Spustit hudbu Vypnout hudbu

Protože moje praxe léčitele stále častěji ukazuje nejen v případech chronických problémů četnost nákazy infekcí Limeské boreliózy, rozhodl jsem se více zaměřit pozornost na způsoby léčení, které následné problémy od příčiny skutečně vyřeší. Imunita, jako u všech onemocnění i zde hraje svoji velmi důležitou roli. Protože je však borelióza multi systémové onemocnění, které může napadat kterýkoliv orgán a předstírat jakýkoliv symptom, dokáže Borélie zkušeně mutovat a unikat i imunitnímu systému, který se snaží úměrně svojí kondici.

Na co všechno je dobrá tinktura štětky soukenické
Tinktura štětky soukenické s úspěchem léčí boreliózu a její následky jako kloubní a ledvinové problémy, lupénku, revmatizmus. Také velmi často úspěšně zabírá na stále častější nákazu Chlamydií, chrání životní energii a čistí lymfatický systém. Mohu vyzvednout důležitou osobnost Wolf-Dieter Storla, který je světoznámý znalec působení bylin a šaman komunikující s říší rostlin, který právě tuto bylinu z četných zkušeností sám doporučuje.

Můj způsob zpracování byliny pro vlastní účely a tip pro vás
Kořen byliny vždy z čerstvé podzimní sklizně je sbírán na ekologicky čistých místech, v době největší síly kořene a to šamanským způsobem, tedy s poděkováním a darem pro ducha byliny. Zpracovávám s nejvyšší kvalitou všech použitých surovin a přístupem, který zaručuje žádaný výsledek pro léčení. K maceraci používám velejemný kvasný líh a k ředění na výslednou lihovitost 14% používám Pí-vodu, která svojí informační čistotou a bioenergií umocňuje kvalitu výsledného produktu. Jedná se čistě ruční výrobu v harmonickém meditativním naladění na záměr léčení. Celý proces je doprovázený frekvenčním působením prostřednictvím speciálních vibrací křišťálových mís. Výsledný produkt si navíc energeticky a informačně ošetřím pro posílení účinků a ochranu před různým zářením.

Způsob léčby
Léčení boreliózy je třeba zahájit co nejdříve. Pokud není odhaleno, může přejít do chronické fáze, při které dochází k postižení jednotlivých orgánů, zvláště kloubů, nervů, kůže a srdce. Nemoc není sice smrtelná, nicméně její projevy jsou urputné a mohou postiženého dovést do stavu pracovní neschopnosti a invalidního důchodu. Účinná očkovací vakcína v současné době zatím neexistuje. Základem oficiální medicíny je léčba tetracyklinovými antibiotiky. Já však doporučuji mnohem šetrnější alternativu léčení prostřednictvím darů přírody s využitím principů bioinformace a biorezonance, která vykazuje mnohem lepší účinnost. Pokud máte vážný zájem, mohu vám tinkturu na vaši žádost vyhotovit a určit konkrétní dávkování. Nabídku všech ostatních účinných produktů k léčení boreliózy naleznete v odkaze níže.

Pro výběr a objednání preparátů v hodných na léčení Boreliózy přejděte zde.


Energetické léčení na dálku a terapie

V případě, že máte již dlouhodobá vážnější postižení, nebo není léčba Boreliózy níže uvedenými preparáty z jakýchkoliv důvodů dostatečně účinná, pak nabízím velmi mocné Energetické léčení na dálku. Případně osobní konzultaci s nahlédnutím všech souvislostí a stanovení nejlepšího postupu léčby.  Také je možné absolvovat na osobní návštěvě účinnou frekvenční terapii přístrojem Zapper, která je naprosto čistou metodou pro tělo a funguje spolehlivě. Společně s nahlédnutím na vaši individuální psychosomatickou příčinu onemocnění s uvědoměním souvislostí je pak léčba spolehlivá a vyléčení trvající.

Svět je jen to, co jsi do něj vložil. Jak myslíš, tak vnímáš. Nesnaž se tedy měnit svět a nemoc, ale rozhodni se změnit své myšlení o světě a svém zdraví. Na co pohlédneš s vizí svojí Božské podstaty, bude uzdravené.
Svět ti stále ukazuje, kolik radosti sis dovolil v sobě spatřit a pro sebe přijmout.

O mojí práci Doporučuji