Spustit hudbu Vypnout hudbu

Borelióza, její nebezpečí a způsob léčení

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Dobrá zpráva pro ty z Vás, kteří se potýkáte nebo jste se v minulosti potýkali s Lymskou boreliózou, anebo Vás trápí nediagnostikovatelné zdravotní problémy, které se projevují slabostí, únavou a vyčerpáním, psychickými, kožními, nebo trávicími problémy či problémy s klouby nebo revmatizmem a s nimi spojenými bolestmi. Tyto a mnoho dalších příznaků mohou být způsobené právě infikováním boreliózou od klíštěte, někdy klidně i v hodně dávné minulosti. Protože Váš systém byl dostatečně odolný, nebyly příznaky typické, ani akutní a Vy jste domnělou chřipku vyléčili. Borélie jsou však velice odolné spirochety, které dokáží mutovat, ukrývat se a způsobovat po zbytek života stále narůstající chronické problémy. Dokonce i oficiální laboratorní vyšetření Vám v mnoha případech, kdy imunita sama infekci potlačila, nakažení nezjistí.
Neexistuje žádná procentuální statistika odhadující množství infikovaných lidí, nicméně praxe neustále dokazuje, že borélie způsobují mnohem více zdravotních problémů nežli jsme se domnívali. I když má toto onemocnění sezonní charakter, tak v posledních letech se prodlužuje a vzniká od jara do podzimních měsíců. Navíc nakažených lidí stále přibývá a nemoc má stále komplikovanější průběhy. Pokud si myslíte, že příčina Vašich potíží by mohla být zde, existuje již množství zdravotních poradců pracujících s měřícími přístroji na bázi EAV, které jsou již v dnešní době schopné velice přesně tuto nákazu diagnostikovat i v případě, že už přešla do latentního stavu, tedy momentálně je v klidu a čeká na oslabení těla a imunitního systému. Po létech zkušeností a specializace na toto onemocnění nabízím pomoc a účinné, pro tělo šetrné nástroje k léčení.

Chcete vědět mnohem více?

Chcete-li vědět o infekčním onemocnění Lymská borelióza, jeho třech stádiích, duchovní příčině, prevenci a způsobu léčení mnohem více, nebo získat odpovědi na nejčastější otázky týkající se onemocnění, získat podrobný návod s fotografiemi a videem na výrobu účinné tinktury, či si tinkturu přímo zakoupit, pak vložte níže do sběrače kontaktů svoje jméno, e-mailovou adresu a otevřou se vám podrobné texty. Příslušný odkaz k textům Vám bude zdarma zaslán také na váš mail. Ve zmíněném textu jsem na základě vlastních zkušeností a poznatků dalších odborníků podrobně rozebral všechny důležité oblasti týkající se boreliózy tak, aby byly k praktickému užitku všem, kteří pomoc potřebují, nebo hledají více informací. O tinktuře na léčení Boreliózy zde. Pokud chcete se mnou své jakékoliv zdravotní problémy osobně konzultovat, nebo máte zájem o energetické léčení, které vaši léčbu, imunitu a vitalitu podpoří, pak si prosím objednejte termín terapie. Rád se vám budu věnovat. Podrobnosti k terapiím najdete v rubrice Esoterní léčení a Kontakt.


Vaše data budou zachována v tajnosti a nebudou nikomu poskytnuta.
Pokud chcete zaslaný text a video-návod s někým sdílet, odkažte ho prosím sem. Děkuji Vám.

O mojí práci Doporučuji