Spustit hudbu Vypnout hudbu

Meditace final

Setkání jsou určena všem, kteří hledají cestu k sobě, k vnitřnímu míru anebo jen cítí, že se odchýlili od své životní cesty směřující k naplnění a radosti. Jsou vyjádřením prostého záměru umět se na chvíli zastavit,
uvolnit se a být sám sebou, tady a teď.

Přijďte prožít slovem řízenou a hudbou podbarvenou meditaci se zesíleným energetickým polem skupiny, které pomáhá hlubšímu kontaktu a naladění se do svého vnitřního ticha a na hlas svojí duše. Můžete prožít léčivý okamžik vnímání své celistvosti a krásy. Následná témata večerů jsou koncipována jako komplex přednášek z oblasti zdraví a životního stylu, rozvoje psychické pohody, vnitřního růstu vědomí a celostního pohledu na život a jeho smysl. Směřují k jednotě těla, mysli i ducha a jsou otevřena vašim otázkám, potřebám a přáním. Pro trvalý posun ve vědomí a ukotvení čistější energie je dobrá pravidelná účast.

meditačními večery Vás bude provázet

Břetislav Bátěk, andělé meditace a světlo skupiny

Čas: od 18:00 do 20:30 hodin

místo konání večerů a rezervace

Relaxační centrum Dajána – Doudlebská 4, Praha 4 (metro Pankrác)

Vstupné: 250 Kč (platba na místě)

Pro omezený počet míst je nutná rezervace
Rezervace míst: SMS 776 112 362 nebo e-mail: breetabatek@seznam.cz
Více informací o meditačních i léčivých večerech a seminářích naleznete zde

 

 ROZPIS MEDITAČNÍCH VEČERŮ S PŘEDNÁŠKOU


8.11.2017 – Dajána – relaxační centrum

Hovory s Bohem

Ptáme se, jak funguje život. Klást otázky a naslouchat je v pořádku. Nezapomínejme však, že všechna poselství slyší nejlépe ta část sídlící v našem nitru. Proto radám naslouchejme, přemýšlejme o nich a vždy je konfrontujme s vlastním vnitřním hlasem. Každý má odpovědi uvnitř, ne každý to však ví. Také jsem hledal odpovědi a ptal se rodičů, přátel, učitelů, vůdců, filozofů. Ptal jsem se těch, o kterých jsem si myslel, že mají co říci. Pak jsem se obrátil ke svojí Duši a Bohu. Pokládal otázky a dostal odpověď, že už nemusím klást další otázky. Bůh mi řekl, že nemusím dělat nic víc, než jít do sebe ke svojí duši, kde jsou všechny odpovědi. Dnešní meditační večer „Hovory s Bohem“ bude cestou k otevření komunikačního kanálu mezi námi a naší skutečnou podstatou. Půjdeme do sebe a potkáme tam stvořitele, který sídlí v našem nitru.


20.12.2017 – Dajána – relaxační centrum

Bezpodmínečná láska

Zažívat bezpodmínečnou lásku a celistvost je výborné téma nejen pro dnešní večer. Cesta k bezpodmínečné lásce začíná u lásky k sobě. Největší moc přichází, když přestáváme hledat uznání a lásku vně a učíme se milovat sebe. Když se naučíme vnímat a žít božství ve svém srdci jako zářivé světlo lásky, pak bude náš životní pohár citového naplnění stále plný. Milovat sebe znamená přijímat své božství a umět žít svůj život ve svojí síle. Šťastný život je plodem umění rozvíjet lásku svého srdce a díky ní vidět vyšší a hlubší smysl všeho v každé události. Protože je láska všudypřítomná a věčná, stačí jen dovolit, aby svojí oživující silou vešla do našich příbytků a životů. Předvánoční světelná meditace ke ztišení a naladění se na bezpodmínečnou lásku a mír v srdci.


.

Bretislav Batek-banner (Meditacni vecery)-4

Program léčivých večerů zde

O mojí práci Doporučuji