Spustit hudbu Vypnout hudbu

Ořešák černý – americký (Juglans Nigra) je v našich končinách velice vzácný. Vyskytuje se většinou ve starých zámeckých zahradách a jde převážně o přísně chráněné stromy. Proto je tato tinktura v ČR a SR téměř neznámá a to i přes to, že jde o naprosto skvělý preparát. Zákazníci, kteří si tinkturu zakoupí, budou bez jakýchkoliv pochybností velmi spokojeni. Na jednu kůru pro jednoho člověka je zapotřebí minimálně tří lahviček. Pro srovnání – cena 100 ml této tinktury v Německu se pohybuje kolem 20 EUR, což je více než 500 Kč. Nejde tedy o nějaký luxusní a předražený výrobek, ale o cenově dostupný, funkční a maximálně kvalitní preparát, který pomáhá mnoha lidem od jejich vleklých zdravotních problémů. Tato tinktura z Ořešáku černého a její zdokonalený recept od Dr. Huldy Clarkové je v současné době bez jakýchkoliv pochybností jedním z nejdokonalejších přípravků k očistě střevního traktu od usídlených parazitů a jejich vývojových stadií včetně vajíček. Tinktura z Ořešáku černého je notifikována Ministerstvem zdravotnictví ČR.

 Použití

– Při očistě od nežádoucích parazitů, virů, bakterií a plísní bez ohledu na jejich vývijové stádium
– Podporuje trávení a zdravou chuť k jídlu
– Eliminuje vznik žlučových kamenů a podporuje zdravou žluč
– Pro potřebu čistění organismu
– Ulevuje ledvinám od bakterií
– Výborné protinádorové působení
– Pomáhá proti alergiím
– Zvyšuje obranyschopnost organismu, zlepšuje činnost centrální nervové soustavy a celkově posiluje organismus

Umí si velmi dobře poradit s těmito neduhy

Candida, Celutitida, Cysty, Hepatitida, Chlamidie, Kandidóza, Kondylomata, Kvasinky, Mykózy, Myomy, Opary, Plísně, Rakovina.

Co se děje ve střevním traktu?

Dr.Clarková vždy upozorňovala, že parazity máme všichni a že se jedná o zcela běžnou věc. Vzhledem k našemu „modernímu“ způsobu života však dochází ke zcela nenormálním a mnohdy život ohrožujícím stavům právě z důvodu výskytu a pomnožení parazitů, kteří svá vajíčka protlačují přes mikroskopické trhlinky ve střevech do krevního oběhu, čímž dochází k velkému, postupujícímu a skrytému nebezpečí. Vajíčka parazitů jsou krví roznášena k jednotlivým orgánům po celém těle. Paraziti mají vlastní maskovací systém, který je chrání od zničujících účinků našeho imunitního systému. Využívají živin a tělesných tekutin a proto je náš imunitní systém považuje za součást těla. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se ve fyzické podobě mohou projevit až za několik let od prvotní kontaminace. Největším problémem však je, že postupným zamořováním našeho těla parazity dochází také ke snižování účinnosti lidského imunitního systému. Platí zde jednoznačné a neměnné pravidlo: parazitizmus = snižování imunity.

Ještě neznámý, ale účinný lék

Paraziti se do těla dostávají několika způsoby, z nichž je nejčastější běžná strava a voda. Dále je to kousnutí hmyzem, nebo vdechnutím. Není možné se tomu vyhnout. Stavu, kdy je vaše tlusté i tenké střevo osídleno různými parazity, kteří denně produkují sta tisíce vajíček, se dá však účinným způsobem bránit. Dr. Clarková radí provést dvakrát ročně očistnou kůru s tinkturou z Ořešáku černého – amerického. Tento nesmírně účinný prostředek a informace o něm získala Dr.Clarková od členů indiánského kmene, který pomocí zelených slupek z ořešáku černého léčil mnohá těžká onemocnění. Poté tento způsob očisty střev a těla představila Dr.Clarková celému světu. Jako doplněk stravy je tato tinktura z ořešáku amerického notifikována Ministerstvem zdravotnictví.

Výroba
Tinktura, která je z hlediska skladování a užívání pro očistu střev nejvhodnější, se vyrábí z nedozrálých plodů stromu. Nejedná se o spadané ořechy, ale o pracně trhané, nepoškozené plody. Ořešák černý je strom, dorůstající až čtyřicetimetrových výšek a ke sklizni jsou nutné výsuvné plošiny. Ve chvíli, kdy se ve slupkách ořechů nachází maximální množství účinných látek (zjišťuje se laboratorně) je velice krátké časové období na jejich sklizeň a bezchybné zpracování. Zdokonalený recept Dr.Clarkové pro profesionální výrobu této tinktury je poměrně složitý. Problematické bylo zejména shánění mrazících boxů, které ořechy šokově před vlastní výrobou zmrazí na – 50 stupňů Celsia a teprve poté začíná vlastní výrobní proces. Výroba probíhá dále v několika krocích, které musí být přesně dodrženy, aby byl v tinktuře zajištěn maximální obsah účinných látek. Vlastní louhování je pod zvýšeným tlakem bez přístupu vzduchu v naprosté tmě a jeho délka je stanovena dle obsahu louhovací nádoby. Po ukončení louhování nastává fáze filtrace a plnění do tmavých, skleněných lahviček o obsahu max. 100 ml. Výroba této tinktury je sice poměrně složitá, ale výsledek však stojí za to. Tento postup výroby zajišťuje o cca 40% vyšší účinnost oproti běžným tinkturám, které jsou vyráběny pouhým ponořením ořechů do alkoholu. 

Jak užívat tinkturu z ořešáku amerického

Vnitřní užití

Očistu trávicího ústrojí je podle výzkumů a zjištění dr. Clarkové doporučeno provádět 2x ročně. Jedno balení obsahující čtyři lahvičky 50 ml je určeno pro člověka o hmotnosti 50-85 kg. Při hmotnosti nad 85 kg se doporučuje osm lahviček, tedy dvě balení. V případě intenzivního zamoření parazity je možné použít intenzivní léčbu a množství tinktury navýšit. U velmi těžkých onemocnění je vhodné užívat extra silnou tinkturu v množství, které člověk snese bez nevolnosti.

Tinktura se užívá ráno nalačno alespoň 30 minut před jídlem a večer alespoň 30 min. po jídle. Tinktura se doporučuje užívat všem členům společné domácnosti najednou.

– Je doporučeno prvních 3-5 dní užívat 20 kapek ráno a večer a dále je možné zvýšit až na 40 kapek ráno a večer a při tomto dávkování zůstat až do využívání celé kůry.

– Lze užívat rozpuštěné v 1- 2 dcl vody, jablečného, pomerančového nebo mrkvového džusu. Nikdy neředit v horkých nápojích. Nenechávat lahvičky otevřené a hned po naředění polknout.

– V začátcích užívání se mohou objevit průjmy, bolesti kloubů, zad a podobně. Jedná se o detoxikační příznaky, které brzy ustoupí. Důležité je zůstat ve vnitřním klidu a důvěře, že se pro vás děje to nejlepší.

Cena balení 4ks skleniček 50ml za 580 Kč
Balení obsahuje podrobný návod k užívání.

Objednávka
Pro objednání uvedeného výrobku pište na můj mail: breetabatek@seznam.cz, nebo SMS na tel: 776 112 362
Do objednávky s osobním vyzvednutím uveďte název výrobku, počet kusů a váš telefon.
Adresa pro osobní vyzvednutí zboží: Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, Praha 4 – Kunratice. Je nutné předem domluvit termín a čas předání.
Do objednávky s doručením Dobírkou uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon.
Objednané zboží vám zašlu do 10 dnů dobírkou na uvedenou adresu i ze způsobem užívání a dávkováním pro vás.

O mojí práci Doporučuji