Spustit hudbu Vypnout hudbu

Jedná se o přesné složení, které Dr.Clarková doporučuje pro očistu zažívacího ústrojí od parazitární zátěže.

Parazity máme v sobě všichni, ať se nám to líbí, nebo ne. Nejčastěji se do našich těl dostanou s potravou, vzduchem – vdechnutím vajíček parazitů či prostým olíznutím prstů při otáčení stránky knihy.

Postupným zamořováním lidského těla získávají parazité na síle a stále více zatěžují v podstatě veškeré životní pochody a funkce. Naše tělo se neustále snaží udržet zdravotní rovnováhu, která je samozřejmě stálým atakem parazitů narušována. Pokud nedochází k zástavě množení těchto vetřelců, po určité době (roky) se tento stav projeví i fyzicky. Návrat ke zdravotní rovnováze je v tuto chvíli již zdlouhavý a také poměrně finančně náročný. Někdy se dokonce ani s vypětím veškerých možných prostředků návrat ke zdraví nepodaří a postižený člověk umírá na různá onemocnění, na jejichž vzniku se paraziti zcela jistě podílejí. Do těchto nemocí spadá i tolik obávaná rakovina.

Účinky:
– Zbavuje trávicí trakt parazitů bez ohledu na jejich vývojové stádium
– podporuje trávení a zdravou chuť k jídlu
– Likviduje nebezpečné bakterie především v žaludku
– Vhodné pro očištění před jaterní kůrou
– Pomáhá proti průjmům
– Eliminuje vznik žlučových kamenů
– Ulevuje ledvinám od bakterií
– Pomáhá proti alergiím
– Je účinný proti zápachu z úst

 

Řešením je prevence, kterou Dr. Clarková důrazně kladla na srdce svých pacientů. Pokud budete používat tinkturu Clarkia pravidelně, minimálně 2x ročně, můžete si být jisti, že výrazně pomáháte svému tělu v boji za zdravotní rovnováhu. Hřebíčkovec je významný antioxidant, který podporuje činnost kardiovaskulárního systému a krevního oběhu. Podpoří také chuť k jídlu a libido. Pelyněk podporuje funkci ledvin, prostaty a chuť k jídlu. Společně s ořešákem černým – americkým se od nepaměti přidávají do střevních očistných směsí.

Tinktura Clarkia se vyrábí komplikovaným výrobním způsobem hlubokého zmrazování. Použité suroviny nebyly jakýmkoliv způsobem znečištěny či průmyslově hnojeny. Výroba je pod dozorem státních orgánů. Tinktura tří bylin Clarkia je notifikována Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Vnitřní užití:
V přiloženém návodu je přesné dávkování kapek, které se denně zvyšuje. Začíná se od 3 kapek 3x denně až po 20 kapek 3x denně. Čtěte tedy pozorně příbalový leták ve kterém je přehledný rozpis použití. Tuto kůru je doporučeno provádět minimálně 2x ročně.

Zevní užití: 
Používá se k dezinfekci drobných poranění kůže, kvasinkových infekcí, nebo k ošetření oparů. Používá se 1 kapka tinktury na 10-25 kapek vody. Možno použít i pro klystýr.

Uporoznění:
Dodržujte doporučené dávkování, popřípadě se poraďte se svým lékařem, nebo terapeutem. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy.

Cena 380 Kč/ 1 balení obsahuje 2 lahvičky o obsahu 50 ml s podrobným návodem užívání uvnitř

Objednávka
Pro objednání uvedeného výrobku pište na můj mail: breetabatek@seznam.cz, nebo SMS na tel: 776 112 362
Do objednávky s osobním vyzvednutím uveďte název výrobku, počet kusů a váš telefon.
Adresa pro osobní vyzvednutí zboží: Břetislav Bátěk, Merhoutova 1400/4, Praha 4 – Kunratice. Je nutné předem domluvit termín a čas předání.
Do objednávky s doručením Dobírkou uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon.
Objednané zboží vám zašlu do 10 dnů dobírkou na uvedenou adresu i ze způsobem užívání a dávkováním pro vás.

O mojí práci Doporučuji