Spustit hudbu Vypnout hudbu

Velmi vhodným doplňkem při celkové detoxikaci a očistě těla je koupelová sůl, která upravuje Ph koupelové vody a následně těla. BS obsahuje látky, které přispívají k výrazné očistě celého těla, dochází k rychlé regeneraci kůže a normalizaci Ph.

  • Upravuje Ph koupelové vody na zásaditou hodnotu
  • Podporuje obnovu nejsvrchnější vrstvy pokožky
  • Působí podpůrně při detoxikačních a očistných kúrách
  • Působí silou bazických minerálů a larimar powder
  • Lze využívat pro celkové nebo jen částečné koupele nohou, rukou atd.
  • Díky aktivním přírodním minerálům pomáhá k očistě pokožky
  • Velmi rychle a účinně neutralizuje kyselost kůže
  • Pomáhá při čistících kúrách a regeneruje svaly při sportu a stresu
  • Zklidňuje a uvolňuje tělo i mysl

 

Bázická koupelová sůl pomáhá výrazně s odstraněním překyselení organismu

Překyselení organismu je většinou způsobeno nevhodným jídlem, těžkou fyzickou námahou, výrazně také stresem, častým rozčilováním a špatným životním stylem vůbec. Překyselení organismu může způsobovat řadu závažných onemocnění od ekzémů, cyst, kardiovaskulárních chorob až po rakovinu. Varovnými signály překyselení je například silný či neobvyklý zápach při pocení, zvláště při tělesné aktivitě a při koupání, časté bezdůvodné zčervenání kůže, svědění apod. Všechny tyto příznaky ukazují na nadměrnou kyselost. Při koupeli v BS zcela jistě a velmi rychle zjistíte její účinek. Jen při samotném pocení poznáte po týdenním používání bazické koupele razantní rozdíl. Zápach při pocení jde najednou do ústraní a časem úplně vymizí.


Značný účinek zaznamenají také sportovci.

Po tréninku, kdy očekáváte, že vás bude díky vylučované kyselině mléčné bolet celé tělo, se vyzkoušejte vykoupat v bázické soli a uvidíte. Svalová bolest se buďto vůbec nedostaví, nebo se objeví jen opravdu mírně. Bázická sůl totiž váže i ty největší škodliviny, které jsou v nás usazené.
Není sůl jako sůl. Například sůl z Mrtvého moře by se mohla zdát jako velmi zdravá, ale opak může být pravdou. Sůl z Mrtvého moře způsobí dočasné zlepšení kožních dysfunkcí, zatlačí vylučované kyseliny zpět do těla, a jelikož má Ph 6,7 tedy kyselé, pak častá koupel v ní by mohla spíše uškodit. Kyseliny je potřeba z těla dostat ven, ne naopak. BS je vhodná téměř pro všechny lidi. Pokud se budete pravidelně koupat v BS, riziko onemocnění různými chorobami i rakovinou bude velmi redukováno. V zásadité koupeli je vhodné setrvat alespoň 30 minut, ideální doba je až kolem jedné hodiny. Užijte si tuto koupel, relaxujte při ní a užívejte si klid a současně očistu, která při koupeli probíhá, aniž cokoliv děláte. Pro zvýšení účinnosti v průběhu koupele je vhodné kůži každých 10 až 15 minut třít žíňkou z Lufy nebo kartáčovat, aby se kyseliny z těla mohly lépe uvolňovat.

Na základě zkušeností mnoha lidí i mojí, mohu Bázickou koupelovou sůl opravdu doporučit všem, kteří chtějí, aby jejich tělo bylo co nejdéle zdravé a aby měli šťastný a spokojený život.

Zásadité obklady
Aplikujte na bolavé klouby, páteř, krk, kolena. V malé misce rozpustíte dvě lžíce bazické koupelové soli, namočíme obklad, vyždímáme a přikládáme na postižená místa. Překryjeme ručníkem a necháme klidně celou noc působit.

Koupele chodidel
Zásadité koupele chodidel jsou vhodným zahájením zásadité péče o tělo. Tato koupel podporuje jemné odkyselení, šetrnou detoxikaci chodidla a odlehčí čistící funkci ledvin (provádějte alespoň 5x týdně). Ponořením celého těla do bazické koupele se aktivuje velké množství potních a mazových žláz a tím dochází k rychlému vyloučení velkého množství kyselin z těla. Celotělová koupel s použitím 4-6 polévkových lžic na jednu koupel je nejefektivnější zásaditá procedura, kterou můžete provádět. Tu je vhodné opakovat minimálně 2x týdně.

Cena 500 Kč/ obsah balení 750 ml

Objednávka
Pro objednání uvedeného výrobku pište na můj mail: breetabatek@seznam.cz, nebo SMS na tel: 776 112 362
Do objednávky s osobním vyzvednutím uveďte název výrobku, počet kusů a váš telefon.
Adresa pro osobní vyzvednutí zboží: Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, Praha 4 – Kunratice. Je nutné předem domluvit termín a čas předání.
Do objednávky s doručením Dobírkou uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon.
Objednané zboží vám zašlu do 10 dnů dobírkou na uvedenou adresu i ze způsobem užívání a dávkováním pro vás.

Bázická sůl

 

O mojí práci Doporučuji