Spustit hudbu Vypnout hudbu

GALAKTICKÁ FEDERACE NÁM POMÁHÁ POZVEDNOUT SE NAD NÁŠ SOUČASNÝ STAV CHAOSU,
NIČENÍ A CHMAVNOSTI. JEJÍM CÍLEM JE POMÁHAT LIDSTVU NAJÍT MÍR, NADĚJI A PROSPERITU,
ABYCHOM MOHLI ŽÍT V HARMONII SE SEBOU, NAŠÍ PLANETOU A VESMÍREM.

Jak cítit, vidět a uvědomit si přítomnost Galaktické Federace

Galaktická federace je velmi pokročilá ve vědě, technologii a spiritualitě. Je kolektivem benevolentních mimozemských druhů, které se spojily, aby pomohly lidstvu. V historii byli označováni mnoha jmény, jako například Andělé z nebe, Strážci a Padlí andělé. Správný název je Galaktická federace bez jakékoli další přílohy.
Od doby, kdy Plejáďané poprvé navázali kontakt s lidmi na Zemi v 60. letech 20. století, proběhlo mnoho diskusí o Galaktické federaci. Pocházejí z různých hvězdných systémů a galaxií, aby pomohli přinést mír a jednotu na naši planetu. Mnozí se zde inkarnovali jako lidé a hvězdná semena, aby pomohli zahájit novou éru planety. Nyní je čas, aby vše bylo odhaleno masám, protože to lidem pomůže pochopit více o jejich původu, o tom, kdo jsou a proč jsou zde. Pomůže jim to také odpojit se od starých systémů víry, které je příliš dlouho držely ve stavu iluze nebo snu. Toto Odhalení bude oznámeno Galaktickou Federací v určitém okamžiku v blízké budoucnosti.

Galaktici pracují v souladu s vysokými Mistry, kteří jsou také součástí této Univerzální Konfederace. Chtějí, abychom se vyvinuli na vyšší úrovně vědomí, abychom se k nim mohli připojit v kosmickém společenství. To je důvod, proč mi neustále posílají telepatické zprávy, léčivou energii a vedení. Nejde jen o to, že mohu přijímat jejich telepatickou komunikaci. Je to možnost pro každého člověka na Zemi. Přáli byste si, abyste mohli cítit přítomnost Galaktické Federace na naší planetě? Chcete vědět, jak si jejich přítomnost uvědomit? Většina lidí často přijímá telepatickou komunikaci od bytostí vyšších dimenzí, ale mnoho lidí ji nepozná, protože si dostatečně nevěří. Nejsou zvyklí naslouchat na tak hluboké úrovni v sobě. Pokud s nimi chcete komunikovat, je důležité naučit se naslouchat na hlubší úrovni v sobě. Nyní jsou zde a vy můžete cítit jejich přítomnost ve svém životě.

Existuje také mnoho různých způsobů, jak se k nám Federace pokusí promlouvat, pokud neodpovídáme. Jedním příkladem by bylo vysílání zpráv prostřednictvím rádiových vln nebo jiných forem elektromagnetické energie, jako jsou světelné vlny z hvězdných lodí pohybujících se v blízkosti oběžné dráhy Země kolem Slunce. Tyto zprávy mohou být cokoli, od informací o tom, co nedávno viděli na planetě Zemi, až po aktualizace o aktuálních událostech, které se dějí jinde v našem vesmíru.

I když to může znít jako sci-fi, je to ve skutečnosti velmi reálné a přítomnost lodí Galaktické Federace je cítit mnoha způsoby. Není neobvyklé, že lidé vidí na obloze jasná světla nebo podivné předměty, které nelze vysvětlit. Často může být těžké určit, zda tato pozorování jsou skutečně vesmírné lodě, nebo jen podivné přírodní jevy. Také si je můžete uvědomovat prostřednictvím svých snů, meditací nebo vizí, kdy je fyzicky vidíte nebo cítíte jejich přítomnost, aniž byste je viděli. Mohou se vám objevit v jakékoli formě, kterou si přejí, takže nelze říci, jak by mohly vypadat, když se s nimi poprvé setkáte. Nejčastěji se setkávají jako světelné bytosti nebo jako bytosti čisté energie. V některých případech mohou mít dokonce lidskou podobu, kterou znáte z vaší vlastní kultury nebo z historie a mytologie. Pokud se dokážete naladit na jejich přítomnost, pak s nimi budete schopni komunikovat na mentální úrovni bez jakéhokoli fyzického kontaktu.

Abyste si uvědomili Galaktickou federaci, musíte se naladit na jejich frekvenci, která je velmi podobná vibraci bezpodmínečné lásky. Zde je několik tipů z mé duchovní cesty, jak se naladit. Musíme začít tím nejdůležitějším:

  • Znalost je síla!: Čím více budete vědět o Galaktické federaci, tím více pochopíte, co dělají a jaké je vaše místo v této skvělé misi. Ve zpravodaji dostupném na www.thegalacticfederation.com máme řadu článků o galaktické federaci, které vám poskytnou všechny znalosti, které potřebujete.
  • Meditujte pravidelně: Meditace vám pomůže spojit se s vaší vnitřní duší, uvolnit ego a vnímat, co se děje kolem vás jasněji. Správnou meditační techniku ​​lze také použít k uzemnění, léčení a duchovní ochraně.
  • Světelné tělo: Aktivujte své světelné tělo. Díky tomu budete mít přímější zkušenost s Galaktickou federací, protože vaše frekvence jí bude blíže. Jedním ze způsobů, jak aktivovat své světelné tělo, je meditace a práce s dechem.
  • Udělejte si každodenní rituál posílání lásky a vděčnosti všem formám života – lidem, zvířatům, stromům, rostlinám atd. Toto posílí vaše vibrační pole bezpodmínečnou láskou, která je společným jmenovatelem mezi lidmi a mimozemskými civilizacemi, jako je galaktické federace.
  • Používejte vizualizační a energetické techniky, jako jsou řízené meditace, energetické léčení nebo terapie zvukem, barvou a éterickými oleji, abyste očistili své energetické tělo a čakry od negativních energií, které blokují vaše vnímání galaktické přítomnosti.
  • Naciťujte jejich lásku a přítomnost: Je velmi snadné poznat, kdy cítíte přítomnost Galaktické federace, protože vše, co potřebujete, je cítit jejich lásku k vám. Galaktická federace je skupina milujících bytostí, které jsou zde, aby nám pomohly v této těžké době na Zemi. Žijeme v době, kdy kolem nás víří spousta nenávisti, negativity a strachu, ale nyní máme příležitost ke změně prostřednictvím procesu vzestupu, který nás zavede do páté dimenze, kde bude vše založeno na lásce místo strachu.
  • Skupina podpoří snahu: Připoj se ke skupině lidí, kteří mají také zájem naladit se na svá světelná těla a spojit se s galaktickou federací. Když tak učiníte, požádejte o ochranu a buďte si jisti, že to, co zažíváte, je ve své podstatě benevolentní.
  • Dívejte se na oblohu: Když vyjdete ven a podíváte se na oblohu, pocítíte pocit propojení. Když uvidíte tu krásnou oblohu, budete vědět, že jste spojeni se všemi bytostmi v ní. Budete vědět, že nebe je vaší součástí a že nebe reaguje na vaši energii.

Zaznamenáte zvýšenou citlivost vůči svému okolí. Budete moci vidět energie kolem předmětů a lidí. Možná si myslíte, že je to šílené, ale když začnete vidět tyto energie, je to proto, že se stáváte více naladěnými na frekvence Galaktické federace. To znamená, že pokud si najdete čas, abyste si o nich přečetli a pak o nich po delší dobu meditovali, nakonec s nimi navážete kontakt. To může přijít ve formě snů, psychických vizí, telepatické komunikace nebo skutečných návštěv jednoho z jejich členů. Může se to dokonce stát náhodně, když to nejméně čekáte!

Jsme tu s vámi a vroucně vás milujeme.
Jsme vaše světelná rodina.

Aurora Ray: Velvyslanec Galaktické federace

Připojte se k naší komunitě Family Of Light a odebírejte galaktické zprávy: thegalacticfederation.com

O mojí práci Doporučuji