Spustit hudbu Vypnout hudbu

 

Obalka +obsah OK

Není mnoho věcí, které člověk k úspěšnému putování na pozemské cestě životem skutečně potřebuje. Základní kvalitou, od které se vše v našem tvoření odvíjí, je energie. Postavit se do svojí síly je primárním předpokladem pro klidný, radostný a naplněný život v hojnosti a lásce. Proto jsem na základě svých dlouhodobých zkušeností a terapeutické praxe napsal e-book, který vám pomůže vejít do světa vnitřní síly, radostného tvoření, hojnosti a láskyplných vztahů.

Sestavené cvičení „Postavit se do síly“ vám pomůže otevřít dveře do nové reality prožívání života. Je mnoho těch, kteří před vámi své dveře s pomocí tohoto systému otevřeli, i zástup těch, kteří je teprve otevřou a vejdou. S tímto e-bookem je to možné pro každého. Vložil jsem do něj dobrý záměr, moudrost svou i všech přede mnou a své srdce. Právě proto mohu říci, a řada lidí to stále potvrzuje, že tato technika je velmi jednoduchá, účinná a přináší žádané výsledky. Stačí se jen rozhodnout a udělat krok za sebe a pro sebe. Vyčistíte minulost, odpustíte, přijmete přítomnost, postavíte se do síly všech svých předků i moudrosti svojí duše a vejdete do láskyplné hojnosti vesmíru. Věřte, že je to pro nás všechny skutečně možné. Technika je vhodná pro ty, kdo hledají svoji sílu a schopnosti vyjádření svého potenciálu. Je také vynikající pomůckou v rukách všech terapeutů, kteří se snaží naše životy harmonizovat a rozvíjet. Vám všem k tomu přeji šťastnou a úspěšnou cestu.

Pokud shledáte tento e-book pro sebe prospěšným, pak by také mohl být velmi dobrým dárkem pro někoho z vašich blízkých. Koupíte-li ho jako dárek, pak bude dotyčnému zaslán s vaším věnováním. Budu potěšen, když budete chtít doporučit a odkázat na moje stránky www.sebeleceni.cz

Cena E-booku je 280 Kč.

Po zaplacení částky na účet číslo: 2300701019/2010 vám e-book přijde na váš e-mail, který i se svým jménem napište do níže uvedeného sběrače kontaktů „Postavit se do síly.“ Pokud budete chtít e-book věnovat jako dárek, pak do poznámky napište své přání a mailovou adresu obdarovaného. Pro identifikaci platby bankou uveďte prosím do zprávy pro příjemce jméno a příjmení. Přeji vám s e-bookem mnoho úspěchů a radostných posunů v životě.

O mojí práci Doporučuji