Spustit hudbu Vypnout hudbu

Milí přátelé a obyvatelé Země,
Pokud Vám záleží na kvalitě Vašeho života a stavu naší planety, tak prosím dočtěte tyto řádky až do konce. Jste jedním z těch, kteří to přímo ovlivňují.
Žijeme na krásné planetě. Je na ní tolik lásky a krásy. Ale zdá se, že síly, které na ní vládnou, jako vlády a elita, nechtějí dělat to, co je správné pro všechny. Matka Země produkuje dost na to, aby umožnila 10 miliardám lidí žít v míru a dostatku, ale naši vládci jsou schopni myslet pouze na to, jak si udržet moc, vytvářet konflikty a války a přinutit nás platit stále více. Prostřednictvím temných bratrství a tajných operací ignorují vůli lidí. Pokoušejí se udržet nás ve stavu závislosti a strachu pomocí médií, které ovládají.

planetaNenastal čas to změnit? Nenastal čas na to, abychom MY rozhodovali, jak má být planeta spravována? Je to lehčí než si myslíte. Opravdu existuje fyzikální zákon, o kterém jste již možná slyšeli, který je perfektní na to, aby změnil tato stará a opotřebovaná paradigmata, kdy pár bohatých ovládá nás ostatní. Tento zákon se jmenuje „zákon přitažlivosti“. Říká, že když se soustředíte na cokoliv, co chcete a opravdu to prociťujete srdcem, vytvoříte si to, jako svoji realitu. Jen se podívejte na web, nebo do knihovny (např. přečtěte si“Tajemství“), je tam mnoho, mnoho příběhů lidí, kteří si tímto způsobem úspěšně změnili život. Takto dokáže pracovat naše mysl a vizualizace. Když si vizualizujete (představujete) něco, co chcete a pocítíte radost, JAKOBY SE TO JIŽ STALO, bude se to manifestovat.

Můžete to použít v osobním životě, ale též pro větší blaho planety a lidstva. Čím více lidí se soustředí na jednu myšlenku, tím bude výsledná energie silnější. Energie vyslaná skupinou lidí se násobí, a je silnější než součet těchto lidí. Neberte nás za slovo, protože to již bylo mnohokrát vědecky prokázáno. Jen se podívejte na video, které jsme o tomto vyrobili, najdete ho zde: www.VisualizeDaily.com (Vizualizujte denně – v angličtině).

Ano, bylo již mnoho skupinových vizualizací a meditací. Například za světový mír. A přesto všechno mír není. Cožpak tyto aktivity nefungují? Jistěže ano! Můžete to vidět na videu. Nezapomínejte, že jakmile mírová energie udělá svoji práci, a mezi tím vládnoucí síly pracují opačným směrem, všechno se vrací zpět do staré situace. Vojákům je nařízeno chopit se znovu zbraní, které odložili, opět se zvedne zločinnost díky obtížným situacím, v nichž se lidé nacházejí. Proto se potřebujeme zaměřit na něco, co nelze zvrátit. Nikdy. A to na ZMĚNU! Nedělejte si starosti s tím, na co se přesně zaměřit. Energie je inteligentní a najde si sama způsob. Jak můžete vidět na našem videu, když si lidé vizualizují mír, také klesá počet zločinů vůči lidem, klesá počet autonehod, klesá počet případů, které musí řešit záchranka a kurzy na burze letí nahoru. Mír je mír, změna je změna. Energie ví, kam jít. Když se soustředíme na pozitivní změnu, najde si nejslabší místo řetězu, který drží toto staré paradigma pohromadě.
A ZMĚNÍ ho. Když si to bude představovat dostatečný počet lidí, a opravdu to prociťovat srdcem, stane se to. Možná že to bude 6 578mý účastník, který dá starému paradigmatu poslední sbohem. Anebo to může být 10 234tý, ale změní se to. Jen počkejte a uvidíte. Soustřeďte se na něco, co vás učiní opravdu, opravdu šťastnými a prociťujte to, jakoby se to již stalo.
Ať už jsou to odhalené materiály o UFO, volná energie přístupná všem, dostatek jídla a bydlení pro každého, nebo něco jiného, krásného pro všechny. To vše bude mít za následek jedno jediné. Konec vlády temných sil, nízkého vědomí a jejich praktik využívání. Jen to zkuste.
Nejdůležitější je radost, kterou byste cítili, kdyby se to stalo. Představujte si například, že války a hlad uvolnily místo pro mír a dostatek na celé planetě. Zoufalé děti dostávají novou naději. Stres a strach byly nahrazeny štěstím a chvilkami trávenými s vašimi milovanými. Zkorumpovaní politici a neefektivní lékařská péče jsou nahrazeny inspirativními vůdci a opravdovým uzdravováním. Toxická strava a naftový průmysl uvolňují místo zdravým potravinám a volné energii. Všechny tyto věci na naší planetě JIŽ EXISTUJÍ, ale starý a temný systém je potlačuje. Proto potřebujeme změnu. A my ji uskutečníme!
Nebudeme určovat datum a čas, kdy to máte dělat, žádáme vás, abyste to dělali TEĎ a kdykoli později opakovaně. Není důležité, jak dlouho to budete dělat, může stačit jen 30 vteřin. Důležité je, abyste opravdu cítili radost z této změny, jakoby se již uskutečnila. To stačí k tomu, aby se váš malý a přesto velký příspěvek připojil kvantovým způsobem, kterým zákon přitažlivosti pracuje. Společně tak vytvoříme OBROVSKOU sílu, která navždy změní tento svět, pro dobro všech lidí.

Jděte do toho. Stačí, když to uděláte jednou. Přestaňte teď jednoduše s tím, co právě děláte (pravděpodobně čtete) a zavřete oči. Představte si, že se objevila úžasná zpráva o něčem, co jste již dávno chtěli, aby se stalo, a pociťujte radost, kterou byste v takovou chvíli cítili. Vizualizujte si to ……… ZROVNA TEĎ! A je to! Líbilo se vám to? Kolektivní vědomí si zrovna vzalo váš hlas. Díky za všechny. Váš příspěvek byl přidán k obrovské vlně energie měnící paradigmata, která již obklopuje planetu. Zákon přitažlivosti zajistí, že se naše přání a volba stane.

Pokud jste již vaši vizualizaci provedli, přichází teď druhá důležitá část. Tento projekt pracuje na principu „každý zná každého“. Říká se, že když tuto zprávu pošlete 6x, dostane se ke každému na planetě. Takže Vás prosíme, abyste poslali tento email VŠEM, koho máte v adresáři, o kom si myslíte, že by se k této prosvětlovací akci mohl připojit. Když to uděláte, můžeme vytvořit obrovskou armádu světla. A to dokonce za jediný den!

Moc Vám děkujeme, že jste se připojili k této akci. Matka Země, my všichni, kdo toužíme po míru a harmonii zrovna jako vy, jsme vám vděčni. Buďme vděčni a podporujme každého, kdo se připojil, protože to děláme SPOLEČNĚ! Prosím pošlete tento email teď. Neodkládejte to. Teď je čas to udělat.

Protože moje srdce souzní s obsahem a záměrem tohoto textu, který mi byl přeposlán, dovolil jsem si ho nepatrně opravit a vylepšit na základě svého nejlepšího vědomí. Věřím, že přispěje k rozšíření světla a růstu vědomí na naší krásné planetě Zemi.
S láskou děkujeme.

Břetislav


O mojí práci Doporučuji