Spustit hudbu Vypnout hudbu

Lymeská borelióza, její nebezpečí, projevy a způsob léčení

Dobrá zpráva pro všechny, kteří se potýkáte nebo jste se v minulosti potýkali s Lymeskou boreliózou, jejími následky, anebo vás trápí nediagnostikovatelné zdravotní problémy, které se projevují slabostí, únavou a vyčerpáním, psychickými, kožními, nebo trávicími problémy či problémy s klouby nebo revmatizmem a s nimi spojenými bolestmi. Tyto a mnoho dalších příznaků mohou být způsobené právě infikováním boreliózou od klíštěte, či komára, někdy klidně i v hodně dávné minulosti. Protože váš systém byl dostatečně silný, nebyly příznaky typické, ani akutní a vy jste domnělou chřipku vyléčili. Borélie jsou však velice odolné spirochety, které dokáží mutovat, ukrývat se a způsobovat po zbytek života stále narůstající chronické problémy.
Dokonce i oficiální laboratorní vyšetření Vám v mnoha případech, kdy imunita sama infekci potlačila, nakažení nezjistí. V loňském roce bylo na území naší republiky evidováno přes 4700 onemocnění lymskou boreliózou. Na celém světě již Boreliózou onemocnělo 15% obyvatel, z toho ve střední Evropě 21%. Moje praxe léčitele neustále dokazuje, že borélie způsobují mnohem více zdravotních problémů nežli jsme se domnívali. I když má toto onemocnění sezónní charakter, tak v posledních letech se prodlužuje a vzniká od jara do podzimních měsíců. Navíc nakažených lidí stále přibývá a nemoc má stále komplikovanější průběhy. Pokud si myslíte, že příčina vašich potíží by mohla právě Borelióza, pak jste zde na těcto stránkách na správném místě. Po 20 letech zkušeností a specializace na toto onemocnění nabízím pomoc a účinné, pro tělo šetrné a spolehlivé nástroje k léčení. Především doporučuji absolvovat kúru velmi účinné tinktury štětky soukenické, z vlastní šamanské výroby, která ve většině případů nákazy výborně zabírá a vaše potíže odstraní.
Kořen byliny Štětky soukenické na výrobu tinktury sbírám šamanským způsobem na ekologicky čistých místech (Čechy, Morava, Slovensko) v době největší síly kořene. Je zpracován s nejvyšší kvalitou všech použitých surovin šamanským způsobem, který zaručuje žádaný výsledek pro léčení. K maceraci je použitý velejemný kvasný líh a k ředění na výslednou lihovitost 14% je použitá Pí-voda, která svojí informační čistotou a bioenergií umocňuje kvalitu výsledného produktu. Jedná se o moji čistě ruční výrobu v harmonickém meditativním naladění se záměrem léčení. Celý proces výroby je doprovázený frekvenčním působením speciálních vibrací a křišťálových mís. Výsledný produkt je navíc energeticky a informačně aktivovaný pro posílení širokospektrálních léčivých účinků a ochranu před různým zářením a nežádoucími vnějšími vlivy. Zmíněný přístup povyšuje tuto tinkturu štětky, která je fyzickým nosičem na světelný léčebný poklad sloužící všem a uzdravující vše, co už může uzdraveno být. To také bylo a je mým vnitřním přáním od zrodu této tinktury v roce 2014, které se neustále mnoha spokojenými uzdraveními nejen z Boreliózy potvrzuje. Nebudu ale předbíhat, pro komlexní informace s objednávkou tinktury vyplňte níže svoje jméno a email adresu.

Chcete vědět mnohem více?

Chcete-li vědět o infekčním onemocnění Lymská borelióza, jeho třech stádiích, duchovní příčině, prevenci a způsobu léčení mnohem více, objednat tinkturu k léčení, nebo získat odpovědi na nejčastější otázky týkající se onemocnění, či se inspirovat podrobným návodem s fotografiemi a videem na výrobu tinktury, pak níže vyplňte svoje jméno, e-mailovou adresu a otevřou se vám kompletní podrobné informace. Příslušný odkaz ke stránce „Borelióza a vše co je dobré k jejímu léčení vědět“ vám bude zaslán také na váš mail. Ve zmíněném textu jsem především na základě vlastních zkušeností a poznatků dalších odborníků podrobně rozebral všechny důležité oblasti týkající se boreliózy tak, aby byly k praktickému užitku všem, kteří pomoc potřebují, nebo hledají více informací k vyléčení. Pokud chcete se mnou své jakékoliv zdravotní problémy osobně konzultovat, absolvovat terapii s diagnostikou, nebo energetické léčení na dálku, které urychlí vaši léčbu a posílí imunitu a energii, pak si prosím objednejte termín terapie. Rád se vám budu věnovat. Podrobnosti k jednotlivým terapiím najdete například v rubrice Energetické léčení, nebo Nabídka a ceník.

Vaše data budou zachována v tajnosti a nebudou nikomu poskytnuta.
Pokud chcete informace o Borelióze s někým sdílet, odkažte ho prosím sem.

O mojí práci Doporučuji