Spustit hudbu Vypnout hudbu

Quinton Isotonic je přírodní mořská voda s minerály z oceánu, získávaná z oblastí, které objevil René Quinton v roce 1907. Tento roztok obsahuje kompletní spektrum všech mořských iontových minerálů (stopových prvků) v organické formě, které jsou výsledkem regulačního působení mořské biocenózy. U Isotonického provedení je plazma ředěna kvalitní pramenitou vodou s nízkým obsahem minerálů, poměrově tak, jako se nachází v krevní plazmě. Jedná se o čistě organický produkt získaný prostřednictvím chladné mikrofiltrace, čímž vzniká koncentrace původního hypertonického roztoku mořské plazmy.

Vyrábí se z mořské vody čerpané 10 metrů nad dnem a 30 metrů od povrchu (zóna slunečního průniku) v oblastech uvedených René Quintonem. Tato voda je filtrována speciálními filtry 0,22 mikronů. Práce na Université Internationale de la Mer v Nice prokázaly význam těchto jedinečných míst kde se mořská vody čerpá, a to jak v oblasti bezpečnosti tak v originalitě pro produktovou čistotu. Pitné ampule Quinton jsou připravovány ve sterilním prostředí bez kontaktu s kovy, bez zvýšení teplot a zcela přesně podle původního protokolu fyziologa a biologa René Quintona. Mořská voda si tímto zpracováním vždy zachovává svou molekulární rovnováhu a energetickou rovnováhu.

Složení

Na trhu je mořská plazma Quinton k dostání ve dvou verzích, a to Isotonické a Hypertonické. U Isotonického provedení je plazma ředěna kvalitní pramenitou vodou s nízkým obsahem minerálů, poměrově tak, jako se nachází v krevní plazmě. Ve výzkumech byla dokonce isotonickou mořskou plazmou nahrazována krev smrtelně nemocným psům, jejichž zdravotní stav se rychle a výrazně zlepšil. René Quinton takto léčil tisíce nemocných dětí a těhotných žen, neboť mořská plazma dokáže vyživovat i vnitřní část buněk a má kladný vliv na genovou expresi, což má blahodárné účinky na plod. Hypertonické provedení mořské plazmy je mnohem koncentrovanější a to přesně tak, jak je čerpané v plazmatických vírech oceánu. Tato forma dokáže zajistit rychlou mineralizaci oslabeného a vyčerpaného organizmu.

Přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, bakteriologicky dokonale čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000)

Vlastnosti a působení

  • Nastoluje rychle prostředí k bezchybné komunikaci jednotlivých buněk lidského těla.
  • Je dokonalým zdrojem přirozeného přísunu všech potřebných minerálů. Cílem je remineralizace a revitalizace organismu, čímž dochází k rychlému ústupu příznaků mnoha nemocí.
  • Doporučeno pro osoby, které absolvují náročný fyzický trénink, psychické zatížení, rekonvalescenci z nemoci a     všechny druhy námahy.
  • Přispívá výrazně k obnově ion-katalických funkcí.
  • Zvyšuje výrazně imunitu lidského těla.
  • Aktivuje a reguluje správný chod celého metabolismu.
  • Za optimální dávku je považován objem přípravku v rozmezí od 1 do 4 ampulí denně.

Pravidelným užíváním mořské plazmy Quinton pomáháme také zabránit oxidaci a dehydrataci buněk, což zajistí výživu, hydrataci, pružnost a tonus pokožky a funkčnost celého organizmu. Minerály jsou tím, co naše tělo nutně potřebuje a pokud je máme v přesném poměru, jako se nachází v krevní plazmě, což platí u ampulí Quinton, pak se jedná o nejefektivnější a přírodní cestu ke zdraví.

Mořskou plazmu Quinton mohou samozřejmě používat i zdraví lidé k udržování svojí kondice a mladistvého vzhledu. Uživatelé běžně popisují výrazné zvýšení energie, zlepšení schopnosti koncentrace a snížení potřeby spánku. Vrcholoví sportovci ji používají pro maximalizaci svých výkonů bez deficitního zatížení těla. Z údajů studií a zkušeností sportovců vyplývá, že užívání prospívá rychlému a úplnému zotavení z celkové únavy a únavy svalů po výrazné aktivitě. Je tomu tak díky využití ideální rovnováhy elektrolytů, která pomáhá udržovat stálou a optimální hydrataci těla a vyrovnanost PH v organizmu.

 

Dávkování pro léčení a regeneraci

Kojenci do jednoho roku – 1 ampulka Quinton Isotonic v kojenecké láhvi ráno

Děti od 2 do 5 let – 2 ampulky Quinton Isotonic denně

Děti od 5 let, dospívající a dospělí – 3 ampulky denně první tři týdny, potom snížit na 2 ampulky denně

Podrobný popis dávkování na konkrétní zdravotní problémy jsou rozepsaní v knize Léčba mořskou plazmou.

 

Výrazně pomáhá při

Tělesném a duševním vyčerpání, anorexii, veškeré únavě, depresích, osteoporóze, ortostatické synkopě, hypotenzi, intenzivním sportovní tréninku. Všechny patologické dysfunkce mají souvislost s iontovou nerovnováhu v těle. První výrazné výsledky očekávejte nejdříve po třech týdnech pravidelného užívání. I když nejsou popsané žádné nepříznivé účinky, doporučuje se při dlouhodobém užívání občasná lékařská kontrola.
Kontraindikace: žádné
Nežádoucí reakce: žádné

Kniha Léčba mořskou plazmou – Jean-Cloude Secondé

Jean-Cloude Secondé přináší v této knize velmi cenné informace o neprávem zapomenutém géniovi XX.století, kterým byl René Quinton. Práce René Quintona znamenala průlom v lékařské vědě. Sta tisíce lidí byly s úspěchy léčeny pomocí speciální mořské plazmy Quinton, která je pro naše těla tou nejvhodnější látkou, kterou si dokážeme představit. Je totožná s lidskou krevní plazmou, což předznamenává úžasné vědecké objevy. Nastal čas pro znovuobjevení práce muže, který zasvětil svůj život vědě a zcela ojedinělým výzkumům pro blaho člověka.

 

Cena Quinton Isotonic – balení 30ks ampulí – 900 Kč
Kniha Quinton – Léčba mořskou plazmou – Jean-Claude Secondé – 230 Kč

Objednávka
Pro objednání uvedeného výrobku pište na můj mail: breetabatek@seznam.cz, nebo SMS na tel: 776 112 362
Do objednávky s osobním vyzvednutím uveďte název výrobku, počet kusů a váš telefon.
Adresa pro osobní vyzvednutí zboží: Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, Praha 4 – Kunratice. Je nutné předem domluvit termín a čas předání.
Do objednávky s doručením Dobírkou uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon.
Objednané zboží vám zašlu do 10 dnů dobírkou na uvedenou adresu i ze způsobem užívání a dávkováním pro vás.

Quinton isotonic

O mojí práci Doporučuji