Spustit hudbu Vypnout hudbu

Správná nosní hygiena je důležitá u dospělých, dětí i u kojenců, jelikož nosní dutiny jsou ideálním místem pro šíření bakterií. Pokud je na sliznici příliš velké množství hlenů nebo pokud je naopak nadměrně vyschlá, jedná se o nepříznivé faktory pro respirační výměnu s vnějším prostředím.

Složení Nasal Isotonic Daily:

Přírodní mořská voda z oceánu zpracována na základě originálního postupu Reného Quintona. Koncentrace snížena na roztok izotonický (9 ‰) s pramenitou vodou – bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní. Sprej 150 ml: mořská voda: 43 ml, voda: 107 ml. Přírodní produkt bez zápachu. Výrobek není ošetřen jakýmkoliv ozařováním.

Poznámka:

Na začátku používání Quinton nosní hygieny Isotonic může z nosu vytékat vodnatá sekrece v důsledku odstředivého účinku přírodní mořské vody.

Použítí:

Quinton nosní hygienu Isotonic lze používat několikrát denně. Sprej lze aplikovat v jakékoliv poloze. Stlačený plyn se nedostane do kontaktu s roztokem. Anatomický difuzér je doporučen jak pro dospělé tak i pro děti i kojence. Nasaďte na lahvičku koncovku určenou pro aplikaci do nosu. Opatrně vložte koncovku do nosu. Stisknutím koncovky zahájíte zvlhčování. Současně s tím vdechujte.

Cena Nasal Isotonic 385 Kč / Spray 150 ml

Objednávka
Pro objednání uvedeného výrobku pište na můj mail: breetabatek@seznam.cz, nebo SMS na tel: 776 112 362
Do objednávky s osobním vyzvednutím uveďte název výrobku, počet kusů a váš telefon.
Adresa pro osobní vyzvednutí zboží: Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, Praha 4 – Kunratice. Je nutné předem domluvit termín a čas předání.
Do objednávky s doručením Dobírkou uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon.
Objednané zboží vám zašlu do 10 dnů dobírkou na uvedenou adresu i ze způsobem užívání a dávkováním pro vás.

quinton-spray

O mojí práci Doporučuji