to v bříšku s maminkou užila. Maminka často meditovala a tak jsme se na sebe zvláštním způsobem napojily a zatím to tak i zůstává, i když už je pupeční šňůra mezi námi dávno ustřihnutá. A protože jsme s maminkou obě zvědavé, zajímalo by nás, co jsem to vlastně zač? Mohly bychom prosím někdy přijít na výklad numerologie? Kdyby to někdy vyšlo, budu moc ráda. Prozatím se Břetislave měj moc, moc hezky.
Těšíme se, maminka Lucie a dceruška Anežka


Dobrý večer přeji,
pane Bátěk, je to už přes 3 roky, co jsem u vás byla naposledy na léčení. Chodila jsem k vám v roce 2014 a 2015 a opravdu moc jste mi v těch dobách pomáhal a pomohl. Vždy jsem se k vám velice těšila a odcházela jsem s úžasným pocitem lehkosti. Celý svět jakoby se rozsvítil. Měla jsem pokaždé pocit, že jste jeden z mála lidí, kteří rozumí mým tehdy jistě zmateným myšlenkovým pochodům. Bylo úžasné si s někým takovým povídat a dostávat odpovědi na své otázky. O krásných relaxacích za zvuků tibetských mís, kdy se chvěly všechny buňky v mém těle ani nemluvě 🙂
Mnohokrát se i teď přistihnu, že si v hlavě přehrávám útržky našich rozhovorů. Dokonce jsem zažila i pár AHA momentů. Například jste mi kdysi radil, že se „mám učit být ve svém středu.“ Opravdu dlouho jsem přemýšlela, co to znamená a jak toho docílit a pak jsem ti jednou prostě zažila. Byl to úžasný pocit, když jsem tento stav poprvé pocítila. Další rada zněla například tak, že se mám více učit sebelásce, více se chválit a jen postupně zvyšovat své laťky… Musím říct, že i na tom jsem zapracovala a někdy mi v hlavě zní vaše věta, když jste mi vysvětlovat význam králova šaška/ tarotová karta Blázna: „Nebuď pošetilá a nehledej lásku ve vnějším světě, ale uvnitř“. Musím říct, že již plně chápu význam nejen této věty. Ostatně to jste taky říkal, že to vše postupně přijde s kroky, které to umožní.  A například teď, stojím na prahu svého nového projektu a opět slyším vaše slova z numerologického výkladu: “ Vše, co nevybuduješ na svých základech, to jednou padne. Neboj se jít za tím, co cítíš a buď si vědoma svojí vnitřní síly.“ Jako byste mi to vryl do života. Cítím k vám obrovskou vděčnost a úctu.
Když jsme se viděli naposledy, měla jsem před státnicemi a zároveň před svatbou a stěhováním. Bývala jsem nejisté ptáče, které muselo poprvé roztáhnout křídla a letět do velkého světa. Za tu dobu se hodně změnilo. Díky práci v lékárně jsem konečně mohla začít pracovat ještě více na svém sebe rozvoji. Přihlásila jsem se, jak jste radil na Mohendžodáro- Tantrajógu pro ženy a konečně jsem na vlastní tělo začala objevovat sama sebe. Úžasný pocit! Úplně mě uchvátilo. Dnes mám za sebou 3 ročníky a k tomu doplňkově masáže pro ženy a taktéž Oshovy meditace pro ženy. Na podzim se ještě otevřel speciální taneční ročník Magie ženského tance.
Pamatuji si, jak jste mi na mé uzavřené emoce doporučil vyzkoušet Oshovu Dynamickou meditaci. Jednou jsem ji zkusila na nějaké akci v Praze. Byli jsme v místnosti lektor, 3 muži a já. Byla to moje první Oshovka a nevěděla jsem co čekat. Ve druhé, katarzní části se začali muži projevovat a já nevydala ani hlásku. Byla jsem ráda, když pak byl konec. Podruhé jsem tuto meditaci zažila v Lažánkách na kurzu Mohendžodára v kruhu asi 50 žen. Už jsem věděla co čekat, ale prožitek stále nic, moc. Když to zkrátím, tak na všech setkáních druhého ročníku (3×5 dní) jsme každé ráno dělaly Dynamičku a já už teď mohu s čistým srdcem říct, že mi opravdu velice pomohla, ba dokonce jsem si ji zamilovala 🙂
Velice vám ještě z odstupem času za vše děkuji a přeji mnoho dalších spokojených hledajících, jako jsem byla já.
S láskou a vděčností Mgr. Nikola


Pane Bátěk
Moc děkuji za zpřístupnění kompletních informací o tinktuře štětky soukenické, které máte skvěle zpracované a vaši všestrannou pomoc. Působíte opravdu neuvěřitelně pozitivně, už jen myšlenka na Vás a Vaši aktivitu hladí duši. Po setkání s Vámi ke mně přitékalo neuvěřitelné množství energie a děje se tak i při myšlence na Vás. Jsem velmi ráda, že jsem Vás poznala a děkuji za to Prozřetelnosti.
S úctou a vděčností Sofie F.


Milý Břetislave,
klidné a pokojné vánoce a do nového roku Světlo a Lásku jsme si již popřáli na meditaci i v objetí. Chtěla bych Vám však ještě poděkovat za všechen ten čas prodchnutý moudrostí, laskavostí, lidskou sounáležitostí. Vlastně jsem se nikdy nedostala k tomu, abych Vám řekla, že Vás znám už dlouho… Každou hodinu jógy jsme zakončili taoistickým dechovým cvičením – prodýcháváním levé a pravé poloviny našeho těla. Když jsem to zkoušela úplně poprvé a měla jsem si přitom vizualizovat svého vnitřního muže a svou vnitřní ženu, tak jsem jako svoji jangovou podstatu uviděla Vás. Každou další hodinu jógy to bylo stejné. Ten muž seděl v pozici lotosového květu, byl zcela nehybný, zavřené oči, bílé kalhoty, vršek těla nahý, delší černé vlasy. Nějak jsem věděla, že je to Ind a jako bych slyšela vzdálené drnkání sitáry a cítila vůni santálu. U Džoudyho, kde jste tehdy pracoval, byla dříve dcera než já. Koupila mi tam úžasné CD, které jí prý doporučil „docela sympatický kluk, co tam prodává“. Ta relaxační hudba byla skutečně výjimečně krásná a jemná. Při nejbližší příležitosti jsem se tam vypravila také, a když jsem konečně prozkoumala všechny prostory a našla i ten skrytý koutek s hudbou, zůstala jsem stát v němém údivu. Uviděla jsem svého vnitřního muže v životní velikosti, i když oblečeného. Byl jste to Vy. A tak chci říci. Děkuji že jste.
Drahomíra


Dobrý den vzácný a milý Břetislave,
dovolím si sdělit své dojmy z vyvíjejícího se vztahu s partnerem následně po mém léčení 13. února. Proběhla doporučená komunikace, pak velmi krátké důvěrné, osobní setkání a …(následují soukromé informace, které neuvádím). Z celého srdce Ti přeji co nejvíc klientů, kteří budou slzet láskou štěstím a naplněním Tvojí zásluhou, Tvým jedinečným vhledem, darem léčby a zlatým srdcem. Stejně jako já nyní slzím a děkuji. Děkuji! Se srdečným objetím.
Eva Jonášová


Přeji hezký den,
rozhodla jsem se Vám napsat zpětnou vazbu ohledně návštěvy mého muže u Vás (Jaromír). Byl u vás v úterý podruhé. Musím říci, že jste na něj udělal velký dojem a to, že se k vám objednává i dál, je u něho skoro neuvěřitelné. Ani nevíte, jak jsem ráda! Mám pocit, že to, co mu říkáte, je opravdu OCHOTEN PŘIJMOUT. Po vaší první i druhé návštěvě se u něj výrazněji projevila změna chování a postojů, samozřejmě k lepšímu. Děkuji Vám tímto za vše, co děláte a přeji hezký víkend.
Daniela


Milý a vzácný Břetislave,

Harmonie muže a ženy

není chvíle, abych nevzpomněla a nevzpomínala… Přeji a posílám krásné zářící sluníčko a tento obrázek pro Vás.
Za vše Vám moc děkuji Eva Jonášová


Milý Břetislave,
i když těch 354 dnů tak rychle uteklo, stalo se tolik věcí… Nikdy v životě jsem nestihla udělat více práce, než letos. A to ve všech možných oblastech života. Přesto, že nemám ráda spěch, celý rok jsem nepolevila v tempu. Jako bych měla v patách tmu a musela jsem rozsvěcet jedno světýlko za druhým, abych něco, někoho, sebe zachránila… Teprve teď v klidu a tichu, když ti píšu, si to vlastně uvědomuji a pojmenovávám to. A to mé úsilí provází nejen letos, ale už pěknou řádku let takový zvláštní pocit. Vždy, když se rozhoduji, mám možnost volby. Je to jako v pohádkách, jedna cesta je jednodušší, sladší, výhodnější, ale vede dolů a druhá je nejistá – vede vůbec někam?, obtížná, nepohodlná, ta vede nahoru. Pochopit směr a cíl však není vždy jednoduché. Cesta srdce je plná slz a trápení, protože každým správným rozhodnutím (ovšem ta správnost se ukáže, až když překonám strach a vykročím do neznáma) jako by se rozpustilo něco ve mě, co už nepotřebuji, co je mi vlastně na obtíž.
A tak si slzím a slzím a hledám svůj tón, svůj hlas, sebe sama a vzpomínám na tvá moudrá slova. Na své cestě je každý sám, sám za sebe. Někdy mi připadá, že jsem na stěně ledové hory a snažím se vystoupat na její vrchol. Zpočátku se výstup zdál docela snadný, bezproblémový – stačí si přečíst pár knížek, vyslechnout pár přednášek a všechno už jde samo… Čím výš se vystoupá, tím je větší rozhled. A je to krása, možnost nadhledu, pochopení širších souvislostí. Vidím i záda vystupujících přede mnou a také skloněné hlavy za mnou. Ta stěna je vlastně pokrytá lopotícími se bytostmi, které mají společný cíl. Občas se přižene taková bouře, že je těžké udržet se tam, kam až se člověk dostal. Oči oslepené výhodami, uši zacpané sliby a lichotkami, nos omámený lacinou pečínkou a prsty měkkým sametem… Když se bouře přečká, protože se srdce ošálit nedalo, potom je třeba nabrat sil. Všechny ty bytosti potřebují nabrat sil, a tak neomylně směřujeme ke zdroji tepla, světla, pohody, klidu, bezpečí, moudrosti a lásky.
Děkuji ti za tento „záchranný vysokohorský tábor“ :-), kterým jsi pro mě už řadu let ty. Nemůžeš za mě něco rozhodnout nebo něco udělat, ale můžeš mi pomoci znovu nabrat sílu k dalšímu výstupu. Vybavit mě mapou, abych nebloudila v mlze, nabalit mě správnými potravinami, protože jídlo má být lékem, naučit mě rychle regenerovat všechna svá těla a přidat ještě více světla – posílit mou naději, že na této cestě nejsem první ani poslední a že na vrcholu není nic většího a úžasnějšího než mé Já, které je zároveň i Oním, tedy vlastně Vším. Za to za všechno ti, Břetislave, z celého svého srdce děkuji! Tobě i Květě přeji kouzelné vánoce, protože jsou plné kouzel a překvapení a v novém roce Lásku a Světlo.
Drahomíra


Ahoj Břetislave,
Již delší dobu čítající více než pět let jsem hledal někoho, kdo by mě posunul v životě dále a dal mému životu posun, protože jsem se motal v bludném kruhu. Než jsem poznal Tebe, byl můj život stálá deprese a chaos. Pak jsem objevil tebe, Břetislave. Tvůj cyklus Léčivých večerů je veden s láskou k posluchačům, k jejich pochopení sebe sama a jejich uzdravení. Je naplněn spoustou informací a praktických rad. Totéž se dá napsat i o Tvých „Meditačních večerech“, které jsou zaměřeny duchovněji. Léčivé večery, které doprovázíte oba a kde se střídáte, mají tak jangový a jinový prvek, což působí velmi harmonicky. Nyní po pár letech cítím, že se můj život vrací tam, kde má být – k umění, harmonii a lásce. Po více než  deseti letech vnímám citlivěji také ženy a jednu z nich bych rád měl ve svém srdci. Večery tebou pořádané a také tvé terapie a léčení mohu jen doporučit, protože mimo praktických rad do života si lidé odnáší i pohlazení na duši. Vibrace Tvého hlasu a hudby, kterou používáš, Břetislave, nás léčí ještě dlouhou dobu po skončení večerů. Také Ti děkuji za Tvůj značný přínos harmonie do mého života prostřednictvím léčení. Jsem Ti velmi vděčný a vážím si toho, že takoví lidé s tvořivou světelnou duší jako Ty jsou.
Vše krásné a pozitivní Ti přeje Tomáš

Inspirující příběh ze života


Panická ataka, deprese, úzkost a strach – Radek, 26 let
Ahoj Břetislave
Chci se podělit o příběh, který může pomoci i ostatním v rozhodnutí vydat se na cestu životní pohody a objevení světla uvnitř sebe.
Je začátek prosince 2013 a já jedu domů autem z nákupu. Z ničeho nic a naprosto nečekaně mám pocit, že umírám. Bušení srdce neskutečnou rychlostí až v krku, vysoký tlak, brnění rukou a nohou, pocit strachu a bezmoci, tíha na prsou, nemohu polapit dech, nezastavitelný třes, nával horka a pocit na zvracení. Proboha co se děje? Mám infarkt nebo mrtvici? Mám o sebe velký strach. Nějakým způsobem, ani nevím jak, přijíždím domů a tam to pokračuje asi ještě dvě nekonečné hodiny. Uklidňuji se a usínám s tím, že mám jen vysoký tlak, protože na jeho snižování beru bezvýsledně prášky asi rok. Druhý den ráno jedu k lékařce, která mi předepisuje silnější prášky na tlak. Proč ale pořád cítím pálení v žaludku jako před maturitou, tíhu na prsou, ztížené dýchání, příšernou únavu, nechuť do života, strach z ničeho a nemohu spát? Tuším, co se děje, ale nechci si to přiznat..)
Po týdnu se scházím s přáteli v restauraci a cítím, že je to tady znovu. Odjíždím domů a totálně se hroutím. Celý víkend proležím v bolestech celého těla a hlavně duše. Začíná deprese, která je v tu chvíli přirozenou průvodní reakcí.
Jsou tu Vánoce a psychosomatické potíže neustupují, naopak se zhoršují a já už začínám cítit beznaděj. Začátkem ledna přichází večer opět další a zase silnější „ta odporná věc“. Druhý den se skoro doplazím k lékařce a prosím ji o antidepresiva. „Máte úzkostnou depresivní poruchu“. A na světě byla má diagnóza.
Odcházím od lékařky jako tělo bez duše, vnitřně zlomený a nemám v sobě ani buňku štěstí. Pokládám si otázku: Jak budu žít dál? Nechci přece brát prášky štěstí až do konce života.
Asi po třech dnech užívání léků mi kamarádka doporučuje z vlastní zkušenosti Břetislava Báťka. Vnitřně cítím, že je právě on moje poslední naděje, ale přiznávám, že jsem v tu chvíli nevěřil tomu, že by mi mohl nějak zázračně pomoci, ale neměl jsem co ztratit. To jsem však nevěděl, jak moc se mi s jeho pomocí obrátí život naruby. Už když čtu jeho odpověď na můj mail s prosbou o pomoc, cítím zvláštní příjemný pocit. Po necelém týdnu mi Břetislav píše, že se mu uvolnil termín a tak mohu přijít na léčení. Cestou třikrát zastavuji, protože na mě přichází ataka, ale nakonec jsem nějakým vnitřním vedením na místě.

Vybírám si svůj oblíbený čaj, usedám do krásné místnosti, ale stejně se ještě pořád třesu. Začínám popisovat své stavy a pocity a zaposlouchávám se do doporučeného numerologického rozboru osobnosti duše, který má pro mě Břetislav už připravený. Vše krásně zapadá, zná moje pocity a strachy. Hovoří sice ústy, ale jakoby více srdcem. Najednou se přestávám třást a cítím se bezpečně. Následuje hodinové léčení, po kterém mám pocit, jaký jsem už hodně dlouho neměl. Cítím se opět vnitřně silný, vitální a plný energie.
Po 14 dnech přichází ataka znovu, v té nejsilnější podobě jakou znám. Ale jak to? Vždyť jsem byl na léčení! Nasedám do auta a jedu na pohotovost. EKG, krevní obraz, saturace atd. – vše v normě. Dostávám prášek Neurol a jedu domů. Najednou si uvědomuji slova před léčením, že to Já jsem si z toho udělal utrpení. Zázraky se dějí, ale jen s vlastním přičiněním a trpělivostí. Léčení je proces a případné výkyvy jsou součástí celého procesu. Jsou to také strachy v mojí hlavě a Já musím začít bojovat a nespoléhat se pouze na druhé. To Já jsem strojvedoucí mé duše, emocí a myšlenek. Po dalším léčení a návrhu Břetislava začínám pomalu a systematicky vysazovat antidepresiva a pozor, ono to funguje. Všechno. Každý den mi je lépe třeba o 5% a to je taková nádhera. Ráno, po konečně plnohodnotném spánku, se probouzím plný síly, bez vnitřního pnutí, s radostí z každého nového dne. Už se nebojím usínat. Naopak, těším se, až se ráno probudím a bude mi zase o kousíček lépe.
Na léčení teď chodím pravidelně a po každé je to taková čistá nádhera a vím, že jsem zase o kus dál. Neumím si představit, jaký by byl můj život nyní bez Břetislava a jeho pomoci. Jediné co vím, že mi dává sílu a má to obrovské výsledky. Když si s něčím nevím rady, vše mi moudře vysvětlí a řekne jak dál. Znám původ své nemoci, ale to s osobních důvodů nechci zveřejňovat. Chci poukázat na to, že všechny problémy se dají nějak vyřešit a že je možné mít své zdraví pod kontrolou i když je cesta dlouhá. Jakkoliv dlouhá, vždy může být úspěšná. Otevřel jsem se téhle změně, nebál se a udělal rozhodnutí jít na léčení, abych mohl žít svůj život v síle. To, co tu čtete, není vlastně recenze, ale důkaz, že vždy existuje někdo, kdo Vám může pomoci a kdo pomůže. Tady je krásným důkazem také to, že jsem panickou ataku zažil od příhody na pohotovosti ještě dvakrát a pokaždé jsem ji zvládl naprosto bez problému rozdýchat. Už mě to ani trošku nerozhodilo jako dříve, protože mám své procesy více pod kontrolou. A to mi dává další naději a sílu.

Děkuji životu a energii, která mi dala šanci poznat Břetislava, protože to on mi ukázal cestu a dal opět chuť do života.  A to jediné, čeho lituji je, že jsem ho nepotkal už dřív.
Radek

Napsali o meditačních a léčivých večerech, seminářích


Ahoj Břéťo,
musím ti ještě jednou moc poděkovat za dnešní večer a hlubokou meditaci. Rozšíření psychických a intuitivních schopností se projevuje okamžitě a střelhbitě. Co jsem se vrátil z tvého semináře, sedím u počítače a nápady k mojí práci se jen hrnou. Mám pocit, že mám ustřelenou hlavu a místo ní jsem napojený na zbytek všehomíra! Všechno do mě teče proudem a já to jen vypouštím ven se slastným vědomím, že všechno je možný a snadný a samozřejmý. Ať jsou s tebou andělé hojnosti a láskyplné víly ať provází tvé kroky! Fajnové dny.
Pavel


Ahoj milý Břéťo,
děkuji Ti za včerejší hodně silný večer s prožitky. Moc Ti děkuji za důvěru, velmi si toho vážím. Těším se na další meditační a léčivé večery, které mě naplňují pohodou a posilují. Dodatečně Ti Břéťo, děkuji za léčení pro mne, zapomněl jsem poděkovat. Na konci jsem se cítil mnohem lépe. Můj prvotní záměr u mě byl vyléčení. Nevím co se vše dělo v meditaci, ale bylo to hodně silné. První 2 hodiny jsem byl úplně zpocený a pak jako mávnutím kouzelného proutku jsem se cítil mnohem líp a pocení rázem přestalo. A ještě doma mě karty ujišťují o podpoře, a hojnosti tvoření.
Děkuji své duši, Bohu a všem světelným bytostem, že mě dali možnost Tě poznat a také že jsem díky Tobě poznal další krásné lidi. Po té obrovské práci na sobě, co jsem díky své duši a Tebe vykonal, jsem se opět po desetiletích našel, za což jsem Ti obrovským způsobem vděčný a rád. Nenalézám na to slova, víte lépe, co cítím. Před pěti lety a dále jsem byl troska, uzlíček nervů plný vzteku, ignorace a rezignace na vlastní život. Co jsem dnes, je něco nádherného a těším se na další úžasné Večery. Výše uvedené je niterné vyznání mé duše Tobě.
Děkuji, s vděčností a úctou k Tobě Tomáš


Hezký den Břetislave,
opravdu moc, moc vám děkuji za krásný večer. Tolik krásných, moudrých a pravdivých slov …., nádhera. Chtěla jsem se po skončení zastavit na slovíčko, ale bohužel mě někdo předběhl a vypadalo, že to bude nadlouho. Fakt jsem moc ráda, že jsem se k vám konečně dostala na tento meditační večer. Už chápu, Břetislave, proč jsi mi tuto meditaci tak doporučoval. I když myslím, že tohle by měl absolvovat naprosto každý člověk. Dlouho jsem nemohla usnout, byla jsem plná dojmů. I moje kamarádka, která byla se mnou, zářila nadšením. Věděla o Vás pouze z mého vyprávění. Počítám, že jsme se obě s Vámi neviděly naposledy. Tedy, jestli brzo nezměníte své působiště. Už se těším na Vaše předané cvičení. Přeji vám krásný víkend.
Blanka


Milý Břetislave,
moc ti děkuju za nádherný seminář a tvoje slova. Tvou odpověď na email jsem si četla už několikrát, má pro mou duši léčivé, hned působící, účinky. Je fajn, že po adrenalinovém konci týdne přišly zase dny úplného klidu. Manžel přišel od tebe krásně vyladěný, takový ponořený do sebe, a to je určitě moc dobře.
Najít cestu ke svojí Božské bytosti s úhlem pohledu, jak říkáš, si umím představit. Dokonce už manžela jako jedinečnou božskou bytost často takto vnímám, ale pak přijde v roli muže a už mi to tak neladí… Prostě je nejvyšší čas potkat se s tebou osobně a posunout se zase dál Prosím tedy o rezervaci místa na příští semináři. Moc děkuji, budu se těšit. Ještě upřesním, jestli půjdeme oba. Přeju ti s velkými díky krásný den.
Radka


Dobrý den pane Břetislave,
mockrát děkuji za vaši srdečnou pomoc a zprávu. Jsem upřímně rád, že žijete svůj životní příběh, jak by řekl Paulo Coelho v knize Alchymista, a že pomáháte touto inspirující cestou také ostatním. I z Vašich zkušeností a textů na webu www.sebeleceni.cz cítím velkou inspiraci a moudrost a snažím se vaše rady a doporučení úspěšně integrovat do svého života a bytí. Upřímné díky. Buďte zdráv a mějte se skvěle.
Pavel B.


Dobrý den pane Bátěk,
chci Vám písemně velmi poděkovat  za pro mě důležitou a inspirující přednášku, které jsem se zúčastnila ve čtvrtek ještě s kolegyní. Seděla jsem přímo naproti Vám – bílé dlouhé šaty s květinovými motivy – měla jsem pocit celou přednášku, jako kdybyste mi chtěl něco sdělit častým očním kontaktem – možná je to jen domněnka.
Na duchovní cestě jsem krátce, ještě ani ne rok – začala jsem se „probouzet“ po náhlé smrti manžela… Velká bolest, obrovská úzkost násobená tím, že odešel z hodiny na hodinu, přirozená předčasná smrt, pro mě neskutečně bolavá. Tu bolest jsem prožívala ještě jako zarytý materialista…
Z očí se mi ve vzpomínce derou slzy, ale už to není úzkost… Měla jsem za to, že přednášku jsem vybrala zcela náhodně a teď se mi potvrzuje a vím, že ono opravdu nic není náhoda, že jsem na té přednášce měla být a že díky Vám ta přednáška byla hodně cílená na mně. A to myslím jen v tom nejlepším slova smyslu.
Ještě jednou opravdu ze srdce děkuji a přeji Vám do dalšího žití hodně radosti. A velmi děkuji za vaši odpověď, vážím si Vás.
S pozdravem Věra H.


.

O mojí práci Doporučuji