Spustit hudbu Vypnout hudbu

Křemelina (Diatomaceus Earth) je velmi prospěšný doplněk stravy, který mechanicky od­straňuje větší parazity žijící v trávi­cím ústrojí, detoxikuje organismus, odstraňuje z těla nežádoucí bakterie a další látky jako například houby, viry, prvoky, pesticidy, endotoxiny, zbytky drog a těžkých kovů. Tím zvyšuje odol­nost imunitního systému člověka. Doplněním minerálů vyživuje vlasy, nehty, pokožku, vazy, klouby, zlepšuje elasticitu pokožky, čímž přirozeně odstraňuje vrásky.

  • Křemelina je nezpevněná hornina, která je tvořena většinou opálovými schránkami rozsivek (jednobuněčné řasy), dle nichž se označuje též jako rozsivková zemina. Kromě schránek rozsivek a jejich úlomků jsou v křemelinách zastoupeny jílové minerály, nejčastěji kaolinit a ilit. Křemelina je velice jemnozrnný, práškovitý a jílovitý sediment.
  • Na stupnici tvrdosti se nachází na 7. místě (diamant je na stupni 9). Má tvar mikroskopických válečků, které když procházejí tenkým a tlustým střevem, mechanicky čistí jejich stěny od hlenu, plísní a parazitů. Čistými střevy předcházíme tvorbě polypů, vředů a rakovině.
  • Vyživuje tělo rostlinným křemíkem – základním stavebním kamenem, jehož doplňování je vysoce žádoucí pro správný vývoj a fungování našeho organismu. Zvyšuje odolnost imunitního systému člověka, má pozitivní vliv na celkové zdraví starších lidí, chrání před nebezpečnými volnými radikály, působí preventivně proti vzniku srdečních onemocnění, chrání před Alzheimerovou chorobou, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, pozitivně ovlivňuje močové cesty a funkci ledvin, napomáhá léčbě kožních chorob, má pozitivní vliv na ženy v menopauze.
  • Obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků jako například vápník, hořčík, draslík, sodík, zinek, měď, železo stříbro, molybden, fosfor, chrom a další.
  • Je bez zápachu a bez chuti. Nadbytečné množství tělo vyloučí, jedná se o 100% přírodní složení. Prášek neobsahuje žádná aditiva, barviva či ochucovadla. Pro lidský organismus má křemík nezastupitelný význam. Je nezbytnou součástí mnoha enzymů řídících chemické reakce v našem těle. Spolu s vápníkem a hořčíkem přispívá ke stavbě pevných kostí a k tvorbě pojivových tkání (kůže, nehtů, vlasů), kterým dává pevnost a pružnost. Je jedním ze základních stavebních kamenů svalových tkání. Má vysoké protizánětlivé účinky, zrychluje hojení ran a působí proti stárnutí kůže.
  • Výrobek je testován nezávislou akreditovanou laboratoří v ČR a notifikován Ministerstvem zdravotnictví ČR

 

Další účinky a využití: 
– Čistí celý trávicí trakt od těžkých kovů, pesticidů, plísní, kvasinek, bakterií, virů a parazitů
– Na poraněnou či namáhanou pokožku působí jako antiseptický pudr
– Nanešením na kartáček dokonale vyčistí zuby, odstraní plak a regeneruje dásně
– Likviduje Helicobacter v žaludku
– Doplňuje minerální látky a vytváří zásadité prostředí
– Váže vápník zpět do kostí

Není křemelina jako křemelina:
Je třeba si dát pozor na kvalitu křemeliny. Ujistěte se, že kupujete křemelinu v té nejvyšší kvalitě a čistotě. Cena sama o sobě není pro dobrou koupi rozhodujícím faktorem. Kupříkladu ve spojených státech je přes 600 nalezišť, ale jen čtyři jsou vhodná pro konzumaci. Křemelinu můžete také dávat svým zvířecím mazlíčkům. Stačí denně přimíchat do jídla jednu čajovou lžičku pejskovi, nebo kočičce a máte po starostech s odčervováním. Tak se vaši miláčci nebudou odčervovat jen při problémech jednou za čas u veterináře, ale i průběžně a společně s vámi. Navíc jim takto doplníte tolik potřebné minerály a posílíte jejich vitalitu.

Doporučené dávkování
Denně 1 polévková lžíce rozmíchaná ve sklenici džusu nebo vody. Je možné používat 1-2 polévkové lžíce křemeliny denně. Užívejte po dobu 20 dní, následuje 10 dní přestávka a opět 20 dní užívání. Křemelinový prášek se nerozpustí, proto tekutinu ihned po zamíchání vypijte, abyste zabránili jeho usazování. Po využívání 1 balení křemeliny následuje 14 denní pauza, po které pokračujeme v užívání druhého balení křemeliny. Kúru je doporučováno provádět ideálně 2x do roka.

Cena 500 Kč/ obsah balení 750 ml

Objednávka
Pro objednání uvedeného výrobku pište na můj mail: breetabatek@seznam.cz, nebo SMS na tel: 776 112 362
Do objednávky s osobním vyzvednutím uveďte název výrobku, počet kusů a váš telefon.
Adresa pro osobní vyzvednutí zboží: Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, Praha 4 – Kunratice. Je nutné předem domluvit termín a čas předání.
Do objednávky s doručením Dobírkou uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon.
Objednané zboží vám zašlu do 10 dnů dobírkou na uvedenou adresu i ze způsobem užívání a dávkováním pro vás.

Křemelina

O mojí práci Doporučuji