Spustit hudbu Vypnout hudbu

.
Milí přátelé,
níže předkládám podrobný plán seminářů s možností získání kvalitních záznamů. Chcete-li mít jistotu, že nic ne-propásnete, přihlaste se dole k zasílání pozvánek. Mimo přednáškovou činnost nabízím stálou podporu prostřednictvím individuálních terapií, energetického léčení na dálku, numerologického rozboru životního úkolu a cesty duše, nebo diagnostiky na dálku společně s úkolem duše a zasláním vhodných preparátů k regeneraci. Podrobnosti v nabídce služeb.


Energetické léčení se Svatou trojicí na dálku

21.6.2024 /19:00-20:00 léčení v klidu a pohodlí vašeho domova

Jste zváni do energetického prostoru intenzivních uzdravujících setkání se svojí Božskou láskyplnou podstatou, v bezpečném místě vašeho domova. Přejete si uzdravit svoje tělo, mysl, emoce, psychiku, partnerský vztah a prosvětlit svůj život? Chcete jít radostným životem v míru, hojnosti a důvěře ve svoji duchovní moc tvůrce? Pomohu vám rozpustit strachy, smutek a zlobu, iluze a zaslepení mysli, které vás oddělují od lásky a způsobují stres, utrpení, bolest a nemoc. Vejděte do léčivého ticha svojí podstaty bytí v propojení a sjednocení ve světle lásky. Více informací k registraci


Energetické léčení a vibrační pozvednutí do 5D

28.6.2024 /19:00-20:00 prosvětlení života v klidu a pohodlí vašeho domova

Žijeme ve vzrušující době probuzení a energetického vzestupu Země a lidstva do frekvencí páté dimenze! Je to evoluční proces, doprovázený vibračním posunem k vyšší úrovni vědomí a hlubšímu spojení s duchovní sférou. Energetického léčení a vibračního pozvednutí na dálku je světelnou rukou vesmíru, který nabízí pomoc ke zvýšení vibrační frekvence, uzdravení těla, urychlení duchovního rozvoje, prohloubení psychických schopností, uvědomění si vesmírné jednoty a rozvinutí světla čaker pro komunikaci s nebeskou říší a využití neomezeného potenciálu vesmíru. Více informací k registraci


Tvoření s láskou aneb cesta svého srdce

Přednáška jako součást zahradních slavností v Zahradním dvoře Listen 22.6.2024

Přednáška s praktickými nástroji, jak tvořit v lásce a harmonii v propojení s jednotou Vesmíru, jak vycítit rozdíl tvoříme-li srdcem nebo jen rozumem. Dozvíte se, které bylinky mohou podpořit zdraví srdce a klid duše i tvořivost. Některé z bylin uvidíte v zahradě naživo a na výstavě obrazů M.D.Staňkové. Přednášet budou společně Břetislav Bátěk – léčitel těla i duše, duchovní průvodce a vizionář www.sebeleceni.cz a bylinářka a malířka Magdaléna Dobromila Staňková www.donameduna.cz  S možností zakoupení 2 dílů knih „Bylinky pro děti a maminky“, kalendářů a obrázků autorky s osobním věnováním a s možnostmi služeb a poradenstvím léčitele. Zahradní dvůr listen www.listen.cz


Bylinky pro zdraví srdce s Magdalénou Dobromilou a Břetislavem Báťkem

Oáza Jasmínka v Jincích – 18.9.2024 /16:00-20:00

Jak rozvinout srdeční čakru, podpořit zdraví srdce a tenkého střeva, krevního oběhu a zharmonizovat krevní tlak pomocí bylinek a vnitřní práce na sobě. Večerem s léčebnou meditací na dané téma vás společně povedou léčitel těla i duše a vizionář Břetislav Bátěk www.sebeleceni.cz a bylinářka malířka Magdaléna Dobromila Staňková www.donameduna.cz.  S ochutnávkou čajů a tinktur z bylin a možností zakoupení knih Bylinky pro děti a maminky 1.+2; kalendářů a obrázků autorky s osobním věnováním. Možnost domluvy služeb léčitele. Vstupné 600 Kč s jedním obrázkem dle vlastního výběru v ceně. Přihlášení na: www.oazajasminka.cz


místo konání seminářů

MAITREA inspirace srdcem s.r.o.

Týnská ulička 6, Praha 1

Pro omezený počet míst je nutná včasná rezervace s uvedením celého jména a telefonu.
Rezervace místa na:  e-mail: breta.batek@sebeleceni.cz nebo SMS na tel: 776 112 362
Vstupné za seminář uhradíte na místě v hotovosti. K zaslání kvalitních záznamů uhraďte příslušnou částku
na účet 2300701019/2010 a pošlete e-mail se svým celým jménem a názvem semináře.
Vstupné za seminář – 500 Kč (platba na místě v hotovosti)
Záznam jednoho semináře neúčastník – 100 Kč
Záznam jednoho semináře účastník – 50 Kč
Záznamy celého upynulého ročníku seminářů – 500 Kč ( 30 hodin záznamu )
Přehled nabízených záznamů k objednání

Pro vaše pohodlí a vhodné naladění přicházejte prosím včas. Ideální příchod je 5-10 minut před začátkem semináře. Pozdější příchod není z hlediska uspořádání večera možný. Doporučuji si vyhradit prostor na celý seminář, ideálně do 21:20 s případným zabezpečením odvozu a neodcházet před ukončením. Ovoce se sklízí vždy až na konec. S sebou si můžete vzít pohodlný oděv, psací potřeby a radost z práce na sobě. Filtrovaná pramenitá voda je zdarma.
Čaj a káva za příplatek. Možnost sezení na židličkách i na matracích s polštářky.


Program seminářů v roce 2024
.


Leden 2024

18.1.2024 /18:00-21:00/záznam semináře k dispozici

Planeta Terra a lidská rasa /o seminářích

Projekt lidstvo; Jak vše započalo; Kdo jsou mocní naší úrovně; Systematická manipulace k zotročení mysli a vkládání lživých programů; Každý máme moc tvůrce a odpovědnost. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou rozpomenout se na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Neboť každá bytost má schopnost se rozvíjet a moc vytvářet svůj život. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny.


Únor 2024

15.2.2024 /18:00-21:00/záznam semináře k dispozici

Globální změny na planetě Terra /o seminářích

Elementy a jejich působení; Klimatické a vibrační změny; Rozpuštění a transformace polarity v dokonalý stav; Manipulace s potravinami (mléko, maso, chemikálie, genetická modifikace); Vysokofrekvenční síť 5G. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou rozpomenout se na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Neboť každá bytost má schopnost se rozvíjet a moc vytvářet svůj život. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny.


Březen 2024

14.3.2024 /18:00-21:00/záznam semináře k dispozici

Pravda o bytostech ve vesmíru /o seminářích

Nespočetné množství ras na různých úrovních vědomí a vzezření; Vývoj vědomí do prvního stupně a stavu přijetí do skupiny galaktických bytostí světla; Vesmírné společenství bytostí jako velká hvězdná rodina. Galaktická federace jako pokročilé společenství světelných bytostí ku pomoci lidstvu. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou rozpomenout se na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Neboť každá bytost má schopnost se rozvíjet a moc vytvářet svůj život. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny.


Duben 2024

25.4.2024 /18:00-21:00/záznam semináře k dispozici

Hvězdná semínka na pomoc lidstvu /o seminářích

Tři vlny hvězdných semínek na planetu Terra a jejich mise; Hvězdná semínka z různých částí vesmíru, s různými úkoly, nastavením a schopnostmi; Vše je součástí božského plánu. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou rozpomenout se na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Neboť každá bytost má schopnost se rozvíjet a moc vytvářet svůj život. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny.


Květen 2024

23.5.2024 /18:00-21:00/záznam semináře k dispozici

Atlantida a pyramidy na planetě Terra /o seminářích

Několik fází rozvoje Atlantské civilizace; Vznik a účel pyramid v Gíze a po celé planetě Terra; Reality vyšších dimenzí, bílé, černé a červí díry ve vesmíru; Draci a Jednorožci – vesmírní pomocníci na cestě vzestupu. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou rozpomenout se na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Neboť každá bytost má schopnost se rozvíjet a moc vytvářet svůj život. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny.


Červen 2024

20.6.2024 /18:00-21:00/Maitrea

Vliv stravy, GMO a VF záření na lidstvo /o seminářích

Fyzická, energetická a genetická hodnota stravy; Technologie a jejich vliv na genetickou strukturu člověka; Záměr vývoje, působení a vliv vysokofrekvenčního záření 5G na člověka. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou rozpomenout se na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Neboť každá bytost má schopnost se rozvíjet a moc vytvářet svůj život. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny.


Září 2024

26.9.2024 /18:00-21:00/Maitrea

Zvířata a utrpení jejich duší /o seminářích

Nádherná bytost planeta Terra a její projevy zvířecí říše; Říše zvířat a jejich význam pro člověka v souvislosti s vzestupem lidstva do 5D; Pravda o delfínech a velrybách. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou rozpomenout se na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Neboť každá bytost má schopnost se rozvíjet a moc vytvářet svůj život. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny.


Říjen 2024

24.10.2024 /18:00-21:00/Maitrea

Prvotní zdroj a vzájemné propojení duší /o seminářích

Genetická struktura všeho stvořeného ve vesmíru; Tvůrčí paprsek spojující vše živé ve vesmíru; Prvotní zdroj a propojenost všech duší; Důvěřuj pocitům svého srdce. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou rozpomenout se na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Neboť každá bytost má schopnost se rozvíjet a moc vytvářet svůj život. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny.


Listopad 2024

21.11.2024 /18:00-21:00/Maitrea

Vzestup lidstva a jeho vliv na vědomí /o seminářích

Cesta probuzení lidstva z dlouhodobého a hlubokého spánku; Fáze přelomu a začátku evoluce lásky; Pravda o iluzi smrti; Skutečný význam času a hologramu v lidské zkušenosti. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou rozpomenout se na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Neboť každá bytost má schopnost se rozvíjet a moc vytvářet svůj život. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny.


Prosinec 2024

19.12.2024 /18:00-21:00/Maitrea

Zákony vesmíru a jejich praktické využití /o seminářích

Velké změny událostí vedoucí do zlatého věku tady a teď; Vesmírné principy, jejich funkčnost v celém vesmíru; Začlenění sedmi vesmírných principů jako klíč do síly a tvoření v lásce. Projekt lidstvo na planetě Terra prochází procesem probuzení a vibračním vzestupem do 5D. Letošní semináře vám pomohou rozpomenout se na svoji cestu duše směrující ke změně myšlení a způsobu života, které novou realitu zlatého věku lidstva vytvoří. Neboť každá bytost má schopnost se rozvíjet a moc vytvářet svůj život. Společně pozvedneme a ukotvíme vibrace a vytvoříme radostnou realitu míru a rozkvětu vědomí pro všechny..


.Vaše data budou zachována v tajnosti a nebudou nikomu poskytnuta.
Pokud chcete program seminářů doporučit nebo sdílet, odkažte ho prosím na tuto stránku.


Další nabídku seminářů a vzdělávacích akcí najdete také na : www.letacek.cz
.

Ucelené cykly samostatných seminářů rozvoje osobnosti,
které mohou být dle zájmu přednášeny ve vašem centru.
Máte-li zájem napište, dle možností Vám rád vyhovím.

 

Zvolte si zaměření seminářů kliknutím na příslušnou ikonu

zdraví        osobní růst.


.
Rady a návody jak přírodně a účinně léčit boreliózu a její následky – Léčení boreliózy
.


O mojí práci Doporučuji