Spustit hudbu Vypnout hudbu

 


Prosinec 2017


6.12.2017 – 18:00-21:30/ Relaxační centrum Dajána

Povolání jako životní cesta /seminář

Je možné vytvořit svět, kde budeme pracovat a tvořit z úrovně našich nejrozvinutějších schopností a radosti. Může se moje zaměstnání stát zdrojem síly, spokojenosti, naplnění a ještě být studnicí hojnosti vlévající se do mého života? Jak to souvisí s poznáním sebe? Kdo jsem a proč tu vlastně jsem? Poznat sebe, naučit se vynést na povrch a rozvinout své kvality a potenciál, znamená žít svůj naplněný život v hojnosti. Seminář, který ti pomůže rozpustit pochybnosti o sobě a svých kvalitách. Seminář, který ti ukáže nástroje a možnosti pro vytvoření zaměstnání, které naplní a vyjádří tvoji životní cestu duše.


20.12.2017/ 18:00-20:30/ Relaxační centrum Dajána

Bezpodmínečná láska  /meditace a přednáška

Zažívat bezpodmínečnou lásku a celistvost je výborné téma nejen pro dnešní večer. Cesta k bezpodmínečné lásce začíná u lásky k sobě. Největší moc přichází, když přestáváme hledat uznání a lásku vně a učíme se milovat sebe. Když se naučíme vnímat a žít božství ve svém srdci jako zářivé světlo lásky, pak bude náš životní pohár citového naplnění stále plný. Milovat sebe znamená přijímat své božství a umět žít svůj život ve svojí síle. Šťastný život je plodem umění rozvíjet lásku svého srdce a díky ní vidět vyšší a hlubší smysl všeho v každé události. Protože je láska všudypřítomná a věčná, stačí jen dovolit, aby svojí oživující silou vešla do našich příbytků a životů. Předvánoční světelná meditace ke ztišení a naladění se na bezpodmínečnou lásku a mír v srdci.


Leden 2018


10.1.2018/ 18:00-21:00/ Relaxační centrum Dajána

Osudová cesta  /seminář

Naše životy jsou protkány moudře spředenými nitkami událostí a setkání, které nás vedou k lásce a uvědomění. Naplnění a spokojenost vyplývá z následování plánu duše, který se snažíme svojí pozemskou poutí uskutečnit. Jak bychom mohli něco tak velkého, jako je transformace osobnosti uskutečnit bez moudrého plánu? Kdo a kde tento plán vytváří, k čemu a jak nám slouží? Dá se nějak změnit, nebo obejít? Kde je v něm naše svobodná volba? Seminář o radostné cestě duše pozemským životem, který vás probudí.


Únor 2018


7.2.2018/ 18:00-21:00/ Relaxační centrum Dajána

Milovat sebe  /seminář

Učit se žít více láskou je naší nejhlubší touhou a také radostí. Nezávisle na tom, kým právě jsme a kde jdeme, stále se učíme milovat. Tím klíčem, který otvírá lásce a veškeré hojnosti života dveře je láska k sobě. Bezpodmínečným přijetím sebe se učíme milovat druhé, svět a život. Seminář o důležitosti poznání a přijetí sebe samých v lásce. Uvědomění kroků vedoucích k porozumění a odpuštění sobě. Jak dalece dokážeme změnit svět láskou k sobě, když si uvědomíme, že stav dnešního světa je odrazem naší schopnosti milovat sebe?


Březen 2018


7.3.2018/ 18:00-21:00/ Relaxační centrum Dajána

Léčivá síla zvuku, aneb proč mít tibetskou mísu a deštný sloup  /seminář

Dnešní svět je zahlcen hlasitými a neharmonickými zvuky. Proto raději utíkáme někde mimo všechno dění do ticha, které už ani neexistuje. Je však možné uskutečnit mír a nastolit ticho v sobě. Zažít božský klid prostřednictvím objevení svého vlastního vnitřního tónu. A harmonické tóny jsou schopné nás touto cestou nejen doprovázet, ale také léčit a pozvedávat. Stará učení říkají, že prvotní byl zvuk. Proto jsou harmonické tóny klíčem a pomocníkem k proniknutí do hlubin tajemství života a vesmíru. Seminář s tibetskou mísou a deštným sloupem k podstatě bytí.


.

místo konání akcí a rezervace míst

Relaxační centrum Dajána – Doudlebská 4, Praha 4 (metro Pankrác 2 min.)

Pro omezený počet míst a přípravu prostoru je nutná rezervace
Rezervace míst: SMS 776 112 362 nebo e-mail: breetabatek@seznam.cz

Více informací o Meditačních večerech s přednáškou
Více informací o Seminářích

Pro Vaše pohodlí a naladění se přicházejte prosím včas.
Nejdříve vás očekávám 20 minut před, nejpozději 5 minut před začátkem akce.
S sebou si můžete vzít pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, pití a touhu pracovat na sobě.


..

.

Vaše data budou zachována v tajnosti a nebudou nikomu poskytnuta.
Pokud chcete program večerů doporučit, nebo s někým sdílet, pošlete ho prosím na tuto stránku. Děkuji.
Odběr pozvánek můžete kdykoliv ukončit pomocí odkazu na konci každého mailu.

 


Co vám může přijít vhod a mile vás překvapí


 

Relaxace a léčení

 

Kvalitní deštné sloupy

z bambusového dřeva

v mojí nabídce

 

 

 


.

E-book pro práci na sobě a zkvalitnění svého života

Postavit se do síly

Postavit se do síly


.
Rady a návody jak jednoduše a účinně léčit boreliózu a její následky – Léčení boreliózy

 


O mojí práci Doporučuji