Spustit hudbu Vypnout hudbu


Jmenuji se Břetislav Bátěk. Narodil jsem se 1. 11. 1966 v Olomouci a vyrůstal ve vesnici Luběnice, nedaleko Olomouce. Přestože mám Moravu, venkov a přírodu rád a chci zde žít, nyní působím přechodně v Praze. Vystudoval jsem ÚSO elektrotechnické v Mohelnici a SPŠE v Olomouci.

Od dospívajícího věku jsem pociťoval silnou touhu porozumět životu, člověku a smyslu bytí. Protože jsem již z minulosti věděl, že člověk je něco více, nežli jen organizmus z masa a kostí, zajímala mě především psychologie, parapsychologie a energetická stránka člověka. Toužil jsem více porozumět zákonitostem fyzického, psychického i duševního zdraví a také naší schopnosti tvořit realitu a duševně se stále rozvíjet. Přestože jsem přečetl spoustu výborných knih a absolvoval nespočet odborných seminářů, cítil jsem přirozenou potřebu nejen oddělovat zrno od plev v sobě, ale především hledat odpovědi ve svém nitru, v kontaktu se svojí duší. V tomto období mého duševního otvírání mi hodně pomohl pravidelný kontakt s přírodou, psychická cvičení, svoje vlastní modlitby a cvičení Jógy, kterou jsem asi 15 let pravidelně praktikoval.

Prošel jsem několika různorodými zaměstnáními, které mě vždy obohatily o nové zkušenosti, dovednosti a nová uvědomění o tom, co a jak chci skutečně tvořit. I když se mi všude dařilo a každou práci jsem měl rád, něco tomu vždy chybělo. V každém dalším zaměstnání jsem byl sice o krůček blíž k mojí představě o mém vhodném zaměstnání, nicméně stále chybělo to nejdůležitější a tím bylo vnitřní naplnění. Život a velká vnitřní touha pomáhat lidem nalézat zdraví a radost mě vedly k dlouhodobé intenzivní práci na sobě a k vlastní očistě, při které mi pomáhala a pomáhá řada průvodců a učitelů.

Dosud pracuji asi 20 let především individuálně s lidmi a účinně používám získané vědomosti a zkušenosti v kontaktu s ostatními při nalézání cesty ke zdraví, harmonii a naplněnému životu. Tady se mi potvrzuje moudrost, že vlastní život a člověk je tou největší školou a tak se stále učím s každou novou tváří a jedinečnou bytostí uvnitř. Pomoc lidem mě naplňuje, i když dobře vím, že ne každému lze pomoci. Ne každý je totiž na pomoc připravený a pro práci na sobě otevřený. Někdy je důležité pomoci člověku si uvědomit, že každý z nás si nese plnou zodpovědnost za svůj život, svůj duchovní vývoj a své zdraví. To nemusí být pro každého přijatelná pravda, ale umožní člověku vyjít z role „oběti zlého osudu“ a stát se opět jeho tvůrcem. Už to je léčivé a osvobozující. Moje vlastní cesta do nitra mi umožnila cítit a vědomě žít Boží milost na každém svém kroku a stát se tak vědomým spolutvůrcem svého naplněného života. A možná právě proto život tak miluji a jsem vděčný za každý okamžit, který zde mohu prožít.

Na základě svých terapeutických a léčitelských zkušeností a znalostí jsem vytvořil svůj vlastní a účinný systém „Odpuštění rodičům.“ Jedná se o ucelený soubor kroků, které postupně vedou člověka do srdce a prostřednictvím odpuštění rodičům a sobě umožní převzetí mužského a ženského principu (energie) do svého života. Tím člověk plně přebírá svoji sílu do života a teprve v ten okamžik začíná svobodně tvořit žádanou realitu. Je to krásný a silný proces, který otvírá bránu našim možnostem a svému potenciálu. Doporučuji každému, kdo chce stavět na pevných základech svého harmonického rodinného systému a kdo chce posílit a prosvětlit svůj život. Nabízím e-book, který vám pomůže vejít do světa radostného tvoření, hojnosti a láskyplných vztahů. Vyčistíte minulost, odpustíte, přijmete přítomnost, postavíte se do síly všech svých předků i moudrosti svojí duše a vejdete do láskyplné hojnosti vesmíru. Je to skutečně možné pro všechny. E-book můžete získat zde.

Alternativní léčení, vytváření harmonie a schopnost ukazovat lidem cestu k uchopení opratí svého kočáru života se pro mě stalo neoddělitelnou součástí života a radostnou cestou naplnění. Stále se učím i přes různé těžkosti a rány osudu umět pokorně přijímat věci kolem sebe a umět více vnímat a vyjadřovat krásu a lásku. V tom vidím cestu a šanci růstu nejen pro sebe, ale i pro celé lidstvo.

Se svým intuitivním přístupem a vnímáním naší podstaty duše také pořádám pravidelné meditace, přednášky a semináře, které jsou zaměřené do oblasti zdraví a životního stylu, rozvoje psychické a duševní pohody, vnitřního růstu vědomí a celostního pohledu na život a jeho smysl. Všechny akce směřují k nalezení, ukotvení a vyjádření jednoty těla, mysli a ducha v životě.

Z absolvovaných seminářů, které vyžadovaly intenzivní, dlouhodobé studium a které výrazněji využívám v mojí poradenské a léčitelské praxi mohu jmenovat především cyklus seminářů hlubinné abreaktivní psychoterapie, esoterního léčení (International Network of Esoteric Healing), korejské léčebné a diagnostické metody Su-Jok, čínské medicíny, kineziologie One Brain a numerologie. Nemohu zde však s vděčností opomenout mého vnitřního mistra a také mistry z duchovních úrovní, kteří jsou mi na mojí cestě nesmírně nápomocni a bez kterých bych nebyl tím, kým se chci stát.

.

Světlo a láska je můj meč.
Je tak jemný, že ho nemůžeš vidět.
Můžeš však vidět výsledky mojí práce. 

 


Profilový leták s nabídkou služeb

Leták

Profilový leták ke stažení

.


certifikáty celek

V době, kdy jsem absolvoval většinu mnohaletých výcviků, se certifikace, které starý systém neuznával, ještě moc neudělovaly. Navíc jsem si na certifikátech ani osobně nijak nezakládal  a některé již při stěhováních zrecykloval protože vím, že žádný dokument nemůže garantovat naše skutečné vnitřní kvality a zkušenosti budované po mnoho životů.

O mojí práci Doporučuji