Spustit hudbu Vypnout hudbu

Břetislav Bátěk

Telefon: 776 112 362
Email: breetabatek@seznam.cz
www.sebeleceni.cz  IČO: 01299816
Číslo účtu: 2300701019 /2010 Fio banka


Adresa pro individuální terapie a léčení

Všechna individuální léčení, terapie a konzultace provádím na mojí adrese Štichova 46/668, Praha 4 – Háje 149 00. Pro domluvu termínu individuálního sezení použijte prosím můj mail, nebo telefon. Stačí SMS, kde uvedete důvod návštěvy, své celé jméno a datum narození. Obratem Vám nabídnu termín.

.

Popis cesty

Z metra Háje vystoupíte východem s eskalátorem, přejdete přes most na druhou stranu silnice. Jedete autobusem dvě zastávky na konečnou – Jižní město (všechny mají označení na světelné tabuli Jižní město). Dále pokračujete ve směru výstupu dlážděným chodníčkem přes travnatou plochu přechod přes silnici a chodníkem lemovaným lipovou alejí. Na konci zahnete doleva do ulice Otická a první budova vpravo, první vchod 46/668. Zazvoňte a chvíli vyčkejte mého příchodu. Přijdu si pro Vás. Cesta z metra Háje ke mě domů trvá asi 10 minut.

dům

 


Adresa místa konání meditací, přednášek a seminářů


Dajána – relaxační centrum

Doudlebská 4, Praha 4 – metro Pankrác (2 min. od metra, naproti OC Arkády)
Z metra Pankrác stoupejte po schodech nahoru stále vpravo, až se dostanete na chodník před OC Arkády. Přejděte vlevo přes přechod k restauraci Potrefená husa a dejte se vlevo po chodníku, do průchodu mezi kancelářskými budovami Gemini. Hned za nimi budete mít vlevo oplocenou stavbu a vpravo čínskou restauraci. Mezi nimi projdete pár metrů rovně a kolem druhého činžovního domu zahnete vpravo. Druhý vchod (s vínovou fasádou) je ten Váš. Na zvonku je napsáno Dajána. Je to asi dvě minuty od stanice metra Pankrác.
Více informací na stránkách: www.dajanapraha.cz

.

Centrum zdraví NATURA

Italská 2, Praha 2 , PSČ 120 00 (metro Náměstí míru nebo I.P.Pavlova)
Jedná se o dům, který sousedí s Náměstím míru a jeho vchod je ulicí Italská. Dvě minuty cesty z metra Náměstí míru a pět minut z metra I.P.Pavlova. Zvonek má označení Natura, vchod do prostor centra je hned v přízemí za lítacími dveřmi vlevo.
Více informací o centru: www.centrumnatura.cz


 

 

O mojí práci Doporučuji