Spustit hudbu Vypnout hudbu

Břetislav Bátěk

Telefon: 776 112 362
Email: breetabatek@seznam.cz
www.sebeleceni.cz  IČO: 01299816
Číslo účtu: 2300701019 /2010 Fio banka


Adresa pro individuální terapie a léčení

Všechna individuální léčení, terapie a konzultace provádím na mojí adrese Štichova 46/668, Praha 4 – Háje 149 00. Pro domluvu termínu individuálního sezení použijte prosím můj mail, nebo telefon. Stačí SMS, kde uvedete důvod návštěvy, své celé jméno a datum narození. Obratem Vám nabídnu termín.

.

Popis cesty

Z metra Háje vystoupíte východem s eskalátorem, přejdete přes most na druhou stranu silnice. Jedete autobusem dvě zastávky na konečnou – Jižní město (všechny mají označení na světelné tabuli Jižní město). Dále pokračujete ve směru výstupu dlážděným chodníčkem přes travnatou plochu přechod přes silnici a chodníkem lemovaným lipovou alejí. Na konci zahnete doleva do ulice Otická a první budova vpravo, první vchod 46/668. Zazvoňte a chvíli vyčkejte mého příchodu. Přijdu si pro Vás. Cesta z metra Háje ke mě domů trvá asi 10 minut.

dům

 


Adresa místa konání meditací, přednášek a seminářů


Centrum zdraví NATURA

Italská 2, Praha 2 , PSČ 120 00 (metro Náměstí míru nebo I.P.Pavlova)
Jedná se o dům, který sousedí s náměstím Míru a jeho vchod je z ulice Italská. Dvě minuty cesty z metra náměstí Míru a pět minut z metra I.P.Pavlova. Zvonek má označení Natura, vchod do prostor centra je hned v přízemí za lítacími dveřmi vlevo.
Více informací o centru: www.centrumnatura.cz


 

 

O mojí práci Doporučuji