Spustit hudbu Vypnout hudbu


Jmenuji se Břetislav Bátěk. Narodil jsem se 1. 11. 1966 v Olomouci a vyrůstal ve vesnici Luběnice, nedaleko Olomouce. Přestože mám Moravu, venkov a přírodu rád a chci zde žít, nyní působím přechodně v Praze. Vystudoval jsem ÚSO elektrotechnické v Mohelnici a SPŠE v Olomouci.

Od dospívajícího věku jsem pociťoval silnou touhu porozumět životu, člověku a smyslu bytí. Protože moje vědomí již bylo otevřenější věděl jsem, že člověk je něco mnohem více, nežli jen fyziologický organizmus z masa a kostí. A tak mě zajímala především psychologie, parapsychologie, energetická stránka člověka a jeho podstata vědomí. Toužil jsem více porozumět zákonitostem fyzického, psychického i duševního zdraví a také naší schopnosti tvořit realitu a duševně se stále rozvíjet. Přestože jsem přečetl spoustu výborných knih a absolvoval nespočet odborných seminářů, cítil jsem přirozenou potřebu nejen oddělovat zrno od plev v sobě, ale především hledat odpovědi ve svém nitru, v kontaktu se svojí duší. V tomto období mého duševního otvírání mi hodně pomohl pravidelný kontakt s přírodou, pravidelná psychická cvičení, svoje vlastní modlitby a cvičení Jógy, kterou jsem asi 15 let pravidelně praktikoval.

Prošel jsem několika různorodými zaměstnáními, které mě vždy obohatily o nové zkušenosti, dovednosti a nová uvědomění o tom, co a jak chci skutečně tvořit. I když se mi všude dařilo a každou práci jsem měl rád, něco tomu vždy chybělo. V každém dalším zaměstnání jsem byl sice o krůček blíž k mojí představě o mém vhodném zaměstnání, nicméně stále chybělo to nejdůležitější a tím bylo vnitřní naplnění. Životní cesta a velká vnitřní touha pomáhat lidem nalézat zdraví, radost a rozvíjet vědomí mě vedly k dlouhodobé intenzivní práci na sobě a k vlastní očistě, při které mi pomáhala a pomáhá řada průvodců a učitelů. Největším učitelem mi však byla a je moje hypersenzitivita, která mě vedla cestou poznání sebe do nitra, ke zdroji, ke své Božské podstatě.

Dosud pracuji asi 20 let především individuálně s lidmi a účinně používám získané vědomosti a zkušenosti v kontaktu s ostatními při nalézání cesty ke zdraví, harmonii a naplněnému životu. Tady se mi potvrzuje moudrost, že vlastní život a člověk je tou největší školou a tak se stále učím s každou novou tváří a jedinečnou bytostí uvnitř. Pomoc lidem mě naplňuje, i když dobře vím, že ne každému lze pomoci. Ne každý je totiž na pomoc připravený a pro práci na sobě otevřený. Někdy je důležité pomoci člověku si uvědomit, že každý z nás si nese plnou zodpovědnost za svůj život, svůj duchovní vývoj a své zdraví. To nemusí být pro každého přijatelná pravda, ale umožní člověku vyjít z role „oběti zlého osudu“ a stát se opět jeho tvůrcem. Už to je léčivé a osvobozující. Moje vlastní cesta do nitra mi umožnila cítit a vědomě žít Boží milost na každém svém kroku a stát se tak vědomým spolutvůrcem svého naplněného života. A možná právě proto život tak miluji a jsem vděčný za každý okamžit, který zde mohu prožít.

Na základě svých terapeutických a léčitelských zkušeností a vnitřní moudrosti jsem vytvořil svůj vlastní a účinný systém „Odpuštění rodičům.“ Jedná se o ucelený soubor kroků, které postupně vedou člověka do srdce a prostřednictvím odpuštění rodičům a sobě umožní převzetí mužského a ženského principu (energie) do svého života. Tím člověk plně přebírá svoji sílu do života a teprve v ten okamžik začíná svobodně tvořit žádanou realitu. Je to krásný a silný proces, který otvírá bránu našim možnostem a svému potenciálu. Doporučuji každému, kdo chce stavět na pevných základech svého harmonického rodinného systému a kdo chce posílit a prosvětlit svůj život. Nabízím e-book, který vám pomůže vejít do světa radostného tvoření, hojnosti a láskyplných vztahů. Vyčistíte minulost, odpustíte, přijmete přítomnost, postavíte se do síly všech svých předků i moudrosti svojí duše a vejdete do láskyplné hojnosti vesmíru. Je to proces nesmírně osvobozující a skutečně možný pro všechny, kteří mají odvahu překročit své stíny a rozvinout svoji božskou podstatu. E-book můžete získat zde.

Celostní alternativní léčení, vytváření harmonie a schopnost ukazovat lidem cestu k uchopení opratí svého kočáru života se pro mě stalo neoddělitelnou součástí života a radostnou cestou naplnění. Miluji nejen v individuální terapii, ale i v širším kruhu lidí to kouzlo probouzejících se srdcí a vědomí do světla a radosti. Stále se učím i přes různé těžkosti a rány osudu umět pokorně a s moudrostí přijímat věci kolem sebe a umět více vnímat a vyjadřovat krásu a lásku. Skutečně poznat sebe a vejít do vědomého vyjádření svojí božské podstaty a lásky službou.  V tom vidím cestu a šanci růstu nejen pro sebe, ale i pro celé lidstvo.

Se svým intuitivním přístupem a vnímáním naší podstaty duše také pořádám pravidelné meditace, přednášky a semináře, které jsou zaměřené do oblasti zdraví a životního stylu, rozvoje psychické a duševní pohody, vnitřního růstu vědomí a celostního pohledu na život a jeho smysl. Všechny akce směřují k nalezení, ukotvení a vyjádření jednoty těla, mysli a ducha v životě.

Z absolvovaných seminářů, které vyžadovaly intenzivní, dlouhodobé studium a které výrazněji využívám v mojí poradenské, terapeutické a léčitelské praxi mohu jmenovat především cyklus seminářů Hlubinné abreaktivní psychoterapie (Andrej Dragomirecký), Esoterní léčení – International Network of Esoteric Healing (Ludger Sholl), Su-Jok – korejská léčebná a diagnostická metoda (MUDr. Viktorija Biljaková CSc.), Čínská medicína (Jozef Lucký), Reflexní terapie (Jiří Janča, Julius Pataky), Kineziologie One Brain, Numerologie, School of chakras alchemy (Ma Prem Sugandho), Systemické konstelace (Jan Bílý, Bhagat Zeihofer), Hooponopono.  Nemohu zde však s vděčností opomenout mého vnitřního mistra a také mistry z duchovních úrovní, kteří jsou mi na mojí cestě nesmírně nápomocni a bez kterých bych nebyl tím, kým jsem a kým se chci stát.

.

Světlo a láska je můj meč.
Je tak jemný, že ho nemůžeš vidět.
Můžeš však vidět výsledky mojí práce. 

 


Profilový leták s nabídkou služeb

Leták

Profilový leták ke stažení

.


certifikáty celek

V době, kdy jsem absolvoval většinu mnohaletých výcviků, se certifikace, které starý systém neuznával, ještě moc neudělovaly. Navíc jsem si na certifikátech ani osobně nijak nezakládal  a některé již při stěhováních zrecykloval protože vím, že žádný dokument nemůže garantovat naše skutečné vnitřní kvality a zkušenosti budované po mnoho životů.

O mojí práci Doporučuji