Spustit hudbu Vypnout hudbu

Baner na stránku semináře

 

Semináře jsou určeny těm, kteří se chtějí vzdělávat a rozvíjet duševní a psychické schopnosti pro zkvalitnění a hojnost svého života. Umožňují jasněji vidět a rozumět svojí životní cestě a využít dosažené schopnosti k naplnění a radosti. Skvělá témata seminářů, léčivé meditace, výborná hudba, psychická cvičení a osobní přístup vedou k jednotě těla, mysli a ducha. Umožňují dávat do souvislosti vědecké a spirituální pohledy a učí vytvářet svoje vlastní názory a zkušenosti na život.

Prostřednictvím seminářů a meditačních večerů s přednáškami mohu lépe vyjádřit svůj život zasvěcený sebepoznání, celostnímu léčení a práci na sobě a sdílet tak své zkušenosti s ostatními. Stejně jako v osobní práci s klienty, i zde mohu využívat svůj velký dar probouzet radost, uvědomění a vést lidi k vnitřní práci na sobě. Moje milující srdce vidoucí v druhých přirozený a krásný potenciál pomáhá ostatním rozvinout své dary a směrovat svůj život přes naplněné vztahy a sebevyjádření k radosti.

Přijď prožít léčivé okamžiky vnímání svojí celistvosti moudrosti a krásy.

.

programem seminářů Vás bude provázet

Břetislav Bátěk

místo konání a rezervace

Relaxační centrum Dajána – Doudlebská 4, Praha 4 (metro Pankrác)

Vstupné: 400 Kč (platba na místě)
Pro omezený počet míst a přípravu prostoru je nutná rezervace
Rezervace: SMS 776 112 362 nebo e-mail: breetabatek@seznam.cz
Více informací o meditačních i léčivých večerech a seminářích naleznete zde

.

PODROBNÝ ROZPIS NÁSLEDUJÍCÍCH SEMINÁŘŮ

 


22.11.2017/ 18:00-21:30 / Relaxační centrum Dajána

Zůstaňme zdraví

Je lepší podporovat mír, než o něj bojovat. Je jednodušší udržovat zdraví, než bojovat s nemocí. Zdraví je přirozeností života, které tak nepřirozeně budujeme, když o něj přicházíme. Zdravým člověkem je ten, kdo se umí dívat na všechny části osobnosti, které svým přístupem k životu podporuje a udržuje v harmonii a rovnováze. Protože vše se vším souvisí, není rozdíl mezi zdravým tělem a zdravým životem. Seminář o souvislostech mezi fyzickým, emočním, mentálním a duševním pohledem na život a zdraví. Cesta k nastolení nového přístupu a dobrých návyků pro zdravý život vyjadřující harmonii těla, mysli a ducha.


6.12.2017/ 18:00-21:30 / Relaxační centrum Dajána

Povolání jako životní cesta

Je možné vytvořit svět, kde budeme pracovat a tvořit z úrovně našich nejrozvinutějších schopností a radosti. Může se moje zaměstnání stát zdrojem síly, spokojenosti, naplnění a ještě být studnicí hojnosti vlévající se do mého života? Jak to souvisí s poznáním sebe? Kdo jsem a proč tu vlastně jsem? Poznat sebe, naučit se vynést na povrch a rozvinout své kvality a potenciál, znamená žít svůj naplněný život v hojnosti. Seminář, který ti pomůže rozpustit pochybnosti o sobě a svých kvalitách. Seminář, který ti ukáže nástroje a možnosti pro vytvoření zaměstnání, které naplní a vyjádří tvoji životní cestu duše.


10.1.2018/ 18:00-21:00/ Relaxační centrum Dajána

Osudová cesta

Naše životy jsou protkány moudře spředenými nitkami událostí a setkání, které nás vedou k lásce a uvědomění. Naplnění a spokojenost vyplývá z následování plánu duše, který se snažíme svojí pozemskou poutí uskutečnit. Jak bychom mohli něco tak velkého, jako je transformace osobnosti uskutečnit bez moudrého plánu? Kdo a kde tento plán vytváří, k čemu a jak nám slouží? Dá se nějak změnit, nebo obejít? Kde je v něm naše svobodná volba? Seminář o radostné cestě duše pozemským životem, který vás probudí.


7.2.2018/ 18:00-21:00/ Relaxační centrum Dajána

Milovat sebe

Učit se žít více láskou je naší nejhlubší touhou a také radostí. Nezávisle na tom, kým právě jsme a kde jdeme, stále se učíme milovat. Tím klíčem, který otvírá lásce a veškeré hojnosti života dveře je láska k sobě. Bezpodmínečným přijetím sebe se učíme milovat druhé, svět a život. Seminář o důležitosti poznání a přijetí sebe samých v lásce. Uvědomění kroků vedoucích k porozumění a odpuštění sobě. Jak dalece dokážeme změnit svět láskou k sobě, když si uvědomíme, že stav dnešního světa je odrazem naší schopnosti milovat sebe?


7.3.2018/ 18:00-21:00/ Relaxační centrum Dajána

Léčivá síla zvuku, aneb proč mít tibetskou mísu a deštný sloup

Dnešní svět je zahlcen hlasitými a neharmonickými zvuky. Proto raději utíkáme někde mimo všechno dění do ticha, které už ani neexistuje. Je však možné uskutečnit mír a nastolit ticho v sobě. Zažít božský klid prostřednictvím objevení svého vlastního vnitřního tónu. A harmonické tóny jsou schopné nás touto cestou nejen doprovázet, ale také léčit a pozvedávat. Stará učení říkají, že prvotní byl zvuk. Proto jsou harmonické tóny klíčem a pomocníkem k proniknutí do hlubin tajemství života a vesmíru. Seminář s tibetskou mísou a deštným sloupem k podstatě bytí.


 

Semináře

.


Momentálně ukončené cyklusy samostatných seminářů, které mohou být dle zájmu otevřeny a přednášeny ve vašem centru.

Máte-li zájem napište, dle možností Vám rád vyhovím.


Zvolte si zaměření semináře kliknutím na příslušnou ikonu

zdraví        osobní růst

.

O mojí práci Doporučuji