Spustit hudbu Vypnout hudbu


Postavit se do síly (e-book)

Postavit se do svojí síly je primárním předpokladem pro klidný, radostný a naplněný život v hojnosti a lásce. Nabízím e-book, který vám pomůže vejít do světa radostného tvoření, hojnosti a láskyplných vztahů. Vyčistíte minulost, odpustíte, přijmete přítomnost, postavíte se do síly všech svých předků i moudrosti svojí duše a vejdete do láskyplné hojnosti vesmíru. Je to skutečně možné pro všechny.

chci-to


voda lákadlo
Voda – skutečný zázrak života (e-book)

Jaká tajemství, zákonitosti a možnosti v sobě voda skrývá? Jak v našem těle voda pracuje a jak svojí kvalitou ovlivňuje naše zdraví a vitalitu? Dozvíte se důležité informace o vodě, pí-vodě a její výjimečnosti. Od mojí osobní cesty k Pí-technologiím, auře a energii vody, informacích a krystalizační struktuře, buněčné výměně informací, až po pitný režim a léčivé působení Pí-vody. Je například dokázáno, že po dvou letech pití Pí-vody čtyřicetiletým člověkem tělo buněčně omládne o 18 let. Zajímá Vás to?

tlacitko_stahnout_sTinktura na léčení boreliózy

Dobrá zpráva pro ty z Vás, kteří se potýkáte nebo jste se v minulosti potýkali s Boreliózou, anebo Vás trápí nediagnostikovatelné zdravotní problémy, které se projevují slabostí a vyčerpáním, trávicími, kožními, psychickými problémy či problémy s klouby nebo revmatizmem. Tyto a mnoho dalších příznaků mohou být způsobené infikováním boreliózou od klíštěte, někdy i v hodně dávné minulosti. Od původce a přenosu, přes tři stádia a léčení boreliózy až k prevenci, odstranění klíštěte a k odpovědím na nejčastější otázky. Chcete vědět mnohem více a získat návod na vhodnou léčbu, nebo výrobu léčivé tinktury, či přírodního repelentu?

tlacitko_chci_to_s


Deštné sloupy

Univerzální relaxační nástroje pro harmonizaci mysli a těla za pomoci zvuku. Deštný sloup stačí pouze otočit jako přesýpací hodiny, pohodlně si sednout nebo lehnout a zaposlouchat se do křišťálově čistých, přírodních zvuků nástroje harmonizujících mysl, tělo a duši. Velmi věrohodný zvuk dešťových kapek a tekoucího potůčku nás uvádí do hlubokých relaxačních, vibračních hladin alfa, théta a delta. Stav plného uvolnění, kdy ustává tok myšlenek nás dostává do hlubokého stavu klidu. V lidském organismu probíhá spousta blahodárných procesů, díky kterým je obohacen mozek i celé lidské tělo. Uvolněním vnitřního stresu dochází k celkové regeneraci a harmonizaci.

Více informací


 

Energetická harmonizační deka (bionicblanket)

Bionicblanket je určena pro všechny, kdo chtějí dosáhnout snížení stresu, celkového zvýšení energie, vitality a dosáhnout lepší kvality života. Přináší celkové zlepšení fyzické a psychické pohody. Je výbornou pomůckou pro terapeuty pracující s lidmi, i pro každodenní domácí použití po náročné práci při únavě či zdravotní rekonvalescenci. Pomáhá odstraňovat napětí, stres a má silné detoxikační a termoregulační účinky. Praktická regenerace pro celou rodinu.

Více informacíMeditace Cesta harmonie (CD ke stažení)

Meditace, která ti pomůže vytvořit bezpečný prostor pro sebe a otevře ti cestu do svého srdce. Umožní ti nahlížet na svůj život očima lásky a moudrosti a povede tě cestou uvolnění těla i mysli do středu. Do kontaktu se svojí harmonií a skutečnou silou, z které můžeš tvořit krásné a naplněné zítřky. Vytvoříš si nový program pro svůj krásný život a radostné prožívání v lásce a harmonii.

tlacitko_chci_to_sSvět a stav tvého těla je svědkem stavu tvojí mysli, je vnějším zobrazením vnitřního stavu.
Svět je jen to, co jsi do něj vložil. Jak myslíš, tak vnímáš. Nesnaž se tedy měnit svět a nemoc, ale rozhodni se změnit své myšlení o světě a zdraví. Na co pohlédneš s vizí svojí Božské podstaty, bude uzdravené.
Svět ti stále ukazuje, kolik radosti sis dovolil v sobě spatřit a pro sebe přijmout.
Veškerá moc uzdravovat a dát světu radost spočívá jen v tobě.

Inspirující video pro tento čas: Zastavme se!.
Vaše data budou zachována v tajnosti a nebudou nikomu poskytnuta.
Pokud chcete program večerů s někým sdílet, pošlete ho prosím sem. Děkuji Vám.
Odběr můžete kdykoliv ukončit pomocí odkazu na konci.


.

Inspirativní text ukazující praktickou cestu ke změně života na planetě – Lepší svět

O mojí práci Doporučuji