Spustit hudbu Vypnout hudbu

Protože moje praxe léčitele stále častěji ukazuje nejen v případech chronických problémů četnost nákazy infekcí boreliózou, rozhodl jsem se vyrábět pro své blízké a přátele tinkturu, která zvláště v chronických stádiích dokáže účinně regenerovat a likvidovat následky tohoto onemocnění. Bylina Štětka soukenická (dipsacus sativus) dokáže reagovat dokonce i na mutace Borélií v našem těle. Se svojí silnou schopností a působením je považována za jednu z nejsilnějších bylin v boji proti infekci Boreliózy. Správně vyrobená tinktura z této byliny ideálně v kombinaci s terapií prohřívání je v léčbě velmi úspěšná.
Neznamená to, že imunitní systém zde nehraje svoji důležitou roli, právě naopak. Protože je však borelióza multi systémové onemocnění, které může napadat kterýkoliv orgán a předstírat mnoho symptomů, dokáže zkušeně mutovat a unikat i imunitnímu systému.

Na co všechno je tinktura dobrá
Tinktura štětky soukenické s úspěchem léčí boreliózu a její následky jako kloubní a ledvinové problémy, lupénku, revmatizmus. Také velmi často úspěšně zabírá na stále častější nákazu Chlamydií, chrání životní energii a čistí lymfatický systém. Nabízím Vám tinkturu Štětky soukenické, která je vyzkoušená řadou odborníků z oblasti přírodní medicíny. Mohu vyzvednout důležitou osobnost Wolf-Dieter Storla, který je světoznámý znalec působení bylin a šaman komunikující s říší rostlin, který právě tuto bylinu z četných zkušeností sám doporučuje. V minulosti jsem se zúčastnil jeho výborných seminářů, na kterých mi byla moje výroba tinktury štětky soukenické i s jeho vlastními zkušenostmi schválena a požehnána.

Způsob zpracování a výroba
Kořen byliny vždy z čerstvé podzimní sklizně je sbírán na ekologicky čistých místech, v době největší síly kořene a to šamanským způsobem, tedy s poděkováním a darem pro ducha byliny. Byl zpracován s nejvyšší kvalitou všech použitých surovin a přístupem, který zaručuje žádaný výsledek pro léčení. K maceraci je použitý 96% lékárnický líh a k ředění na výslednou lihovitost je použitá Pí-voda, která svojí informační čistotou a bioenergií umocňuje kvalitu výsledného produktu. Jedná se o moji čistě ruční výrobu v harmonickém meditativním naladění na záměr léčení. Celý proces výroby je doprovázený frekvenčním působením prostřednictvím speciálních vibrací křišťálových mís. Výsledný produkt je navíc energeticky a informačně ošetřený pro posílení účinků a ochranu před různým zářením.

Způsob použití a dávkování
Léčení boreliózy je třeba zahájit co nejdříve. Pokud není odhaleno, může přejít do chronické fáze, při které dochází k postižení jednotlivých orgánů, zvláště kloubů, nervů, kůže a srdce. Nemoc není sice smrtelná, nicméně její projevy jsou urputné a mohou postiženého dovést do stavu pracovní neschopnosti a invalidního důchodu. Účinná očkovací vakcína v současné době zatím neexistuje. Základem oficiální medicíny je léčba tetracyklinovými antibiotiky. Já však doporučuji mnohem šetrnější alternativu léčení prostřednictvím darů přírody s využitím principů bioinformace a biorezonance, která vykazuje mnohem lepší účinnost.

Doporučené dávkování – 3x denně 20 min. před jídlem nakapat 15 kapek do úst a nechat vstřebat. Před každým použitím vždy protřepat a po nakapání těch 20 min. nejíst a nic nepít. Tímto způsobem berete měsíc bez přestávek. Po měsíci užívání kapat zbytek druhé lahvičky se stejným dávkováním, ale jen vždy tři dny za sebou a poté měsíc pauza. Zase tři dny a zase měsíc pauza. Tímto způsobem až do vybrání druhé lahvičky. U dětí a mladistvých vám individuálně navrhnu snížené dávkování na míru pro konkrétní osobu.

Cena 460 Kč/ obsah balení 2x 50 ml (jedna kůra obsahuje dvě lahvičky tinktury)

Spoustu podrobných informací o Borelióze, tinktuře ze štětky, odstranění klíštěte, prevenci a léčení najdete po vložení jména a e-mailu na mých stránkách zde.

Objednávka tinktury Štětky soukenické

Tinktura ze štětky soukenické na boreliózu z nové sklizně je k dispozici

Kořen byliny je sbírán šamanským způsobem na ekologicky čistých místech (Čechy, Morava, Slovensko) v době největší síly kořene. Byl zpracován s nejvyšší kvalitou všech použitých surovin šamanským způsobem, který zaručuje žádaný výsledek pro léčení. K maceraci je použitý 96% lékárnický líh a k ředění na výslednou lihovitost je použitá Pí-voda, která svojí informační čistotou a bioenergií umocňuje kvalitu výsledného produktu. Jedná se o moji čistě ruční výrobu v harmonickém meditativním naladění se záměrem léčení. Celý proces výroby je doprovázený frekvenčním působením zvuku speciálních vibrací křišťálových mís. Výsledný produkt je navíc energeticky a informačně ošetřený pro posílení léčivých účinků a ochranu před různým zářením.

Objednávku tinktury prosím pište na můj email: breetabatek@seznam.cz
Do písemné objednávky nezapomeňte uvést počet lahviček, celé jméno, svoji kompletní adresu, telefon a způsob dodání. Šablona k objednávce je uvedena níže v objednávce preparátů.

Ceník tinktury
Jedna kůra obsahuje dvě skleničky – 460 Kč (1 sklenička za 230 Kč)

Dobírka zaslaná doporučeně a odeslaná ihned (zaplatíte při převzetí)
Celková cena kůry zaslaná dobírkou v ČR – 590 Kč
Celková cena kůry zaslaná dobírkou do SR – 740 Kč
Doporučená zásilka s předchozí platbou na účet odeslaná až po připsání platby na účet
Celková cena kůry s předchozí platbou na účet zaslaná doporučeně v ČR – 540 Kč
Celková cena kůry s předchozí platbou na účet zaslaná doporučeně do SR – 700 Kč
Číslo bankovního účtu pro platbu převodem: 2300701019/2010 (Fio Banka).
Pro identifikaci platby uveďte do zprávy pro příjemce vaše celé jméno. Jakmile přijde platba na účet,
vaše objednávka bude obratem odeslána a obdržíte mailovou zprávu o odeslání zásilky.

Osobní odběr
Při vyzvednutí vaší objednávky osobně zaplatíte pouze částku za tinkturu.
Zboží je možno vyzvednout po předchozí domluvě času v Praze na mojí adrese:
Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, Praha 4 – Kunratice (tel. kontakt 776112362)

Další osvědčené přírodní preparáty, které společně se Štětkou soukenickou účinně eliminují Boreliózu

Drags Imun – (kapky 593 Kč) skvěle řeší většinu virových, bakteriálních, parazitických a zánětlivých onemocnění, jakožto všechny reakce na hmyzí kousnutí a kožní problémy. Hojí a regeneruje všechny větší i menší rány a záněty, afty, vaninální infekce i hemoroidy. Regeneruje, posiluje imunitu a obranyschopnost. Nejuniverzálnější prostředek první pomoci, který nahradí celou lékárničku. Více informací

Coriolus – (kapsle 690 Kč) v terapeutické praxi je Coriolus nejsilnějším bojovníkem s různými druhy patogenů. Je mu jedno, jestli to jsou bakterie, chlamydie, viry, kvasinky, borelie, koky nebo rakovinové buňky. Více informací

Hericium – (kapsle 690 Kč) pomáhá ničit spirochety v mozku při léčbě Boreliózy, regeneruje mozek po mrtvici, pomáhá při demenci a Alzheimerově chorobě, zlepšuje procesy při skleróze multiplex, zpomaluje růst tumorů, hojí rány při cukrovce, regeneruje záněty a má silné antioxidační účinky. Více informací

Reishi – (kapsle 690 Kč) má výborné protizánětlivé účinky, posiluje imunitu, mentální a celkově zdravotní stav. Zvláště vhodný na nespavost, úskosti, únavu, stres, virové a bakteríální nákyzy. Regeneruje játra, posiluje srdce, žaludek, plíce, mozek, ledviny, pohybový aparát aj. Více informací

Cistus incanus – (kapky 545 Kč) je účinný především proti virům a bakteriím, plísním a chlamydiím. Je velký pomocník zvláště u  léčení mutujících bakteriálních nákaz. Brání vzniku zánětů, zvláště horních cest dýchacích a zvyšuje obranyschopnost celého organizmu. Působí jako přírodní antioxidant a chrání tkáně při infekcích před poškozením a odpadními toxiny.

Kočičí dráp (Uncaria tomentosa – bylinný čaj vysoké kvality 134 Kč) – stimuluje tvorbu bílých krvinek a tím posiluje přirozenou obranyschopnost, tlumí záněty, usmrcuje parazity, vylučuje jedy, léčí bolesti kloubů, kostí a revma. V testech byly prokázané účinky při rakovině, AIDS, artritidě a lymské borelióze.

Koloidní stříbro 20ppm – (500 ml, 380 Kč) jeden z nejdokonalejších imunostimulantů, který podporuje růst a množení T-buněk, které jsou součástí imunitního systému. V krevním oběhu umrtvuje choroboplodné viry, bakterie, houby a plísně. Více informací

Vitamín C – (180 ks kapslí 240Kč, 330g prášku 320 Kč) nejčistější kvalita vitamínu C ve vyšších dávkách je významným činitelem při regeneraci celého organizmu. Velmi účinný antioxidant, chrání molekuly a tkáně před oxidačním stresem, podporuje vstřebávání minerálů a detoxikaci, likviduje toxiny. Více informací

Jako další podporu k regeneraci a léčení následků Boreliózy vám mohu nabídnout
tyto bioinformační preparáty.

Imunosan – (kapsle 646 Kč) je kombinací nejúčinnějších přírodních látek podpoří celkově specifickou i nespecifickou obranyschopnost organizmu, dodá životní energii a zlepší fyzickou i psychickou kondici.

Regalen – (kapky 512 Kč) pro podporu a regeneraci jaterních funkcí, které jsou téměř vždy oslabené. Odstraňuje jedy a obnovuje trávicí pochody. Vhodný také při vyčerpanosti, únavě a detoxikaci související s infekcí.

Korolen – (kapky 512 Kč) při neurologických a psychických projevech, při cévních, srdečních a mozkových problémech. Celkově regeneruje a posiluje hormonální systém, všechny orgánové okruhy se zaměřením na srdeční okruh (krvetvorba, cévy, mozek, prokrvení)

Renol – (kapky 512 Kč) při bolestech a otocích kloubů a páteře, při urologických a prostatických problémech. Regeneruje klouby, pohybový aparát a lymfatický systém.

Stimaral – (kapky 451 Kč) při vyčerpání, únavě, poruchách sluchu a zraku. Celkově tonizuje a harmonizuje organizmus. Vhodný při psychických projevech neurózy, úzkosti, depresí a nespavosti.

Cytosan – (kapsle 997 Kč) pro celkovou a dokonalou detoxikaci organizmu až na úrovni buněk, která přirozeně podpoří regenerační procesy v těle při jakémkoliv onemocnění. Regeneruje a omlazuje celý organizmus a jeho energetický systém. Více informací 

Další přírodní a ověřené produky naleznete v nabídce produktů zde.

Energetické léčení a terapie
V případě, že máte již dlouhodobá vážnější postižení, nebo není léčba Boreliózy z jakýchkoliv důvodů účinná, pak nabízím také možnost odborné konzultace, energetického léčení jak osobně, tak i na dálku, nebo velmi účinnou frekvenční terapii přístrojem Zapper, která je naprosto čistou metodou pro tělo a funguje výborně. Společně s nahlédnutím na vaši psychosomatickou příčinu onemocnění s uvědoměním souvislostí je pak léčba spolehlivá a vyléčení trvající.

 

Objednávka preparátů

Pokud máte o některý z uvedených preparátů zájem, napište svoji kompletní závaznou objednávku na mail: breetabatek@seznam.cz
Objednané zboží vám bude doručeno v nejkratším možném termínu s přiloženými letáky a s popisem produktů a dávkováním přímo pro vás. Pro objednávku prosím vyplňte příslušná políčka níže. Vyberte způsob dodání dobírkou či osobním odběrem. Do objednávky s osobním vyzvednutím uveďte název výrobku, počet kusů a váš telefon. Do objednávky Dobírkou uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon.

Název a počet preparátů:

Jméno a příjmení:

Adresa bydliště: 

Poštovní směrovací číslo: 

Telefon: 

Vybraný způsob doručení:  

Osobní odběr
Zboží je možno vyzvednout osobně po předchozí domluvě termínu předání. Pak zaplatíte pouze částku za vybrané zboží.
Adresa pro osobní vyzvednutí zboží
Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, Praha 4 – Kunratice


O mojí práci Doporučuji