Spustit hudbu Vypnout hudbu

Chelatační terapie neboli odkovení je způsob, jak odstranit toxické kovy z těla. Slovo chelatace je odvozeno od řeckého slova chelé – klepeto nebo také dráp. Těžké kovy jsou chyceny jakoby drápem a vyvedeny ven z organizmu. Chelací můžeme pročistit a zbavit tělo škodlivých toxinů. Stimuluje samoléčebné schopnosti organismu a s její pomocí docílíme pročištění orgánů, tkání a buněk. Slouží jako prostředek k obnovení vašeho zdraví.

Kyselina thioktová chelátuje tyto kovy a látky:
Arzén, Olovo, Rtuť, Vinyl chlorid, Polychlorované bifenyly, Benzen, Kadmium, Benzo(a)pyren, Polycyklické aromatické uhlovodíky, Benzo(b)fluaranthen.

Kyselina thioktová je tělu vlastní látka, jejíž primární funkcí je chránit buňky před poškozením, a to v nejrůznějších situacích a nebezpečích. Jejím úkolem je také pomáhat vytvářet a udržovat energii. Hladinu cukru v krvi mění na energii. Vzhledem k znečištění potravin, vzduchu a vody si v dnešní době kyselinu thioktovou umí naše tělo vytvářet jen ve velmi malých dávkách. Chybí mu k tomu stavební kameny jako minerály, vitamíny a enzymy. Kyselina thioktová je přítomna i v potravinách jako je špenát, brokolice, libové červené maso, játra nebo pivovarské kvasnice. Z těchto potravin umí však tělo získat léčebné dávky jen velmi omezeně a složitě.

Kyselina thioktová  má vliv téměř na každou buňku v těle. Pozitivně ovlivňuje procesy související se stárnutím, stresem, fyzickou námahou a řadou onemocnění. Po chelatační terapii člověk omládne v mnoha směrech.

 • Odstraňuje toxické kovy z těla
 • Podporuje účinek inzulinu ve tkáních a pomáhá stabilizovat hladinu krevního cukru u diabetiků
 • Chrání naše játra a jejich vitalitu
 • Je prevencí proti rakovině
 • Chrání náš genetický materiál a zpomaluje stárnutí
 • Zlepšuje kůži a napomáhá vyhladit vrásky
 • Pomáhá při nemocech stárnutí, včetně Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby
 • Doporučuje se lidem trpícím závislostí na návykových látkách, jako je alkohol, nikotin a další
 • Přispívá k správnému fungování mozku, nervové soustavy, srdce očí a tvorbě červených krvinek
 • Snižuje hmotnost a pomáhá proti chutím na sladké
 • Snižuje frekvenci a intenzitu migrén
 • Chrání proti tvorbě šedého zákalu
 • Podporuje svalovou činnost, zlepšuje využití kyslíku a oddaluje vznik únavy při sportovním výkonu

 

Ostatní společné využití:
Šedý zákal, glaukom, roztroušená skleróza, vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak, hučení v uších, Alzheimerova nemoc, diabetes, diabetická neuropatie, akné, rosacea, úbytek na váze, vitiligo, stárnutí kůže, šedivé vlasy, vertigo – závratě a mozání, syndrom neklidných nohou, gastroparéza, hepatitida C.

Kyselina thioktová také přispívá k regeneraci ostatních důležitých látek v organismu, jako jsou vitamíny E a C, Koenzym Q10 a glutathion. Vitamínům skupny B pomáhá přeměňovat živiny na energii. Kdo usiluje o udržení svého zdraví, zlepšování sportovních výkonů a lepšího poměru svalové hmoty a zároveň snížení tělesného tuku, jistě pro něj bude kyselina thioktová dalším dílem ve spektru všech živin, které pomohou dosáhnout kýženého cíle.

Pozor: Chcete-li podstoupit chelatační kůru, začněte přípravkem Thioctic Acid a teprve po jeho dobrání navázejte s užíváním EDTA. Po dobu kůry nepijte v žádném případě alkohol. Kyselina thioktová je chelatačním činidlem a proto tvoří sloučeniny s kovy. Zásadně se proto nedoporučuje užívat současně se sloučeninami kovů jako například s přípravky obsahující železo, hořčík, a vzhledem k obsahu vápníku ani s mléčnými výrobky. Účinek těchto léků tím může být potlačen. Přípravky s obsahem železa či hořčíku a jiných přípravků, užívejte až odpoledne nebo večer, nejdříve po 8 hodinách po užití kyseliny thioktové.

Užívání a doporučené dávkování: 1-3 kapsle přípravku Thioctic Acid užívejte 30 minut před snídaní. Uvedený počet kapslí užívejte dle zatížení organizmu. Přípravky s obsahem železa či hořčíku a jiných přípravků, užívejte až odpoledne nebo večer, nejdříve po 8 hodinách po užití. Vždy užívat denně až 3g sypkého čistého vitaminu C. (asi polovina malé kávové lžičky)

Cena 650 Kč/ 1 balení obsahuje 90 ks kapslí

Objednávka
Pro objednání uvedeného výrobku pište na můj mail: breetabatek@seznam.cz, nebo SMS na tel: 776 112 362
Do objednávky s osobním vyzvednutím uveďte název výrobku, počet kusů a váš telefon.
Adresa pro osobní vyzvednutí zboží: Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, Praha 4 – Kunratice. Je nutné předem domluvit termín a čas předání.
Do objednávky s doručením Dobírkou uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon.
Objednané zboží vám zašlu do 10 dnů dobírkou na uvedenou adresu i ze způsobem užívání a dávkováním pro vás.

Thioctic Acid

O mojí práci Doporučuji